3. Gun embriyosu..kacinci gun idrar testi yaptiniz..sonuclariniz ne oldu..lutfen yardim..

breath12

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2020
3.542
2.677
Merhaba kizlar..3. Gun embriyosu bugun transfer gunumle birlikte 7. Gunumdu idrar testi yaptim negatif..sizler hangi gunler yapmistiniz..sonuclariniz ne oldu..yardimci olabilirmisiniz..

Merhaba kizlar..3. Gun embriyosu bugun transfer gunumle birlikte 7. Gunumdu idrar testi yaptim negatif..sizler hangi gunler yapmistiniz..sonuclariniz ne oldu..yardimci olabilirmisiniz..
Merhaba benim 3. gün embriyosuydu 9. gün kan testi yaptırdım. Hiç idrar yaptırmadım ondada beya hcg 14 cıkmıstı baya düsüktü. İstersen bir kaç gün daha bekle kan testi yaptır ☺️

Merhaba benim 3. gün embriyosuydu 9. gün kan testi yaptırdım. Hiç idrar yaptırmadım ondada beya hcg 14 cıkmıstı baya düsüktü. İstersen bir kaç gün daha bekle kan testi yaptır ☺
Tesekkur ederim cevabiniz icin bende bi en az 2.3 gun beklemeyi dusunuhorum artik ama merak ettim..acaba cift cizgiyi goren oldumu diye..7. Gun

Ya canim erken belkide ama evde vardi..bayadir 1 nae test onceki tedavimden kalma yapiyim dedim..ama negatif oldu..yapmaa sakin..gereksiz cok aslinda..dunden beri sancim olunca yapiyim dedim ben..
Yapmasaydın keşke canım ya hemen idrale geçmez ki çok erk3en daha 6.günün bekle bakalm. Bende hiç belirti yok açıkçası bazen diyorum yok heralde

S sunshine__ canim sen yaptinmi hic test..kacinci gunundu..belirtin felan varmi..
Bugün 6.günüm seninle aramızda bi gün var cuma günü test günüm evde test yapmadım yapmicam da direk kan da öğrenmek istiyorum. Sonuçta doktor bi tarih vermiş ondan önce yapmak istemiyorum ya doğrusu bu sanırım:KK43:

Bugün 6.günüm seninle aramızda bi gün var cuma günü test günüm evde test yapmadım yapmicam da direk kan da öğrenmek istiyorum. Sonuçta doktor bi tarih vermiş ondan önce yapmak istemiyorum ya doğrusu bu sanırım:KK43:
Yapmamamkla iyi yapiyosun canim moral bozmaktan baska bisey degil..bende carsamba sabahi bir kere daha idrar yapmayi planliyorum..persembede kan vericem hayirlisi olsun...🤗🤗Guzel Allahim hamile kilsin bizi⚘🤗🤗

Yapmamamkla iyi yapiyosun canim moral bozmaktan baska bisey degil..bende carsamba sabahi bir kere daha idrar yapmayi planliyorum..persembede kan vericem hayirlisi olsun...🤗🤗Guzel Allahim hamile kilsin bizi⚘🤗🤗
Sen yapmissin bikere bidaha da yap ama hemen idrale çıkmaz ya hiç belirti yok dmi göğüslerde falan bi hafif sertlik falan yok mu

Sen yapmissin bikere bidaha da yap ama hemen idrale çıkmaz ya hiç belirti yok dmi göğüslerde falan bi hafif sertlik falan yok mu
Ya sertlik varda tatlim..benim daha onceki denememdede olmustu..o yuzden goguslere hic takilmiyorum..lekelenme felan olsaydi daha bi mutlu olcaktim..ama oda yok..ilaclarin yan etkisinde var..hem ilac kullanmiyo bike olsaydim zaten dun yada bugun adett gunumdu..adet oncesi zaten sertlesiyoo....

Ya sertlik varda tatlim..benim daha onceki denememdede olmustu..o yuzden goguslere hic takilmiyorum..lekelenme felan olsaydi daha bi mutlu olcaktim..ama oda yok..ilaclarin yan etkisinde var..hem ilac kullanmiyo bike olsaydim zaten dun yada bugun adett gunumdu..adet oncesi zaten sertlesiyoo....
Canım sakin lekelenmeye takılma benim arkadaş benden 1 hafta önce transfer oldu ve lekeleme belirti yaşamadı ve hamile şuan o yüzden

X