Transfer sonrası 10.gün idrar testi

Benim ilk gebeğilimde sifir belirti oldu.
Çarşamba günü ikinci transferim oldu. Şimdide hiçbir belirti yok.

Umudunu sakin kesme.
Belirti olmadan da olabiliyor yani 🥹❤️
Peki bugün biraz ev işi yapsam sorun olur mu kendimi yormadan çamaşırlar birikti mi evi de temizlemem lazım artık

Belirti olmadan da olabiliyor yani 🥹❤️
Peki bugün biraz ev işi yapsam sorun olur mu kendimi yormadan çamaşırlar birikti mi evi de temizlemem lazım artık

Vallah canım ben hiç yatmadim. Ilk transfere tek gittim. Transferden sonra 4 saat AVM gezdim. Patates kizartmasi, dondurma yedim. Normal hayatima döndüm. Aĝir kaldirmak hariç herşeyi yaptım.

Ikinci transfere ayni tek gittim. Metroyla eve geldim. Normal herşeyi yapiyorum. Dün bahceyi cali cirpidan temizledim.

Yani yap diyemem ama kendi acimdan 14 gün yatsam ben kafayi yerim.

Vallah canım ben hiç yatmadim. Ilk transfere tek gittim. Transferden sonra 4 saat AVM gezdim. Patates kizartmasi, dondurma yedim. Normal hayatima döndüm. Aĝir kaldirmak hariç herşeyi yaptım.

Ikinci transfere ayni tek gittim. Metroyla eve geldim. Normal herşeyi yapiyorum. Dün bahceyi cali cirpidan temizledim.

Yani yap diyemem ama kendi acimdan 14 gün yatsam ben kafayi yerim.
Evet beni de kaldırmıyorlar bugün nevresimi değiştirdim onları makineye attım serdim şimdi renkli atmıştım o çıktı serdim oh be birazdan da silip süpürüp toz alcam yesss😅

Eczanede hep aynı marka var bide kaset var . Zaten yarından sonra kan günüm kuzum

Pazartesi yani 12.günde

Ozaman hiç uğraşma. Pazartesiye kadar dayan. Ben akşamlari kafaya takmamak icin ata demirer filmlerine bakıyorum. Normalde hiç sevmem ama beyni bi nebze uyuşturuyor:)

Bırakmayacağım 🥹 inşallah benimde idrar da çıkmamıştır ❤️
Canım yerinde olsam bu kadar içim içimi yiyecegine gider kan testi yaptırırım varsa kanda kesinlikle cikar. Kaç gündür idrar testi yapiyosun ve kendini zaten uzuyosun. git kanı ver rahatla.. o güne kadar ilaçlara devam edeceğime ortada bişey var mı yok mu ona bakarım sonucta bir sürü ilaç kullanıyoruz burda 🥹 🙏♥️

Canım yerinde olsam bu kadar içim içimi yiyecegine gider kan testi yaptırırım varsa kanda kesinlikle cikar. Kaç gündür idrar testi yapiyosun ve kendini zaten uzuyosun. git kanı ver rahatla.. o güne kadar ilaçlara devam edeceğime ortada bişey var mı yok mu ona bakarım sonucta bir sürü ilaç kullanıyoruz burda 🥹 🙏♥️
Canım ben testlerimi eşimden gizli yapıyorum .. Eşimin haberi yok öyle dediğin gibi maalesef kan veremiyorum bende isterim ama zor 😘 1 gün kaldı zaten

Kızlar Merhaba,
5.gün embriyosu 8 Mayısta transfer oldum . Bugün 10.günüm idrar testi negatif . Böyle olup 12.günde kanda pozitif gören var mı ? Belirtim yok…🥹
10.gün silikte olsa çıkar diyorum bir negatif 2 pozitif olunca hergün test yapmışımdır hemen hemen tabi testinizde herhangi bir sorun yoksa

X