3. PRP 0 YUMURTA

Ne diyorsunuz harika incir keçiboynuzu kurunu nasıl yaptınız aslan pençesi hayit otunu nasıl içtiniz ve istanbuldaysaniz akapunktur için nereye gittiniz :)
İncir ve keçiboynuzu kürünü her gün sabah aç karnına 1 yemek kaşığı keçiboynuzu özü, 2 incir ve 5-6 badem yedim. Günde 1-2 kere aç karnına bitki çayını yaptım içtimakupunkturiçin Trabzonda bir merkeze gittim

Süper teşekkür ederim

Tutmayan transfer sonrası ilk kontrolüme gittim .Doktor kök hücre yapabiliriz diye öneride bulundu .Ya da dondurulmuş olan 4 hücreli iki embriyoyu transfer ederiz yada diğer adette yumurta durumuna göre toplamaya devam dedi.Diğer adette karar vericez yani.Ama bizim maddi manevi sabır kalmadı.Kök hücrede çok pahalı .Transfer olsam kalitede pek iyi değil zor kararlar.Bırakasım var bu iğnelere de hiç güç kalmadı kollarım kan sulandırıcıdan mahvokdu bezeler çok fazla ağrıyorEğer sonuç pozitif olsaymış iğnelere uzun bir süre daha devam edililyormuş

Çok zorlu bı süreç, her anlamda güç ve sabır gerektiriyor.
Kök hücre ne bilmiyorum fakat zaman makesefki çok çabuk geçiyor e yaş sorunu da var.
hiç ara vermeden ve içinize ısınan hangi seçenekse onu uygulayin derim ben.

Bana jendi jinekologum tüp bebeğe başlamadan önce hiç uğraşma çok hırpalanırsın demişti.Direk git Kıbrısa en iyisi yumurta donasyonu demişti.Ama ben bu yola girdim ve doktorumun dediği gibi insan çok hırpalanıyoracı çekiyor

Kıbrıs benimde aklımda olan birşey. Gerekirse kredi çeker giderim. Maliyeti çok yüksek zaten

Merhaba bende bugün kontrole gittim Yiğit hoca kök hücre önerdi .Ama fiyat çok yüksek eşime henüz söylemedim bile.Siz yaptırdınız işlem zormuydu ve sonraki süreçte ağrınız oldumu

Merhaba bende bugün kontrole gittim Yiğit hoca kök hücre önerdi .Ama fiyat çok yüksek eşime henüz söylemedim bile.Siz yaptırdınız işlem zormuydu ve sonraki süreçte ağrınız oldumu
Merhaba bende Yiğit hocaya kök hücre yaptırdım çünkü yapabileceğimiz başka hiç bir tedavi kalmadı. Kalçadan lokal anestezi yapıyorlar sonrasında yine genel anestezi verip kısa sürede ilikten sıvı alıyorlar. Gerçekten ağrılı bir işlem. 3-4 saat sonra aldıkları sıvıyı hazırlayıp genel anesteziyle yumurtalara enjekte ediyorlar. Yani 1 gün hastanede geçiyor tamamen. Beni yordu açıkçası kök hücre ama daha 1 hafta oldu. Etkisini henüz bilmiyorum. Umarım çabalarımızın karşılığını alırız

Umarım sonucu güzel olur. Çok zormus.

Geçmiş olsun ağrısız diye duymuştum tabi ki yapan biliyor acısını.Doktorlar hemşireler acısız olduğunu söylüyor.bu kadar emeğin sonuçları güzel olur hayırlı haberler verirsiniz inşallahişlemden sonra ki bu 1 haftalık süreçtede ağrı sıkıntı oldumu

Günlük hayatıma devam ettim ama arada ağrım oldu tabi

Kök hücre sonrası her salı ve her cuma fsh ve amh testi yaptırmamı istemişlerdi. Kök hücre çok hızlı etki edebiliyor denilmişti. İlk kan değerlerimde 0.068 çıkan amh 2 hafta sonra 0.01 çıkmaya başladı. Fsh değerim 103 olmuştu bende üzülerek bıraktım lan değerlerime baktırmayı. İlk adette kontrolüm vardı fakat adetim 10 gün gecikti. Doktora gittim her şeyin normal olduğunu stresten adet görmediğimi söyledi. Kan verdim 3 yıldır ilk defa amh değerim 0.198 çıktı fsh değerim 48 olmuş ve östorojen seviyemde yükselmiş. Yani yumurtaların içi dolu dedi doktorum. Şimdi tatlusal kullanıp adet olunca tedaviye başlayacağım. Kök hücre düşünenler için açıklamak istedim.

Benim doktorum da tavsiye etmedi para tuzağı demeye getirdi vaz geçtik bizde

Çok sevindim hayırlı haberlerinizi bekliyorum

Merhaba,televizyonda prof.doktor Haşmet Mesut Özsoy adında bi doktor çıkıyor vekok hücre tedavisi yaptığını söylüyor bu dotor hakkında bilgisi olan varmı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…