3. köprüye hayır diyenlerin Sarıyer ormanı villaları

vereceginiz mantıklı açıklamalar tükendikce neden saldırıyorsunuz anlamıyorum.

o villalarda gezi olaylarında hayatını kaybedenlerin aileleri oturmuyor herhalde...

bir sürü insanın sokaga cıkmasını begenmiyor olabilirsiniz, elestirebilirsiniz fakat her kim ise orada oturanlar sırf cehape zihniyeti işte diyip sevesniz de sevmeseniz de halkın bir parcası olan insanlara iftira atamazsınız...

evet o haberin kaynagı var fakat sizin burada yazdıklarınız da destekler nitelikte.

"kışkırmayın" ne demek... bunun bir sonraki kelimesi "kuduruk" diye mi devam edecek yani...
butun turbanlılar aslında cıplaklıgı savunuyormus ve teshirciymis dese birisi buna haklı olarak bir suru insan karsı cıkardı. evet yanlış bir haber demekte neden bu kadar zorlanıyor hatanızı kabullenmemekte ısrar ediyorsunuz anlayamıyorum...

poffff
ben insanların eylem yapmasına değil, sahte doğacıların eylem yapmasına kızıyorum ...
çekin istediğniz yöne çekin pofffff poffff

Yaşlarınız kaç?
Ciddi ciddi soruyorum, kaç yaşındasınız sizler?
Ergenlik çağlarındaysanız beni hiç uğraştırmayın zira ben kadınlar kulübünde moderatörlük yapıyorum.

ben kendi penceremden baktım olaya katılan olur katılamayan olur bunun adı kışkırtma oldu bir anda :KK53:
bence de öyle.. bu eyleme doğacılar da katıldı gezi eylemine ama sayıları azdı , bence gerçek doğacı her yanlışın arkasında olur madem gezciler biz doğacıyız diye haykırıyorlar bu habere de bir cevap versinler ... üzerine alınanlar cevap versin yani ben doğacıyım ve gezide eylem yaptım diyenler..
bir kelime söylüyorsun hurrra herkes üzerine alnıyor ya tek tek sen değil, yok sende değil diye yazığ belirtmem mi lazım :KK51:

Ben doğacıyım ve ağaçların kesilip villa yapılmasına da, köprü yapılmasına da karşıyım.
Bu amaçla yapılan bütün eylemlerde yer aldım ve alacağım. Devletin bu alanları koruması taraftarıyım.

Yaşlarınız kaç?
Ergenlik çağlarındaysanız beni hiç uğraştırmayın zira ben kadınlar kulübünde moderatörlük yapıyorum.

En son bunu sordugumuzda akil yasta degil bastadir cevabi aldik mune.
Profilde belirtilse ne guzel olur.En azindan kucuk der ugrasmazsin cidden.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ben doğacıyım ve ağaçların kesilip villa yapılmasına da, köprü yapılmasına da karşıyım.
Bu amaçla yapılan bütün eylemlerde yer aldım ve alacağım. Devletin bu alanları koruması taraftarıyım.

peki ne güzel işte
bende diyorum ki gerçek doğacılar yapmalıydı eylemleri
bakın şimdi tekrar aynı olay olsun yine halk diyecek ki bunlar yine ortalık karıştırıcı
ve gezide olduğu gibi herşey amacından sapacak halkta inanamayacak gezi tam bunun örneği
peki hanfendi dediniz ki ben gerçek doğacyım ve eylemlerde bulunuyorum
haberdeki resimleri gördünüz peki bu evler yapılırken neden eylem yapılamadı
şimdi diyeceksiniz ki izin veren x parti tamam hadi öyle kabul edelim izin veren x parti diyelim
izin veren son derece suçlu zaten ben izin verene toz kondurmayın demedim
ama doğacılar nerdeydi o zaman
ha bir de şu var bodrum tarafları sahil tarafları resmen traşlanıyor oteller villalar yapılıyor yapılmaya da devam ediyor hani nerde eylem ?

Yaşlarınız kaç?

bana mı sordunuz bu soruyu ?
yapılan yorumlardan biri bana sorulmuş gibi duruyor ...

poffff
ben insanların eylem yapmasına değil, sahte doğacıların eylem yapmasına kızıyorum ...

o kadar çok ki doğa sever gibi görünüp amacı başka olanlar

ama olmayanlar da vardır bir şey diyemem...

...

ama bir piknik alanına gidip oturalım diyoruz, bi ormana gidiyoruz bakıyorum ki içine edilmiş. her yer çöp, pislik içinde

süpürüp temizliyorum topluyorum çöpleri.

hatta bir keresinde not yapıştırmıştım ağaca ama nerde...

çok doğa severiz piknik alanlarımızdan falan belli oluyor!

ağaçları kazıyanlar, dalları kırılmış ağaçlar... vs bi sürü şey

sinir oluyorum

En son bunu sordugumuzda akil yasta degil bastadir cevabi aldik mune.
Profilde belirtilse ne guzel olur.En azindan kucuk der ugrasmazsin cidden.

olgun insanın yorumuna da bakın hele !!

ben kendi penceremden baktım olaya katılan olur katılamayan olur bunun adı kışkırtma oldu bir anda :KK53:
bence de öyle.. bu eyleme doğacılar da katıldı gezi eylemine ama sayıları azdı , bence gerçek doğacı her yanlışın arkasında olur madem gezciler biz doğacıyız diye haykırıyorlar bu habere de bir cevap versinler ... üzerine alınanlar cevap versin yani ben doğacıyım ve gezide eylem yaptım diyenler..
bir kelime söylüyorsun hurrra herkes üzerine alnıyor ya tek tek sen değil, yok sende değil diye yazığ belirtmem mi lazım :KK51:

Sayıları az mıydı orada her kesimden insan vardı canım görmediysen o senin meselen provakatörler sonra girdi olaya. Ve o gezi olayı parkı korumak için çıktı ama her yere yapılan katliamla da ilgiliydi aslında tek gezi parkı değildi olay yani. Siz evinizde oturup çekirdek çitleyip etliye sütlüye karışmazken işte fotoğrafını paylaştığınız katliamlar yapılıyordu doğaya.

Ne diyor yazıda 3. köprüye karşı çıkanlar buna neden izin verdiler. Verdiklerini nereden biliyorsun burasıyla ilgili de çok imza kampanyası oldu ama görmek isteyene. Tabii ki burada bir iftira atılıyorsa savunucaz ne yani doğrudur deyip çekilecek miyiz. Sizden hala cevap alamadım burayı sit alanı olduğu halde imara açan başbakan değil mi, peki imara açan kişi kimlerin oturacağını da hesaplamıştır değil mi boşuna imara açılmadı herhalde babasının hayrına tabii ki başbakan kendi menfaatine açtı. Ve sence başbakan aleyhinde olan insanlara verilir mi o villalar bunun cevabını arıyoruz. Hem evinizde oturup hiçbirşeye karışmaz eylem yapanlara laf edersiniz ne istiyorsunuz diye, hem de neden burası da savunulmadı dersiniz nereden biliyorsunuz savunulmadığını oturduğunuz yerden.

Yahu konunun özüne gelin lütfen doğa koruyucuları nerede derken alenen burada kişisel çıkarlar için doğa katliamı yapıldığını da itiraf etmiş oluyorsunuz değil mi. O zaman öncelikle içlerinde kimlerin oturduğuna, kimlerin kullandığına değil de, kimin bu hakkı onlara verdiğine, imara açtığına bakın. Başbakan imara açmasaydı kimse de satın alıp oturamazdı
.

Son düzenleme:
poffff

istedigim yöne cekmiyorum hanımefendi, tavrınızı eleştiriyorum...

haklısınız sahte dogacılar var, nitekim ilk yorumumda da haklısınız orası imara acılmamalıydı yazmıs fakat yine kitlelere suclama yoneltilmesinin yanlıs oldugunu soylemistim.

sahte dogacılar var ise kızmanıza katılıyorum ancak hala 3.köprüye karsı cıkanlara attıgınız iftirada bir degisiklik goremedim yorumunuzda.

olgun insanın yorumuna da bakın hele !!

Hayirdir sana noluyo ?Seninle mi konusuyorum ? Muneyle fikrimi paylasiyorum Sana noluyo?Bulasma bana.Git ötede alintilandigin kisilere sar.

Sarıyerdeki villamdan bildiriyorum. Burada kahve içmek harika yoldaşlarım. :KK68:

Sedo ya :KK60:

kışkırtıcı, ortalık karıştırıcı "yansıtmayı " senin kadar mükemmel kullananı görmedim :KK51:
makarnacı dediğiniz adamlar mı oturuyor burda :KK51: karar verin artık akp liler makarnacı değilmiydi, cahil değilmiydi vs..... :KK51:
kışkırma sende bu kadar zayıf ve güçsüzmüsün :KK51:her lafa kışkırıyorsun :KK53:
yine başlamışlar gezicilerle ne alakası var tek suç onlarda mı diye tekrar tekrar okuyun yazdığımı yapanda, izin verende , oturanda demişim :)))))
Ben söylediklerimden sorumluyum sizin anladıklarınızdan değil..........:KK14::KK14:

Kaçak dövüşme de alıntı yapıp yaz yazacağını. Her konuda komik duruma düşüp kendini rezil ediyorsun bilmem farkında mısın? Bilgin olmayan yerde fazlasıyla saçmalıyorsun.

Hele bir de bakim konuyla alakalı, bu alanları imara açan kimdir?

ya enim anlamadığım bir şey var ben mi yanlış düşünüyorum anlamıyorum...

dağlardan yollar geçiyor mecbur kesiliyor ağaçlar

o yollardan geçmeyelim madem :S

istanbul eskiden yemyeşilmiş şimdi her yeri bina

bu binalarda oturulmasın :S

her yeri ormanlık gibiymiş nerdeyse, gördüğüm kadarıyla

...

tuvalet kağıdı da kullanmayalım, kağıt da.

ahşap da kullanmayalım

tahta eşyaları da.

oturma alanları yapılıyor parklara, kamelyalar ahşap hiçbir ağaç kullanılıp bunlar yapılmasın

bilemiyorum ben mi yanlış düşünüyorum....

ormanın içinde oturduğumuz yerler de ağaçlardan yapılıyor, banklar da öyle.

peki ne güzel işte
bende diyorum ki gerçek doğacılar yapmalıydı eylemleri
bakın şimdi tekrar aynı olay olsun yine halk diyecek ki bunlar yine ortalık karıştırıcı
ve gezide olduğu gibi herşey amacından sapacak halkta inanamayacak gezi tam bunun örneği
peki hanfendi dediniz ki ben gerçek doğacyım ve eylemlerde bulunuyorum
haberdeki resimleri gördünüz peki bu evler yapılırken neden eylem yapılamadı
şimdi diyeceksiniz ki izin veren x parti tamam hadi öyle kabul edelim izin veren x parti diyelim
izin veren son derece suçlu zaten ben izin verene toz kondurmayın demedim
ama doğacılar nerdeydi o zaman
ha bir de şu var bodrum tarafları sahil tarafları resmen traşlanıyor oteller villalar yapılıyor yapılmaya da devam ediyor hani nerde eylem ?

Eylemler yapılıyor aslında ama ben bu eylemlerin ne kadarından haberdarım diye sormanız gerekiyor.
Keza polenezköyün imara açılması, Ağaoğlunun maslakta orman katliamı yaparak diktiği binalar, HES'ler için anadolunun çeşitli yerlerinde yapılan eylemleri görmemiş,duymamış, bilmiyor olamassınız.
Gezi eylemlerinin başlangıç noktası kesilmek istenen ağaçlardır ama sonrasında yaşanılanları ağaçlara indirgemek hatadır ki gezi eylemine katılanlar gerekçelerini sıralamışlardır.
Gerçek doğacılar nerede diyene kadar ben Allahın bizlere vermiş olduğu nimetlerin değerini ne kadar biliyorum diye de sormalısınız bence.

Sorum tek kişiye sorulmuş gibi mi duruyor alaraey?

her şeyi kendi üzerine alınmak gibi bir durumu var arkadaşın konuya yapılan yorumlar bile kişisel algılanıyor. Ben kendi adıma kişisel bir şey yazmadım tamamen konuya yorum yaptım ama karşı taraftan kişisel ve yüzeysel cevaplar dışında cevap alamadım o yüzden ısrarla anlatmak istediğim şeyleri yazıyorum. Bir haber paylaşılıyor ama biz soru sorduğumuzda da başlığı karıştırmış, grupça saldırmış oluyoruz. Sadece kendi adıma sorularıma cevap istedim hangisi daha önemli kimlerin alıp oturduğu mu yoksa en baştan kimlerin imara açıp buna izin verdiğimi zaten soruma cevap alırsam benim için yeterli olacak hangi seçenek önemli olursa olsun onlar için benim için yazma değeri kalmayacak konuya her açıdan. :KK31:

Hayirdir sana noluyo ?Seninle mi konusuyorum ? Muneyle fikrimi paylasiyorum Sana noluyo?Bulasma bana.Git ötede alintilandigin kisilere sar.

olgun insan 2 ....
bende burdan anlamadım zaten daha önce yaş sorulupta bende yaşla olgunluk olmuyor dediğimi
bana söylemedin yani öyle mi
lütfen dürüst olur musun ?

Sorum tek kişiye sorulmuş gibi mi duruyor alaraey?

Ben anlamadim noluyo bu uyeye? Daha once baska bir topicte de dile getirmistim size belitrilse yas diye yine ayni seyi soyledim geldi bana sacma sapan biseyler yaziyor.
Mune banlayacaksaniz hepimizi banlayin ama artik buraya bir mudehale edin.Lutfen ricamdir.

X