3.kez aşılama

Hasber

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2022
258
128
23
Merhaba güzel anneler ve anne adayları ben 3.kez aşılama denemek istedim yaşım tüp bebek için uygun olmadığı için adetin 4.günü gonal-f iğne kullandım 12 gün boyunca 75 mg 2 tane yumurta gelişti 20 mm 18mm sol tarafta çatlatma iğnesi yapıldı 5 şubat gece 11 de yapıldı 7 şubat saat 12 de aşılamam yapıldı, doktor o gün ilişki yasak dedi 5 gün boyunca gün aşırı dedi bugün 3.gün kasık ağrısı ve akıntı var halsizlik var bu sefer gerçekten ümitliyim Rabbim hiç kimsenin emeğini boşa çıkarmasın inşallah herşey gönlünüzce gönlümüzce olsun İnşallah size sorum aşılama yaptırdıktan sonra nelere dikkat ettiniz ne yiyip ne içtiniz onları yazarmısınız ne gibi belirtileriniz oldu İnşAllah bu sefer tutar Amin 🙏🏻

Hayırlısı olsun kendinizi üzmeyin Rabbim inş en kısa zamanda sağlıklı hayırlı evlat nasip eder 🤲 ben de de tek bir belirti yok adetime 7 gün kaldı hiç sanmıyorum vende ümitli değilim olsa illa bi belirti olurdu
Amin İnşallah Allah razı olsun öyle düşünmeyin bütün gebeler de belirti olacak diye Bi kural yok umarım bebeğin size tutunmuştur güzel düşünün herşey gönlünüzc3 olsun 🙏🏻

X