3 sene sonunda bende BEŞİZ'lerime hamileyim hemde normal şekilde :)

maşallah.5 tane minik.tarifi imkansız bir duygu olmalı.Allah sorunsuz bir şekilde kucağına aldığın günleri göstersin inşallah

cnm öncelikle geçmiş olsun zor gunler atlatmışsın. ıkizlerini sağlıkla kucağına alırsın inş. Benim merak ettiğim bir konu var. beşiz olduğunu ilk ultrasonda mı söylemişti doktor. Yani beş kese aynı anda mı görünmüştü?

cnm öncelikle geçmiş olsun zor gunler atlatmışsın. İkizlerini sağlıkla kucağına alırsın inş. Benim merak ettiğim bir konu var. beşiz olduğunu ilk ultrasonda mı söylemişti doktor. Yani beş kese aynı anda mı görünmüştü?

Teşekkür ederim cnm inş.İlk ultrasonda 3 taneler 4.geliyor demişti.1 hafta sonra gittiğimizde 4 gelmiş şimdide 5.geliyor dedi.5.si diğerlerinden sonra görüldü yani.a.s.

cnm Allah tamamını erdirsin.inş sağlıkla yavrularını kucağına alırsın.şeymacım bişiy sorabilirmiyim.pko olduğunu söylemiştin.ilaç ne kullandın.hamile kalana kadar kullandığın ilaçları ne zaman kullandığını ne kadar kullandığını yazabilirmisin.bended pko varda cnm.

akannehir tebrik ederim canım ya.. Allah sağlıklı bir şekilde kucağınıza almayı nasip etsin.. Allah eşine bol kazançlar versin.bebek ,bol barcama yapmakla eşdeşleşti bu devirde

şaka gibi rabbim hayırlısını versin ..:ecrin_bebek:
saol cnm a.s.
cnm Allah tamamını erdirsin.inş sağlıkla yavrularını kucağına alırsın.şeymacım bişiy sorabilirmiyim.pko olduğunu söylemiştin.ilaç ne kullandın.hamile kalana kadar kullandığın ilaçları ne zaman kullandığını ne kadar kullandığını yazabilirmisin.bended pko varda cnm.
Menagon+preglyn bi defasında da takviye olsun diye klomen kullanmıştım.Bunları 2.kullanışımda hamile kaldım ztn.Öncesinde uzun bi yol vardı aslında.İşgüzar 2 dr.un sizin normal şekilde bebeğiniz olmaz diyip oyaladıkları yollar....
Aklıma geldikçe hala sinir oluyorum kötükedihüso Sana da geçmiş olsun.Umarım kısa zmnda sonuç alır bebeğine kavuşursun a.s.
anaaa 5 iz miiiiii delikafadulden
Artık ikiz tatlım :sinifsinif:

tbrklerrrrrr:eek:

akannehir tebrik ederim canım ya.. Allah sağlıklı bir şekilde kucağınıza almayı nasip etsin.. Allah eşine bol kazançlar versin.bebek ,bol barcama yapmakla eşdeşleşti bu devirde

Teşekkür ederim cnm amin inş.Evt bol bol kazanç gelmesi gerek işimiz zor :nazar: a.s.

şeymacım zor bir süreci atlatmışsın rabbim meleklerini sağ salim kucağına almayı nasip etsin bi daha evlat acısı vermesin sana
imkanın olsa aldırmayacağını umarım artık anlatabilmişsindir

şeymacım zor bir süreci atlatmışsın rabbim meleklerini sağ salim kucağına almayı nasip etsin bi daha evlat acısı vermesin sana
imkanın olsa aldırmayacağını umarım artık anlatabilmişsindir

Teşekkür ederim cnm Allah razı olsun.Rabbim isteyen herkese nasip etsin ama bnmki kdr zor olmasın :Saruboceq:
Hala anlatamamışım herhalde cnm üstündeki yoruma bakabilirsin:uhm:

merhaba Masallah 20 haftaya gelmissiniz, ikizlerin cinsiyetleri belli oldu mu?
artik besiz konusunu lutfen konusmayalim arkadsalar, arkadasimiz icin kim bilir ne zordu basina gelmeyen bilmez. ikiz bebek tasimak bile cok zor diye duyuyoruz. neyse zaten seyma 20 hfatalik bir ikiz anne simdi hamileligine ve bebeklerine kavusma gunune hazirlanmali. cok cok saglikli bir hamilelik gecirmeniz dilegiyle. :nazar:

ayyy çok geçmiş olsun zamanında doğru kararı vermek çok önemli sonradan keşke dememek için sende bence en doğru kararı vermişsin tıp.bilim denen bişey var birde kader tabiki unut herşeyi şimdi bence hamileliğinin tadını çıkar ikizlerinide üzme mutlu ol mutlu olsunlar enazından onlar seninle alllah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.ben doğum yapalı 1 ay oldu hergün allahım herkeze bunu nasip etsin diye dua ediyorum çok güzel bir duygu çünkü,herkadın anne olmalı....

merhaba Masallah 20 haftaya gelmissiniz, ikizlerin cinsiyetleri belli oldu mu?
artik besiz konusunu lutfen konusmayalim arkadsalar, arkadasimiz icin kim bilir ne zordu basina gelmeyen bilmez. ikiz bebek tasimak bile cok zor diye duyuyoruz. neyse zaten seyma 20 hfatalik bir ikiz anne simdi hamileligine ve bebeklerine kavusma gunune hazirlanmali. cok cok saglikli bir hamilelik gecirmeniz dilegiyle. :nazar:

Merhaba cnm.Cinsiyetlerimiz belli evet bi kızım bi oğlum olacak hayırlısıyla :asigim: Evet çok zor bir dönemdi rahatsızlıklarım vs anlatmıştım ama konuyu okuyan direk yazıyor sanırım devamını okumadan.Hala kalsın diyenler var ve yuh artık diyorum.Yazmak için mi yazıyor bu millet. kötükedihüso Beni anlayabilmiş olmana çok sevindim.Rabbim kimseyi böyle zorlu bi sıınavdan geçirmesin :Saruboceq: İyi dileklerin için çok teşekkür ederim.a.s.

ayyy çok geçmiş olsun zamanında doğru kararı vermek çok önemli sonradan keşke dememek için sende bence en doğru kararı vermişsin tıp.bilim denen bişey var birde kader tabiki unut herşeyi şimdi bence hamileliğinin tadını çıkar ikizlerinide üzme mutlu ol mutlu olsunlar enazından onlar seninle alllah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.ben doğum yapalı 1 ay oldu hergün allahım herkeze bunu nasip etsin diye dua ediyorum çok güzel bir duygu çünkü,herkadın anne olmalı....

Çok teşekkür ederim cnm.Unutmak kolay olmuyor tatlım sanırım ölene kdr içimde kalacak.Bebeklerimi gördükçe onları hatırlayacağım :gitme: şimdi bile ölüm desen onları hatırlıyorum,üçüz dördüz görsem yine onlar.Bu duyguyla yaşamaya alışmak lazım :çok üzgünüm: İyi dileklerin içinde ayrıca teşekkür ederim.Seninde gözün aydın anne olmuşsun.Bebişinle uzun bir ömür seni bekliyor inş.Darısı bizim başımıza.Rabbim bi an önce kucağımıza aldığımız günü göstersin :Saruboceq:Kendinize iyi bakın bebeğinizi yerime öpebilirsiniz opuyorumnanaktan Ve ayrıca bence de her kadın anne olmalı... :CüvCüv:

X