3 aylık evliyim kafama takılan bir şey var

Görücü usulü evlilik ve uzak mesafe nişanlılık. Nişanlıyken ayda bir görüşebiliyorduk dediğim gibi muhafazakar insanlarız. El ele tutuşup gezerdik ayrılırken öperdi. O kadar 👍🏼

Görücü usulü evlilik ve uzak mesafe nişanlılıktan sonra şükredin adam geceleri yatakta dokunuyormuş. Konu kocam bana elini sürmüyor şeklinde açılsa bile şaşırtıcı olmazdı şu durumda. Eşiniz 34 yaşında, toy delikanlı değil ki zamanla öğrensin. Bu düzene alışın bence böyle devam edecek hatta zamanla azalacak da

yani böyle devam etse sorun değil aslında, azalmasından korkuyorum hani derler ya cicim ayları en ateşli zamanlar sonra azalır diye…
E tabi ki azalacak. İlk zamanlardaki gibi olmuyor hiç bir şey. İş güç, hayat yorgunluğu vs azalıyor. Canlı tutmak için çiftin birbirine açık olması gerekir cinsellik konusunda.

Ben de muhafazakarım ama utangaç değilim mesela :d bilmiyorum eşim belki de dokunsal bir insan değil sadece. Başak burçları öyle oluyormuş 😂
Burçlardan anlamam da başak bir sevgilim vardı elini bir saniye üzerimden çekemezdi. Ben bunalır kaçardım o evin içinde peşimde dolanırdı. Kişilik meselesi burçla alakası yok.

Cicim ayları geçince biraz azalıyor evet canlı tutmak çift için bi imtihan gibi bişey. Yazlık yerde oturuyoruz ve kendi işletmesi var eşimin yazları aynı yatakta bir uçta yatıyoruz çok uzak kaldığımız dönemler oluyor çünkü yoruluyor. Yorulunca normalde hoşlandığı şeyleri bile istemiyor. Cinsellik kişisel bişey herkesin dinamiği farklı. Birbirinize zamanla uyum sağlarsınız. Bir de bazı insanlar aydınlıkta olmaktan da hoşlanmıyorlar. Belki böyle bişeydir. Değişmeyebilir bu durum ama sıklığını korumak çift olarak sizin elinizde 😊

Yav arkadaş bu konu sahibi de üyelik iptali yapmış. Hayır yani üye olmasan da yazilanlar okunabiliyor.

Millet linçlese , o yüzden üyelik iptali olsa anlarım da yorumları beğenmeyen üyelik iptali yapıyor. Cidden çok ilginç.

Tüm serisini seviyorum ama ölümden sonrayı defalarca izlemişimdir 😂
Ve tabiki alice en sevdiğim karakter ama yaratıga dönüştürdükleri erkek kardeşini de seviyorum. Özellikle savaştıkları kısım efsaneydi😂
Ben resident evil serisini oyundan keşfettim filmi olduğunu sonradan öğrendim daha izlemedim ama en sevdiğim Claire redfield umarım filmleri güzeldir 😅

Bunun muhafazakarlıkla ilgisi yok. Asıl muhafazakarlar evlenince kabak çiçeği misali açılıyorlar😉 karakteri çekingendir onu bilemem ama bizde muhafazakarz eşim hiç eşiniz gibi olmadı ilk günden fazla rahattır.

X