3.kez aşılama

Hasber

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2022
258
128
23
Merhaba güzel anneler ve anne adayları ben 3.kez aşılama denemek istedim yaşım tüp bebek için uygun olmadığı için adetin 4.günü gonal-f iğne kullandım 12 gün boyunca 75 mg 2 tane yumurta gelişti 20 mm 18mm sol tarafta çatlatma iğnesi yapıldı 5 şubat gece 11 de yapıldı 7 şubat saat 12 de aşılamam yapıldı, doktor o gün ilişki yasak dedi 5 gün boyunca gün aşırı dedi bugün 3.gün kasık ağrısı ve akıntı var halsizlik var bu sefer gerçekten ümitliyim Rabbim hiç kimsenin emeğini boşa çıkarmasın inşallah herşey gönlünüzce gönlümüzce olsun İnşallah size sorum aşılama yaptırdıktan sonra nelere dikkat ettiniz ne yiyip ne içtiniz onları yazarmısınız ne gibi belirtileriniz oldu İnşAllah bu sefer tutar Amin 🙏🏻

Canım inşallah hayırlısı ile güzel haberler alır bize de verirsin
Aşılama ağrılı mı :KK43:
Birde çatlatma iğnesi sonrası mı yapılıyor
Amin İnşallah Allah razı olsun hayır hiç bir ağrı olmuyor sadece benim rahim içi temizlendi 2 dk acı oldu o kadar daha sonra aşılama işlemi yapıldı evet yumutalar iğne yada ilaç yöntemi ile geliştiriliyor benim 2 tane 20 mm ve 18 mm oldu 5 şubat gece 11 de çatlatma iğnesi yapıldı daha sonra 7 şubat da 12 de aşılamam yapıldı bugün 5.günüm 12 gün kan vericem hayırlısı olsun inşallah 🌸Rabbim isteyen dileyen herkese versin Rabbim 🙏🏻

Benim de yarın aşılamam var aşılama sonrası nelere dikkat ettiniz spor yapmak felan yasakmı mesela yürüyüş gibi
Merhaba umarım isteyen herkes bu güzel duyguyu tadar ben sürekli dinleniyorum spor yasak ağır kaldırmak yasak yürüyüşü bilmiyorum valla bugün 5.günüm haftaya pazartesi kan vermeye gidicem hayırlısı Allahtan bol bol ceviz fındık badem kabak çekirdeği su tüketin inşallah faydasını görürsünüz bide ayva yiyin iyi oluyormuş bu dönemde hakkımızda hayırlısı olsun 🙏🏻🌸

Merhaba umarım isteyen herkes bu güzel duyguyu tadar ben sürekli dinleniyorum spor yasak ağır kaldırmak yasak yürüyüşü bilmiyorum valla bugün 5.günüm haftaya pazartesi kan vermeye gidicem hayırlısı Allahtan bol bol ceviz fındık badem kabak çekirdeği su tüketin inşallah faydasını görürsünüz bide ayva yiyin iyi oluyormuş bu dönemde hakkımızda hayırlısı olsun 🙏🏻🌸
İnşallah rabbim çabalarımızı boşa cıkarmaz doktorum aşılama işlemini doğumhanede yapacağını söyledi sizdemi doğumhane de yaptırdınız🌸

Amin İnşallah Allah razı olsun hayır hiç bir ağrı olmuyor sadece benim rahim içi temizlendi 2 dk acı oldu o kadar daha sonra aşılama işlemi yapıldı evet yumutalar iğne yada ilaç yöntemi ile geliştiriliyor benim 2 tane 20 mm ve 18 mm oldu 5 şubat gece 11 de çatlatma iğnesi yapıldı daha sonra 7 şubat da 12 de aşılamam yapıldı bugün 5.günüm 12 gün kan vericem hayırlısı olsun inşallah 🌸Rabbim isteyen dileyen herkese versin Rabbim 🙏🏻

Güzel haberlerinizi bekliyorum inşallahhh
Zaman geçmez liaise şimdi 🥰
Benim bir tane yumurtam var sadece yarın yumurtam gelişmiş mi bakılacak 😞
Aşılama günü mü sperm test veriliyor peki

Güzel haberlerinizi bekliyorum inşallahhh
Zaman geçmez liaise şimdi 🥰
Benim bir tane yumurtam var sadece yarın yumurtam gelişmiş mi bakılacak 😞
Aşılama günü mü sperm test veriliyor peki
Amin İnşallah Allah razı olsun evet eşiniz o gün veriyor ve yıkama işlemi falan oluyor spermleri 2 saat falan sürüyor daha sonra size enjekte ediyorlar benim de 2 tanecik pcos dan dolayı gelişim zor oluyor ancak iğne veya ilaç ile gelişiyor

X