3.gün embriyosu

Bende doktorum 3. Gün hepsini döndürdüğü da hep bunu sorgulamistim neden bütün doktorlar ısrarla 5. Güne giderken 3. Gün donduruldu diye çok sinirlenmistim. İlk tedavimde negatif oldu ve 3. Gün embryosuna bağlamıştım ikinci tedaviyi olmak ve embryolarimi bitirip başka bir hastanede tedavi olma kafasindaydim ikinci tedavimde pozitifi gördüm ve hamileyim sonradan 3. Gün yada 5.gun embryosunun pek önemi olmadığını anladım. Olacaksa 2. Gün embryolari bile oluyor ama olmuyacaksa kaliteli olsun 5. Gün olsun yine olmuyor biraz nasip bu arada bende İzmir'de 9 Eylül tüp bebek merkezinde tedavi gördüm. Umarım ilk denemenizde pozitifi görürsünüz 🤲
Merhaba 9 Eylül’de hangi doktorda tedavi gördünüz

Selam, nasıl başlasam bilemedim. Kızlar ben İzmir de yaşıyorum. Doktorum İsmail küçük. Geçen salı günü 29 tane yumurtam toplandı. Bunların 23ü döllendi 17si sağlıklı devam etti. 3.gün 6 tanesi donduruldu 6 tanesi 5.güne gitmeyi denicek denildi. 5.gün aradılar hiç biri sağlıklı kalmamış. Şimdi elimde 6 tane 3.gün embriyosu var ama ben bu işten hiç bişey anlamadım. İnternetten bakıyorum genelde hepsini 5.güne taşımaya çalışıyorlar. Özellikle ilk deneme ve tek bebek isteyenlerde ki bu benim. Benim neden 6 embriyom 3.gün donduruldu. Onlarda 5.güne gitçek potansiyel yok muydu? Ya da 1 tanesi bile 5e gitmemişken ben elimde kalan 6 tane 3.gün embriyosuna nasıl güveneyim. Bunların tutma ihtimali yok bence. Çok moralim bozuldu. Baştan mı başlamalıyım tedaviye. Hormon ilaçları beni kötü etkiledi çok sinirliyim üzgünüm ama en önemlisi mutsuzum ya ben
Tam bu asamadayim

X