3. Gün Embriyosu

K Kimyagerhanim1818 C Cemos9406 kızlar napıyorsunuz? BEnim canım sıkkın ya ben resmen kilo almıyorum. Başta birden 2 aldım. Şu an 4ay doldu 3kilo aldım. 1kilo aldım diye seviniyorum bi gün ertesi gün bakıyorum 300gram gitmiş. Kilo vermek neyin nesi ya.İnternete bakıyorum kilo almamak bebek gelişimini kötü etkiliyor diyorlar. Sizde durumlar ne
Kızlar selaam telefonum bozuktu uygulamayı kullanamadım bir süre.. Ben gayet iyiyim fazla kilo aldım bir anda bu kadar kilo aldığım için bel ve kalça ağrısı çekiyorum çok fazla. Çok zayıftım şuan ki kilomu garipsedi bünye 😁 bu arada bı arkadaşım da ela senin gibi hiç kilo almıyor çünkü yediği hep bebeğine yariyormus tedirgin olma lütfen 🥰 umarım hala ikinizde de herşey yolundadır ♥️ Güzel haberlerinizi alalım hep🤲

Kızlar selaam telefonum bozuktu uygulamayı kullanamadım bir süre.. Ben gayet iyiyim fazla kilo aldım bir anda bu kadar kilo aldığım için bel ve kalça ağrısı çekiyorum çok fazla. Çok zayıftım şuan ki kilomu garipsedi bünye 😁 bu arada bı arkadaşım da ela senin gibi hiç kilo almıyor çünkü yediği hep bebeğine yariyormus tedirgin olma lütfen 🥰 umarım hala ikinizde de herşey yolundadır ♥️ Güzel haberlerinizi alalım hep🤲
Doktorumla konuştum bende hiç almasan bile çocuk senden sömürür rahat ol dedi 🥰seninki ikiz normal bence kilo😅ben biraz stresliyim sanırım her gün kendime bişey buluyorum. Bir de çalışıyordum önce esnek dediler şimdi eve kapattılar durdukça kendimi dinliyorum🤢umarım hep güzelliklerle geçer sağlıkla gelirler🙏❤️

BEnim de öyle canım 29 yumurta toplandı 17döllendi 12si 3.güne gitti 6sı döndürüldü kalan 6 5e gitmedi hiç.çok şükür tuttu. Daha bi kez test verdim yarın 2.yi vercem inşallah sonuç güzel gelir🙏Doktorum bana anne rahmiyle en iyi labarotuvar bile boy ölçüşemez hiç kafana takma 3.günler gayet iyi demişti. En kısa sürede isteyen emek harcayan herkese nasip olsun inşallah
Merhaba benim de aynı doktor ve 3. Gün embriyo transferim war umut oldunuz bana

X