3 kelime 1 cümle

Ailem artık kabak tadı veren bazı huylarından vazgeçerse zil takıp oynayacağım.

Süslü, saksağan, zurna

Matematik sorunlarını çözerken evdeki civcivin helikopter sessiyle irkildi.

çıplak, kamyon, basketbol

Kafama okul bahçesinde top geldiği için beynimde şimşekler çakmaya başlayınca gittiğim nöroloji doktoru, beni psikiyatriye yönlendirdi. :KK51:

Sutopu, züğürt, cinnet

Züğürtlüğümüzden cinnet geçireceğimiz bir anda gelen sutopu oynama isteği..

levye, oyuncak, korunma

Oyuncağa saldıran Ayı yi levye ile korudum..gorseniz ayı ne kaçıyordu :KK48: :KK48:

Kamelya mantar wc

Klasik caz dinleyerek yemek yapmak istedim arada saksafon sesi güzel geliyor kendimi konserde gibi hissediyorum ama elinde çamaşır sebeti ocakta kuzu incik ağzında sakız üstünde şalvar :KK61::KK61::KK61:

Hayaller tepe taklak:mad::mad::mad:

Havuzda havalı bir atlayış yapmaya çalışırken ayağım ananaslı havluma takılınca tepetaklak düştüm.

Çakmak, külot, dezenfektan

Havuzda havalı bir atlayış yapmaya çalışırken ayağım ananaslı havluma takılınca tepetaklak düştüm.

Çakmak, külot, dezenfektan
Bunu yazdın mı diye bakmaya geldim biliyor musun 😁 yazacaktım oraya bizim oyuna iyi gider diye

Dezenfektan sürdüğü külotu çakmakla yakıp giydi

Jartiyer, elma kurdu, karbondioksit

Çekmecenin derinliklerinden çıkardığım jartiyerimin üzerinde elma kurdu görünce korkudan nefes almayı unutup karbondioksit zehirlenmesi yaşadım. :süslü:

Kızılcık Şerbeti, süslü, paratoner

Çekmecenin derinliklerinden çıkardığım jartiyerimin üzerinde elma kurdu görünce korkudan nefes almayı unutup karbondioksit zehirlenmesi yaşadım. :süslü:

Kızılcık Şerbeti, süslü, paratoner
(Paratoner nedir, enter)

Süslü terliklerimle kızılcık şerbeti içerken gaz felaketine engel olması için paratoner taktırdım

Dikiş, diksiyon, afrodizyak

X