3 aylık evliyim kafama takılan bir şey var

mericnehrii

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2024
7
6
27
merhaba yeni üyeyim, minik bir konu danışıcam. Sanırım evlenen herkes buraya bir gün geliyormuş hakkaten… hemen konuya giriyorum. 3 aylık evliyim 27 yaşındayım eşim 34 yaşında.eşim çok merhametli çok iyi bir insandır evliliğimiz şu anlık harika gidiyor. Ama kafama takılan nokta şu, eşim hiç gün içerisinde bana dokunmuyor. Yeni evliyiz halbuki ama sadece geceleri yatakta dokunuyor. Hatta ben ona dokunsam öpsem okşasam çok huylanıyor utanıyor kaçıyor benden resmen. Muhafazakar bir insan ama bilmiyorum bana garip geliyor. Ben gün içerisinde de flörtleşmek istiyorum. Mesela sevişmek kelimesini kullandığımda hoşlanmıyor. Sevişmek isterse hadi bir şey yapalım der. Neyse yani anladınız bence. Sadece geceleri yatakta dokunması normal mi 😔 yeni evliyim diye mi vesvese yapıyorum ben? Ben naz yapmak kur yapmak istiyorum ama o benden nazlı ya 🥺

Görücü usulü evlilik ve uzak mesafe nişanlılık. Nişanlıyken ayda bir görüşebiliyorduk dediğim gibi muhafazakar insanlarız. El ele tutuşup gezerdik ayrılırken öperdi. O kadar 👍🏼
Normal o zaman utanıyordur. Kur yapın yavaş yavaş dokunarak vs. Zamanla o da alışır. İnsanın zihninde farklı kodlanıp ayıp sayılıyor. Aşılır.

34 yaşındaki bir adam için hiç normal değil. Evliliğinizim 3. Ayındasınız utanıyor olsaydı bu sürede çoktan aşmış olurdu diye düşünüyorum.

Son düzenleme:
Yani millet değişir falan demiş de ben kedinin aslana dönüştüğünü görmedim pek. Öyle devam eder muhtemelen. Umarım değişir.
yani böyle devam etse sorun değil aslında, azalmasından korkuyorum hani derler ya cicim ayları en ateşli zamanlar sonra azalır diye…

X