3 kadın 1 adam :)

nightingale62

🦋
Üyelik İptali
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2021
695
428
Büyük harflerle bağırıyor gibi yazmayın artık
Evli olduğundan sonrasını ben de tam okumayanlardanım. İlişkinizi kesmeniz gerekti. İyi günler

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 28-08-2021

Hamileliğimin 31. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 69 gün kaldı.

Bebeğinizin boyu yaklaşık 27-29 cm civarında ve bebeğiniz yaklaşık 1400-1500 gr. ağırlığa ulaştı. Bu ay boyunca doktorunuz sizden çeşitli kan testleri isteyebilir. Bu kan testlerinin amacı hamilelik sürecinizin yolunda gidip gitmediğinden emin olmaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1650 gr. - Yaklaşık boyu : 41.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

gokkusaginadusenbukalemun

Yanlış yaptıysam doğrusu hoşuma gitmemiştir. 😌
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2021
1.193
1.438
Kim
Gerçekten anlamıyorum sizi 1 sene sonra öğrendim bunu idrak edermisiniz bile isteye değil yani bu durumda sevgilisi olmuş olmakta benim kabahatim nerede ??????? Haberim olmadan 1 sene geçti bu durumda ne diyebilirim ben ??? Nesiyim diyeyim ??? Benim kemalim yapmaz sevdalıları. Adamı affedebilmek için kadını suçlamanız gerek ama dimi haklısınız
Kimse sizi o bir yıllık süreç için suçlamıyor. Evli olduğunu öğrendikten sonra adamın attığı gayet saçma sapan yalanlarla kendinizi kandırıp, sözde vicdan yapıp adamla birlikte olmaya devam ettiğiniz için suçluyor. Benim Kemal’im yapmaz diyen kimse de yok. O adam kadar suçlusunuz diyoruz. Öğrendikten sonra bile tatil planı yapmışsınız. Adam karısını alıp gitmiş. O kadının yerine kendinizi koyun.” Evet evli olduğunu öğrendikten sonra devam ettiğim için, öğrenir öğrenmez rezil etmediğim için suçluyum. Hem cinsime bu kötülüğü yaptığım için suçluyum,” demek zor olmamalı. Eğer o altı aydan pişman değilseniz, o altı ay için kendinizi suçlu bulmuyorsanız hiç mağduru oynamayın.

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının aldında.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 49 Kg. ile 66 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 163 cm. Başlangıç Kilom :54 Kg. Şimdiki Kilom :49 Kg.

elektra

Guru
Pro Üye
13 Eylül 2015
5.522
23.217
Laf ebeliği erkeklerini dünden affetmeye hazırlık yapıp kendince bahane arıyan kadınlarımız yapıyor ben yapmıyorum ben yapmam gerekeni yaptım lafta bırakmadım iyi günler
Eee bahane aramışsın sende kemalim yapmaz modunda 3. kadınıda bir güzel yutmuşsun tatil planları yapmışsın ama karısıyla gitmiş sen şimdi git su iç ama damacanayla anca rahatlarsın:deli:

Yabanelma

Bir sabah gelecek kardan aydınlık...
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2018
13.080
75.507
Eee bahane aramışsın sende kemalim yapmaz modunda 3. kadınıda bir güzel yutmuşsun tatil planları yapmışsın ama karısıyla gitmiş sen şimdi git su iç ama damacanayla anca rahatlarsın:deli:

O haliyle birde adamın karısına laf etmiş ya. Hala evli olabilir sessiz sakin diye.
Kendisi eşe ve üçüncü kadına rağmen ilişkiyi sürdürmeye niyetliymiş ama adam ikisi için baktığı otele karısıyla gitmiş 😂😂

elektra

Guru
Pro Üye
13 Eylül 2015
5.522
23.217
O haliyle birde adamın karısına laf etmiş ya. Hala evli olabilir sessiz sakin diye.
Kendisi eşe ve üçüncü kadına rağmen ilişkiyi sürdürmeye niyetliymiş ama kendi baktığı otele karısıyla gitmiş 😂😂
Deme deme öyle şeyler şimdi o psikolojik olarak inkar modun üstüne gitmeyelim yazık:KK48:

Katipsondanbir

Mevzuya biraz sert girdim. Ama girdim.
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2020
12.134
42.244
32
S
Laf ebeliği erkeklerini dünden affetmeye hazırlık yapıp kendince bahane arıyan kadınlarımız yapıyor ben yapmıyorum ben yapmam gerekeni yaptım lafta bırakmadım iyi günler
Sen onu bırak da, ne diye tatil yeri baktın adamla evli olduğunu öğrendiğin halde? Neden irtibatı o an koparmadın? Üstelik hamilelik de sonlanmış o ara. Ne tuttu seni? Sen de kemalim karısına yaptı ama bana yapmaz dedin heralde. 😌

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 43 Kg. ile 58 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 153 cm. Başlangıç Kilom :85 Kg. Şimdiki Kilom :74 Kg.

-nemesis-

Half evil
Pro Üye
28 Mart 2017
13.558
41.993
Insanlarin ne Kadar kolay yalan soyleyebildigini 10 yasinda filan ogrendim siz baya gec kalmissiniz. Ayrica adam yalanın aldatmanin dibine vurmus adamla tatile cikmissiniz. Siz de pek normal degilsiniz bence.

Katipsondanbir

Mevzuya biraz sert girdim. Ama girdim.
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2020
12.134
42.244
32
Insanlarin ne Kadar kolay yalan soyleyebildigini 10 yasinda filan ogrendim siz baya gec kalmissiniz. Ayrica adam yalanın aldatmanin dibine vurmus adamla tatile cikmissiniz. Siz de pek normal degilsiniz bence.
Çıkamamış ya, adam karısını götürmüş oraya .

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 43 Kg. ile 58 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 153 cm. Başlangıç Kilom :85 Kg. Şimdiki Kilom :74 Kg.

Dindirella

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2013
4.399
4.750
36
Sperm kalitesi bile dusuk yalanci bi adam icin bu kadinlarim cabasina anlam veremeyen sadece ben miyim?var cevremde bi adam bu model.betaber oldugu kadinlar da manken gibi ya valla sasiriyorum

Dindirella

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2013
4.399
4.750
36
Yanlış yoldasınız. Bu sadece size zarar veriyor. saplantılı olmuşsunuz adama karşı. Yapacağınız şey çok basitti duyduğunuz an irtibatı kesmekti. Siz bir savaşa girip iki kadının elinden alıp zafer kazanmak istediniz yani intikam değil bu. Bu savaşta kaybetmeye mahkumsunuz
Kazanilan zafer de bi adet s...z

Dindirella

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2013
4.399
4.750
36
Ben gereken insanlara karşı vicdanlıyımdır ama size üzülmedim .eğer deseydiniz öğrendiğim an ,karısına attım o an rezil ettim derdim kandırılmış,hazmetmemiş,hepimizin başına gelebilirdi.ama öyle değil siz birşekilde tatil planı bile yapıyorsunuz.demişsiniz ya duygularım vardı diye,adam o yere karısıyla gidiyor zavallı kadın ,bu tatili kocasının sevgilsinin kendisi için seçtiğinden haberi bile yok.benim başıma gelse kocam aldatsa biri bana o an kandıldım diye bu şekil ispat yapsa teşekkür ederdim boşardım. Bu kadın yapamaz.çünkü buna alışmış ,adamda değişmez herşey unutulur yarın gider ayşe,fatma başka birini bulur devam eder.
Kadin bosaninca siz devam edecek miydiniz durust olun

Leame

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2018
1.900
1.829
Kurban da geliyor hazır danaya girer.gibi girmişsiniz adama ne okudum ben. Allahım