3. Gün Embriyosu

Cemos9406

Üye
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2020
243
170
30
Herkese merhaba henüz bir önce ki transferinin üstünden 2 ay geçti ve ben yine buradayım. Bir önce ki transferde kimyasal gebelik yaşadım ve öğrendiğim gün covid olduğumu da öğrendim ne yıkım anlatamam ... Neyse ben 2 gün önce tekrar transfer yaptırdım canlarım 2 adet 3. Gün Embriyosu. Daha önce hiç çift transfer ve 3. Gün transferi yaptırmadım. Ama ben yine 12. Günü beklemeden test yaptırırım 😂 Kalan 10 günü burada sizlerle sohbet ederek geçirmek istiyorum vee soruyoruum siz kaçıncı günde sonuç aldınız ? Biraz tecrübelerinizden bahseder misiniz?

Herkese merhaba henüz bir önce ki transferinin üstünden 2 ay geçti ve ben yine buradayım. Bir önce ki transferde kimyasal gebelik yaşadım ve öğrendiğim gün covid olduğumu da öğrendim ne yıkım anlatamam ... Neyse ben 2 gün önce tekrar transfer yaptırdım canlarım 2 adet 3. Gün Embriyosu. Daha önce hiç çift transfer ve 3. Gün transferi yaptırmadım. Ama ben yine 12. Günü beklemeden test yaptırırım 😂 Kalan 10 günü burada sizlerle sohbet ederek geçirmek istiyorum vee soruyoruum siz kaçıncı günde sonuç aldınız ? Biraz tecrübelerinizden bahseder misiniz?
Guzel sonuclar alirsin insallah. Tek 3. Gun embriyosu ile hamile kaldim. Taze transferdi 6.gunde basladim test yapmaya ilac etkisidir vs dediler ama aklima oyle koymustum 12.gune kadarda devam ettim.

Hayırlı olsun canım inşallah ikisi de tutar 😍
Ben 5.gun embriyosunu transferin 5.gununde öğrenmiştim erken gebelik testinde

Hayırlı olsun canım inşallah ikisi de tutar 😍
Ben 5.gun embriyosunu transferin 5.gununde öğrenmiştim erken gebelik testinde
Allah kucağınıza almayı nasip etsin ♥️ ben de 7. Gün test yapmayı düşünüyorum ama bilemiyorum yine de negatif çıkar korkusu var içimde

Tazeydi. Belirti var aslında ama ilaçlardan da olabilir çok fazla hormon aldım çünkü önce ki transferlerimde kasık ağrım çok olurdu bunda çok az oldu yok gibi hatta. Tek farklı yani geceleri midem çok yanıyor ayy hiç bilmiyorum kii. Akıntım var mesela ama progestan fitil kullanıyorum ondan da olabilir.

Merhaba inşallah olumlu sonuç alırsın. Ben tüp bebekte kimyasal gebeliği nasıl anladın diye merak ettim. Yani neden erken test yaptın? Ben de bir önceki denememde öyle olduğunu düşünüyorum da o yüzden soruyorum. Yoksa sen rutin olarak erken mi test yapıyosun🤗bu arada ben de altı yıl önce ilk normal yolla gebe kaldığımda kimyasal gebelik olmuştu adetime bir hafta kala test yapmıştım silik çizgi çıkmıştı. Yani tüp bebeğe göre yorumlarsak 5-6 gün sonra test yapılabilir gibi😊benim transfere daha var ama ben de erkenden test yapmayı düşünüyorum.

Evet cok hayalet bir cizgiydi emin olamadim hic. Tabi kullandigim ilaclar beta iceriyodu bunuda biliyordum. Ama 7.-8.gun bir tik daha koyulasinca emin oldum cok sukur rabbim isteyen herkese nasip etsin
Amiiin inşallah 🌸
Merhaba inşallah olumlu sonuç alırsın. Ben tüp bebekte kimyasal gebeliği nasıl anladın diye merak ettim. Yani neden erken test yaptın? Ben de bir önceki denememde öyle olduğunu düşünüyorum da o yüzden soruyorum. Yoksa sen rutin olarak erken mi test yapıyosun🤗bu arada ben de altı yıl önce ilk normal yolla gebe kaldığımda kimyasal gebelik olmuştu adetime bir hafta kala test yapmıştım silik çizgi çıkmıştı. Yani tüp bebeğe göre yorumlarsak 5-6 gün sonra test yapılabilir gibi😊benim transfere daha var ama ben de erkenden test yapmayı düşünüyorum.
5. Gün Embriyosuydu ve o yüzden erken test yaptım. Benim daha önce de çok denemem oldu hepsin de 6. Gün başladım test yapmaya ama 8. Gün kan verdim hep. İlk defa değer 25 çıktı anladım zaten kimyasal olduğunu 10 . Gün tekrar kan verdim değer 5 e düşmüş. Şimdi tüp bebekte bunu öğrenebilmek bence büyük avantaj kim bilir kaç kadın kimyasal gebelik yaşıyor haberi olmadan. Erken test hayat kurtarır 😂🌸

Bir de kimyasal gebelikte önce hamilelik belirtileri yaşıyorsun sonra o belirtiler bir anda geçiyor çok ilginç. Goguslerime dokunamiyordum 2 saat içinde acısı sızısı geçti çok ilginçti

Amiiin inşallah 🌸

5. Gün Embriyosuydu ve o yüzden erken test yaptım. Benim daha önce de çok denemem oldu hepsin de 6. Gün başladım test yapmaya ama 8. Gün kan verdim hep. İlk defa değer 25 çıktı anladım zaten kimyasal olduğunu 10 . Gün tekrar kan verdim değer 5 e düşmüş. Şimdi tüp bebekte bunu öğrenebilmek bence büyük avantaj kim bilir kaç kadın kimyasal gebelik yaşıyor haberi olmadan. Erken test hayat kurtarır 😂🌸
Hahaha aynen erken test bence de mantıklı ama kimyasal gebelik oluyorsa buna bir çözüm bulurlar mı acaba doktorlar. Yoksa boşuna kendimizi mi yoruyoruz bilemiyorum. Gerçi eninde sonunda olacak olan oluyo en azından stresli bir bekleyiş yapmamış oluruz😄sonucunu merak ediyorum inşallah kimyasal olmaz inşallah güzel güzel hamile kalırsın bebişini kucağına alırsın canım🥰

Bir de kimyasal gebelikte önce hamilelik belirtileri yaşıyorsun sonra o belirtiler bir anda geçiyor çok ilginç. Goguslerime dokunamiyordum 2 saat içinde acısı sızısı geçti çok ilginçti
Aynen işte son denemede test gününe kadar baya hissediyordum son gün hiç birşey yoktu. Ben de ondan şüphelendim. Daha önce de kimyasal yaşayınca onda da benzer olmuştu ama ilk defa olunca o şokla çok bişey hatırlamıyorum. Ben de kesin erken test yaparım bu kez. Teşekkür ederim🙏🥰

Kimyasal gebelik tutunan bir bebeğin erken düşmesi halk arasında sessiz düşük diyorlar. Bu aslında doktorlarla alakalı değil biz ve embriyo ile ilgili bir durum embriyo sağlıklı değilse de kimyasal gebelik olurmuş ✌️ darısı isteyen herkese olsun hepimize sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah🌸

Aynen işte son denemede test gününe kadar baya hissediyordum son gün hiç birşey yoktu. Ben de ondan şüphelendim. Daha önce de kimyasal yaşayınca onda da benzer olmuştu ama ilk defa olunca o şokla çok bişey hatırlamıyorum. Ben de kesin erken test yaparım bu kez. Teşekkür ederim🙏🥰
Rica ederiiiiim♥️🍯

Merhaba benim de ilk transfer 3.gün embriyosu. 19unda test dedi doktorum ogüne kadar test yapmıcam😅inşallah pozitifi görürüz 🙏

Ş

gram belirtim yok dün transfer oldu. Belirti olsa da anlamam heralde ben😅Hareket durumunuz nedir acaba bana doktor hasta gib yat dedi ama ben hiç bi yerde böyle okumadım
Bana çok fazla yatma dedi doktorum. Sürekli ayakta değilim tabi ama sürekli yatmiyorum da. Dengeli olmak lazım sanırım kendi işlerimi kendim hallediyorum ama asla ağır işler yapmıyorum okuduğun gibi şeyler iste. Rahime kan akışı gitmesi için ayakta da vakit gecirmen gerekiyor sürekli yatmak tehlikeli diye biliyorum..

Bana çok fazla yatma dedi doktorum. Sürekli ayakta değilim tabi ama sürekli yatmiyorum da. Dengeli olmak lazım sanırım kendi işlerimi kendim hallediyorum ama asla ağır işler yapmıyorum okuduğun gibi şeyler iste. Rahime kan akışı gitmesi için ayakta da vakit gecirmen gerekiyor sürekli yatmak tehlikeli diye biliyorum..
Bende onu anlamadım sürekli yatmayın diyor her yer. Neyse ben yüriym ev içinde en azından. Burda yazışırsak vakit de geçer. Hangi il

X