3 aylık bebeğim grip

bireylulmeselesi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2022
1.925
1.000
Merhaba arkadaşlar oğlum 3 aylık galiba benden grip bulaştı öksürük hapşırık ve hafif hırıltısı var. Ne önerirsiniz? Hastaneye götürmeli miyim? Şuan hafif gibi ateşi yok çok şükür 🙏🏻biraz halsiz gibi sanki uykuya kolay geçiyor. Bu arada sadece emziriyorum.

Emziriyorsaniz daha çabuk atlatır ama genede doktora götürmelisiniz . Ateş yoksa enfeksiyon yoktur diye biliyorum
Beklemek istemedim götürdüm bir kaç tane ilaç verdi nezle olmuş malesef umarım çabuk atlatır 😔 mevsim geçişi olduğu için nasıl giydireceğimi de şaşırıyorum hava yaşadığım yerde bi sıcak oluyor bir serinliyor

Beklemek istemedim götürdüm bir kaç tane ilaç verdi nezle olmuş malesef umarım çabuk atlatır 😔 mevsim geçişi olduğu için nasıl giydireceğimi de şaşırıyorum hava yaşadığım yerde bi sıcak oluyor bir serinliyor
Cabuk atlatır merak etme 🙏 Sen hissedersin bende ilk başlarda öyleydim nasıl giydirsem bilemezdim Bi de evim iki katlı yukarısı sıcak aşağı kat serin şimdi alıştım. Çok geçmiş olsun 🌸

Merhaba arkadaşlar oğlum 3 aylık galiba benden grip bulaştı öksürük hapşırık ve hafif hırıltısı var. Ne önerirsiniz? Hastaneye götürmeli miyim? Şuan hafif gibi ateşi yok çok şükür 🙏🏻biraz halsiz gibi sanki uykuya kolay geçiyor. Bu arada sadece emziriyorum.
Bol bol emzirin atlatır inşallah

Tabi ki götürün. Bağışıklığını bilemeyiz ki grip diye başlayıp devamı gelmesin. En azından içiniz rahat eder.

İlk üç ay önemli siz yine de doktora götürün ama burun temizliğine dikkat edin günde iki üç kez serum fizyolojik temizliğini yapabilirsinkz

X