3 aylık hamileyim saçlarım dökülmeye başladı yardım

dilekkuss

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2016
5
0
38
kızlar selam 3,5 aylık hamileyim saçlarımın yanları aşırı dökülüyor yenisi çok yavaş çıkıyor ve o kısımda çok az saç gözüküyor sarımsak yağı sürdüm şampuan kullandım fayda etmedi saç tozu varmış saçı gür gösteren fixplant ve topik markaları dün geceden beri araştıyıorum yalnız topik çok pahalı ufak bi şişe 115 tl falan hayvan kılıyla yapılıyomuş pek aklıma yatmadı ona fixplant için güzel yorumlar var oda 70 tlmiş fiyatıda uygun bende sipariş vericem kullanan varsa lütfen yorum bıraksın piskolojim alt üstü oldu

hamileyken böyle seyler kullanman sakıncalı degilmi kan hapı al demir eksikliğine baktırdınmı , bence bu şekilde takviye yap ,
dr makyaja ojeye karşıyken senın bunları kulanman dogru değil bence

kızlar selam 3,5 aylık hamileyim saçlarımın yanları aşırı dökülüyor yenisi çok yavaş çıkıyor ve o kısımda çok az saç gözüküyor sarımsak yağı sürdüm şampuan kullandım fayda etmedi saç tozu varmış saçı gür gösteren fixplant ve topik markaları dün geceden beri araştıyıorum yalnız topik çok pahalı ufak bi şişe 115 tl falan hayvan kılıyla yapılıyomuş pek aklıma yatmadı ona fixplant için güzel yorumlar var oda 70 tlmiş fiyatıda uygun bende sipariş vericem kullanan varsa lütfen yorum bıraksın piskolojim alt üstü oldu
Ay canım benim de saçlarım çok döküldü. Kel kalıcam sandım. Sonra bebe şampuanı kullandım (bence etkisi olmadı) geçti daha sonra. Sanırım dönemsel. Biraz kendi haline bırak. Benim saçlarımın uçları röfleliydi az kestirdim. durdu dökülmesi bi süre sonra. Hatta bu kadar dökülüyor diye herkes kızın olacak diyordu bana. :)

X