3 aylık maaşımın ödenmemesi,şikayet hakkım var mı?

minseo kuzu sen de muhasebeciydin dimi unutmusum ben . Sağolasın valla yapıcam bişeyler delirttiler beni.
Ya aksine ekip arkadaşım ağlandığı için ona yatırıyorlar, benim bi tık daha ihtiyacım olmadığı için sallıyorlar beni ama canımı sıktılar artık. Doğum hastane kontrol bir sürü masraf

ne demek ya o zaman sen neden işe gidiyorsun istersen trilyoner ol 30 gün çalıştıysan 30 günlük maaşını vermek zorundalar, vermiyorlarsa da işçi kanunu işçiyi çok güzel koruyor kesinlikle yasal haklarına başvur

Peki bunun için başvuru mu yapmamız gerekiyor ?

Emzirme ödeneğine hak kazanan sigortalıların ödeneklerini almaları için Kuruma talep dilekçesi verme şartı kaldırılmıştır. Emzirme ödeneği, sistemde görülen emzirme ödeneği raporuna istinaden otomatik olarak ödenmektedir. :))
Ptt yada e devlette şahıs banka kayıtları diye bir şey vardı.
Oraya yaz güncel banka bilgini otomatik geliyor zaten.
Şuan bile rapor alsan falan oradaki bilgilerine göre ödemelerin düşüyor, artık gidip ziraat bank ya da ptt de sıra beklemeye gerek yok.

Ekip arkadaşım alıyor dediğim gibi ben salak gibi bakıyorum, hep bir pandemi bahanesi; ama ben nedense ful çalışıyorum hatta kapasite azaldığı için daha fazla çalışıyorum

Teşekkür ederimm :)

Ekip arkadaşım alıyor dediğim gibi ben salak gibi bakıyorum, hep bir pandemi bahanesi; ama ben nedense ful çalışıyorum hatta kapasite azaldığı için daha fazla çalışıyorum
iyi bile dayanmışsın bu muameleye şimdiye bi taraflarından kan almıştım ben

Ben de eski iş yerimden 3 aylık maaşımı hala alamadım. Avukata verip haklı fesih yaptım. İhtarname gönderdik sonra dava açıldı. 1 buçuk senedir dava devam ediyor. Malesef iş mahkemeleri çok yavaş ilerliyor. Ama süreç sona erdiğinde maaşınızı ve tazminatınızı faiziyle alacaksınız.

Devlet memuru annenin doğum izni süresince maaşı ödenmeye devam eder, dolayısıyla geçici iş göremezlik ödeneği almazlar. Yanıltmayalım kimseyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…