3.çocuk düşünenler

sukufenazz

Hayırlısı..
Kayıtlı Üye
25 Mart 2018
1.433
2.324
Merhabalar biri 6 yaşında biri 4 yaşında iki kızım var. Ben 3.çocuğu istiyorum. 3 çocuğa bakamayacağım korkusu kafamı karıştırıyor. 3 çocuğu olan aileler nasıl zor mu 3 çocuklu anne olmak???

Erkek çocuk için mi istiyorsunuz? Geliriniz ve yaşınızda önemli. Bu devirde 80-90 bin kadar eve giren yoksa zor

1 tane çocuğum var orta duzeyin üzerinde denebilecek bir gelirimiz var kendi evimiz kendi işimiz bu şartlarda bile 2. Çocuğu yapma konusunda düşünüyorum tabi buna bir diğer etkende oğlumun beni çok yormasi iki çocuğa bakabilecegimi düşünmüyorum şuan 2 evladınız varmış zaten Rabbim onlari size bağışlasın ben olsam kalkismazdim 3. Çocuğa 2 çocuk yeterli bu devirde bu şartlarda

Merhabalar biri 6 yaşında biri 4 yaşında iki kızım var. Ben 3.çocuğu istiyorum. 3 çocuğa bakamayacağım korkusu kafamı karıştırıyor. 3 çocuğu olan aileler nasıl zor mu 3 çocuklu anne olmak???
umarım böyle bir hata yapmamışsınızdır. çocuklarınız zaten küçük, 2 tanesi zorken nasıl bir kendini tanımayan insan bunu ister anlamıyorum. hayır ekonomik imkanınız varsa orası size kalmış ama yoksa lütfen ne kendinizi ne de çocukları zor duruma sokmayın.

X