3. PRP 0 YUMURTA

Kızlar, kök hücre sonrası 2. Adetim de de doktora gittim yumurta yok bir kist var ve sadece divina ilaç ile çatlatma iğnesi veriyorlar kisti erimesi için. Ama kök hücre sonrası hiç bir etkinin olmaması çok üzücü 😔

arkadaşlar 10 yıla yakındır erken menopozum var, sanırsam yumurtamda yoktur maalesef reglde göremiyorum amh 0.02 idi geçen sene.. hele yirmili yaşlarımda fsh 200'ün üstüne bile çıkmıştı.. şu yaşım 28 şu an bekar olduğum için bu tedavilere giremiyorum ama bu kadar yıl kaybeden biri içinde yumurta oluşumu olur mu sizce? çok güzel yorumlarda gördüm ama kendim için bilemedim..

daha ulaşılabilir fiyatlar olması gerek 16 bin ne demek ya
ben de yaptırmaya karar vermıstım hazıran ayı ıcın 9 bin denmişti bazı aksaklıklar oldu yaptıramadım
ama 7 ay gıbı bir sürede yuzde yuze yakın bır zam neredeyse
bu gercekten cok ınsafsızca
yanı tup bebek merkezleri sadece yabancılarla dolmus durumda
kafanızı saga sola cevırıyorsunuz bulgar rus arap

arkadaşlar 10 yıla yakındır erken menopozum var, sanırsam yumurtamda yoktur maalesef reglde göremiyorum amh 0.02 idi geçen sene.. hele yirmili yaşlarımda fsh 200'ün üstüne bile çıkmıştı.. şu yaşım 28 şu an bekar olduğum için bu tedavilere giremiyorum ama bu kadar yıl kaybeden biri içinde yumurta oluşumu olur mu sizce? çok güzel yorumlarda gördüm ama kendim için bilemedim..
bende de amh düşük çok ağladım ama ağlayıncada düzelmedi.
Anne olmak istiyorsan rabbimde nasip ederse tabi olacaktır.
Bir tanıdığım 47 yaşında ikiz hamile yumurta donasyonu yaptırdı. sordum kendisine benim kanımdan canımdan diyor hiçbir farkı yo diyor.

benimde amh düşük en son şubat ayında 0.75 idi. eşim azospermi. rosi yöntemiyle 2 kez tüp bebek denedik ve negatif. banada 1.sinden sonra prp yapıldı bir faydasını görmedim. yumurta dondurma yaptırmayı düşünüyorum ben ama durumum nedir nasıl olur korkuyorum. geçen ay hormonlara baktırmıştım fsh 10küsur çıkmış. adet miktarım çok azaldı:KK43: evliliğimiz de çocuk konusu yüzünden çok yıprandı bitmek üzere. çok ama çok zor süreçler allahım isteyen herkese nasip etsin
Merhabalar, durumunuz nedir benim de adet miktarım azaldı da yazınızı görünce sormak istedim

Her ay farklı yumurta sayısı çıkabiliyor. Benim belki 2 tane çıkar dedikleri ay ilaçlarla 4 yumurtam toplandı. Yani aslında var olup da ultrasonda da görünmemiş de olabilir. Düzenli beslenme ve günde 30 dk yürüyüşe devam edin. Bir dahaki ay görünür inşallah yumurtalarınız.
sizde de sanırım düşük amh var nereye yaptırdınız tüp bebeği bende düşük amh var merkez araştırıyorum.

Allah sağlıklı kucağınıza almak nasip etsin.
yumurta kalitesi için ekstradan bir şeyler yaptınız mı?
benimde bir negatifim var bizim durumuzdakilerin yumurta kalitesi de önemli.
bende başlıyacağım yaş olarak aynıyız amh benimde bu civarlarda .

bende bülent tıraşa başlamak istiyorum.

Allah sağlıklı kucağınıza almak nasip etsin.
yumurta kalitesi için ekstradan bir şeyler yaptınız mı?
benimde bir negatifim var bizim durumuzdakilerin yumurta kalitesi de önemli.
bende başlıyacağım yaş olarak aynıyız amh benimde bu civarlarda .

bende bülent tıraşa başlamak istiyorum.

Valla akdeniz usulü beslenme ve her gün en az 30 dakika spor yaptım. Bunların etkinliği kanıtlanmış. Doktorum da vitamin takviyesi verdi onu kullandım. Başka bir şey yapmadım son tutandan 2 ay öncesinden itibaren. Tutmayanlarda çok şey denedim işte soğan kürü, hayıt otu suyu, propolis ari sütü falan bende işe yaramadılar.

Valla akdeniz usulü beslenme ve her gün en az 30 dakika spor yaptım. Bunların etkinliği kanıtlanmış. Doktorum da vitamin takviyesi verdi onu kullandım. Başka bir şey yapmadım son tutandan 2 ay öncesinden itibaren. Tutmayanlarda çok şey denedim işte soğan kürü, hayıt otu suyu, propolis ari sütü falan bende işe yaramadılar.
hangi vitamin takviyelerini verdi yazabilir misiniz.

Inomax disinda baska bksey aldiniz mi d folat gibi

Yok almadım ama doğal d vitamini aldım. Yaz dönemiydi. Her gün yarım saat kısa kollu t shirtle yürüdüm dağ bayır :p güneşlenmiş oldum bol bol.

İnomax içinde folik asit var 400 mgr. O yüzden ek almadım.

Benim de amh 0.01, 30 yaşındayım

İlk tüp bebek denememde sadece 1 yumurta oluştu ama döllenmedi kalitesizdi. Opu sırasında prp de yapıldı

Daha sonra 1 ay ara verdim prp etkisini gösterebilmesi için. İkinci denememde de yine 1 folikul oluşmuştu ilk kontrolde. Ama ilaçlar sayesinde ikinci folikul de oluştu. İkisi de olgun ve kaliteli yumurtalardı. Şu anda hamileyim İnş sağlıkla kucağıma da alırım.

Fakat bizim gibi çok düşük amh seviyelerinde neredeyse her ayı değerlendirmek gerekiyor diye düşünüyorum. Kürler, kocakarı ilaçları pek işe yaramıyor sadece zaman çalıyor. Keşke ara vermeseydiniz
Mrb çıkan ilk yumurta olgun mu değildi döllenm3di mi

Merhabalar ben Melikexxxyyzz, eski kullanıcı adım ile giremedim ama yeni bir profil oluşturdum. Ağustos ayında kök hücre tedavisi olmuştum. Kök hücre sonrası her 2 günde bir amh ve fsh bakıldı. İlk adette kontrol olacaktım ama 2 ay geçti adet olamadım. 2 kutu divina kullandım yani 2 ay daha ilaç kullanınca 4 ay sonra adet oldum. 4 folükül oluşmuştu tedaviye başladık ama ateş basmalarım ve gece uykusuzlukları başladı😔 yumurtalar büyümedi yılbaşında tedaviyi iptal etti Bülent hoca. Daha sonra ilk adette kontrol olacaktım ki yine 50 gün geçti adet olmadım ultrason kontrolüne gittim rahim duvarım incecik artık menopozsun dedi doktorum ama yine folikül vardı ilaç kullandım önce biraz büyüdü 3 folikül sonra durdu yine iptal oldu. Östrojen hormonum çok düşük şuan yapıcak hiç bir şeyim yok😔

Merhabalar ben Melikexxxyyzz, eski kullanıcı adım ile giremedim ama yeni bir profil oluşturdum. Ağustos ayında kök hücre tedavisi olmuştum. Kök hücre sonrası her 2 günde bir amh ve fsh bakıldı. İlk adette kontrol olacaktım ama 2 ay geçti adet olamadım. 2 kutu divina kullandım yani 2 ay daha ilaç kullanınca 4 ay sonra adet oldum. 4 folükül oluşmuştu tedaviye başladık ama ateş basmalarım ve gece uykusuzlukları başladı😔 yumurtalar büyümedi yılbaşında tedaviyi iptal etti Bülent hoca. Daha sonra ilk adette kontrol olacaktım ki yine 50 gün geçti adet olmadım ultrason kontrolüne gittim rahim duvarım incecik artık menopozsun dedi doktorum ama yine folikül vardı ilaç kullandım önce biraz büyüdü 3 folikül sonra durdu yine iptal oldu. Östrojen hormonum çok düşük şuan yapıcak hiç bir şeyim yok😔
Hakkınızda hayırlısı olsun. Rahim duvarını kalınlaştırmak için nar felan yeseydiniz yaşınız dahaçok genç.

X