3. köprüye hayır diyenlerin Sarıyer ormanı villaları

Haberde gezicilerden bahsedilmiyor, 3. köprüye karşı çıkanlar diyor. Ben gezi eylemlerinde 3. köprüye değinildiğini hatırlamıyorum. Varsa da gözümden kaçmış sanırım. Hadi bunu geçtik, 3. köprüye karşı çıkanlar olması dikkat çekiyor demiş eee kim kardeşim bunlar? İsim versene. Orada kim oturuyor, oturanlar 3. köprüye karşı çıkan hangi girişimde bulunmuş? Hani kanıt? Ayrıca nedir bu beyaz Türkler söylemi? O beyaz Türk olarak adlandırılan insanların kaçı eylemlere katılmış acaba?

Son düzenleme:
pofff fena yapışıyorsunuz haa iki dk ya bir alıntı
kışkırma yaz yorumunu eyvvallah istatik çıkartcakmışım da bilmem neymiş oralardaki bir sürü yapı var hepsi de internette mevcut açın bakın burda benm alıntılarımla uğraşacağınıza tee allahm ya :KK14:

Sırf açtığı konu tutsun diye, gezicilere sövdü hemen 3 tane yorum ard arda.
Sonra saraylım ters köşe yapınca bir sonraki yorumunun 2.cümlesinde kıvırır gibi yaptı ki, biri laf söylerse savunacak bir şeyi olsun.
Akıllı :KK51:

gözünden kaçmış şekerim bu da :KK60::KK60:
ben ne dediğimi biliyorum benim dediğimi bana mı anlatıyorsun :KK52:
yorma kendini güzelim tek tek alıntı yap altına yorum yap boş işler booş :KK52:
hadi canım kışkırmayın siz :KK51:

Peki Alarey gezicilerin o villalarda oturup birde köprüye karşı çıkmalarına kızıyor ve anlamsız buluyorsun sonuna kadar haklısın ama sen bu doğa katliamı için kişisel olarak ne gibi faaliyetlerde bulunuyorsun? Sormak istedim. Herkes kendinden sorumlu neticede.

Gezicilerin gercekten doga icin eylem yaptiklarina inaniyormusunuz ? Komik... Onlar kukremeye hazir bi av bekleyenler firsat cikinca degerlendrmek isteyenler kac ormanlik alan villa lux apt dairesi oldu neden bu parkta eylem oldu? Niyet baska bariz ortadaydi

Web sayfası kullanılamıyor diye uyarı veriyor haber linki
E madem haber olsun diye açıyorsunuz kaynağını göremiyoruz ki :KK14:

Haberde gezicilerden bahsedilmiyor, 3. köprüye karşı çıkanlar diyor. Ben gezi eylemlerinde 3. köprüye değinildiğini hatırlamıyorum. Varsa da gözümden kaçmış sanırım. Hadi bunu geçtik, 3. köprüye karşı çıkanlar olması dikkat çekiyor demiş eee kim kardeşim bunlar? İsim versene. Orada kim oturuyor, oturanlar 3. köprüye karşı çıkan hangi girişimde bulunmuş? Hani kanıt? Ayrıca nedir bu beyaz Türkler söylemi? O beyaz Türk olarak adlandırılan insanların kaçı eylemlere katılmış acaba?

Laf söylüyorsun bari, dayandıracak belgen olsun . Ama yok işte.
Ağzı olan konuşuyor.

Gezicilerin gercekten doga icin eylem yaptiklarina inaniyormusunuz ? Komik... Onlar kukremeye hazir bi av bekleyenler firsat cikinca degerlendrmek isteyenler kac ormanlik alan villa lux apt dairesi oldu neden bu parkta eylem oldu? Niyet baska bariz ortadaydi

ya işte bende bunu demeye çalışıyorum
neden anlaşılmıyor yahu anlamadım bir türlü geziyle ne alakası var kelimesine takılıp durdular !!!
düşünsünler işte bi alakasını bir de bu yönden baksınlar !!!

Yine başladı şu olurken nerdeydiler bu olurken nerdeydiler muhabbetleri. "Ay biz geçen seneki olaya da tepki göstermemiştik, buna da susalım o zaman çünkü bir kere susunca artık hep susmak gerek." :KK14:

neden anlaşılmıyor yahu anlamadım bir türlü geziyle ne alakası var kelimesine takılıp durdular !!!

sen yazmadınmı orada gezicilerin villaları var diye. :KK51:

Geziciler parka tepki gösterdi bunda sessiz kaldılar demeni anlarım, ama bu villalarda geziciler oturuyor, ondan 3. köprüye karşı çıkıyorlar söylemi hem dayanaksız hem saçma. Kusura bakmayın.

E heralde bir ağaç için ayaklanmadı o insanlar. Ağaç bardağı taşıran son damla oldu.

$8623_10151681595855070_1969562695_n.jpg

konu direk gezicilerle bağdaştırılamaz. bir kere geziciler 2 ye hatta 3' ayrılıyor benim gözümde.
birincisi gerçek doğacılar. ikinicisi çakma olanlar.. alalem ne der diye gelenler. ne bilim fb için resim çektirmek için gelenler... şenlik olsun diye gelenler. ve üçüncü gurup da amaçsız. neyi savunduğunu dahi bilmeyenler. bunların bir kısmı üniversite öğrencileri.
bu ormanda olanlardan da mutlaka geziciler, hatta gerçek doğacılar vardır. ama hiç bir şeyde eli eteği olmayan insanlar da vardır. her şeyi kategorize etmeye gerek yok bence..
benim param olsa ben de alırdım..
bir çok insan da beğenmiştir.

Sırf açtığı konu tutsun diye, gezicilere sövdü hemen 3 tane yorum ard arda.
Sonra saraylım ters köşe yapınca bir sonraki yorumunun 2.cümlesinde kıvırır gibi yaptı ki, biri laf söylerse savunacak bir şeyi olsun.
Akıllı :KK51:

yahu şu cümleyi kurmuşunda
bir baktın mı acaba gerilere şöyle bir
benim yazdığım yorum doldursa doldursa 2 sayfayı doldurur
gelen alıntılayan dünya kadar laf sayan sizlersiniz
ve diyorum yansıtmayı mükemmel kullanıyorsunuz bak örneği işte......
gece bu konu üç sayfaydı sabah kalktım 7 sayfa olmuş
kışkırmayın madem demekten dilimde tüy bitti
şimdi suçlu ben oldum öylemi ?? benim açtığım siyaset konularına bir bakarmısın lütfen
rica ediyorum ne olur bir bak çoğun da tek bir yorumum bile yok amacım konu tutturmak değil saçmalıyorsunuz
yahu ne olur söyle bana konu tutarsa benim kazancım ne olacak para mı verilecek ödülmü ne olur söyle bana ????????????

Geziciler sokağa çıktı, polis orantısız güç kullandı. Kimin emriyle?
Gençler öldü, çocuklar öldü.
İnsanların gözü çıktı, burnu kırıldı.
Bir polisimiz fazla gazdan öldü.

Dediler ki; "GEZİCİLER yüzünden"

"Evlerinize girin"

Evlerine girdiler. Maksat kimse ölmesin. Yeter ki emri verenin kim olduğu bilindiği halde geziciler yüzünden olmakla suçlamasınlar diye.Çocuklar ölmesin diye.

Şimdi de , yine sokağa davet ediyorlar .

Yahu siz ne istediğinizi biliyor musunuz ?

Hadi bunun için sokağa dökülelim. Ben hazırım. Ama yine canlar öldüğünde "işte zihniyete bak sokağa döküldüler canlar öldü" diyeceksiniz.

Kusura bakmayın; argoca bir laf var burası müsade etmez ama Ya o , ya bu . Siz ikisine de gelmiyorsunuz. Ne istediğinizi karar verin.

Son düzenleme:
Geziciler sokağa çıktı, polis orantısız güç kullandı. Kimin emriyle?
Gençler öldü, çocuklar öldü.
İnsanların gözü çıktı, burnu kırıldı.
Bir polisimiz fazla gazdan öldü.

Dediler ki; "GEZİCİLER yüzünden"

"Evlerinize girin"

Evlerine girdiler. Maksat kimse ölmesin. Yeter ki emri verenin kim olduğu bilindiği halde geziciler yüzünden olmakla suçlamasınlar diye.Çocuklar ölmesin diye.

Şimdi de , yine sokağa davet ediyorlar .

Yahu siz ne istediğinizi biliyor musunuz ?

Hadi bunun için sokağa dökülelim. Ben hazırım. Ama yine canlar öldüğünde "işte zihniyete bak sokağa döküldüler canlar öldü" diyeceksiniz.

Kusura bakmayın; argoca bir laf var burası müsade etmez ama Ya o , ya bu . Siz ikisine de gelmiyorsunuz. Ne istediğinizi karar verin.
çok doğru teşhis. geziciler ne yapsın. neden çıkmadınız dışarı diyorlar, çıkıncada neden çıktınız.
ilginç gerçekten:KK53:

X