3 Haftada 3 kg Verdim :)

part1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Mart 2012
57
0
kizlar bende forma girmeye calisanlardanim ,herhangi bir diyet listesi uygulamiyorum sadece bol protein ve sebze az karbonhidrat :)

saat 10da kahvaltimi haslanmis yumurta peynir zeytin salatalik domatesle yapiyorum.

aralarda sinirsiz cig sebze(havuc,salatalik vb) ayran(inanilmaz tok tutuyor) ve meyve yiyorum

saat 4,30 5 gibi sebzeli et yemegi(genelde) ayran(mutlaka) salata (mutlaka) ekmek yemiyorum ,yada 2 kasik pilav yiyorum..

saat 7-8 arasi yuruyorum..

3.haftamdayim ve 3 kg verdim,ac kalmiyorum,kendimi birseyden kisitlayip yanlisda beslenmiyorum,tek yonlu beslenmiyorum,etim sebzem sut urunleri ve meyvemi aksatmiyorum.sporumu hic kacirmadan tempolu bi sekilde inisli cikisli bir yolda yapiyorum..

sizlerle deneyimimi paylasmak istedim :)

Konu içeriği nedeniyle ilgili başlığa taşınmıştır.
Keyifli paylaşımlar...

çok güzel tebrikler zaten sağlıklısı sizin gibi biraz uzun sürede vermek

yürüyüş kesinlikle zayıflatıyor. bende yuruyuş sayesinde zayıfladım. ama artık durdu malesef

yürüyüş kesinlikle zayıflatıyor. bende yuruyuş sayesinde zayıfladım. ama artık durdu malesef

bi sure sonra vucut kendini korkumaya aliyo noluyo diye :) ama devam edin birakmayin ben regl oldum dun yuruyusumu yapamadim agrimdan,bugun kesin yapcam :))

kizlar regl oldum birkac gun icinde bitecek ama kilo vermemisim (
donemimden dolayimi??moralim bozulduu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…