3 sene sonunda bende BEŞİZ'lerime hamileyim hemde normal şekilde :)

allah bağışlasın maşallah

rabbim inş hepsini sağlıklı yapar

ama bi tanesinin gelişimi geç olucak geç döllenme demekki doktorun sana bu konuda yardımcı olacaktır merak etme

canım benim tebrikler a.s.

bebeklerin 3 ü için üzüldüm ama hayırlısı olsun hakkınızda diğer türlü hepsini kaybetme riskin var.

tebrik ederim tatlımmm..
ama 3 tane konusunda bende çok uzuldumm ..
hakkınızda hayırlısı olsun sizin için dua edıcem inşallah bebekleriin hepsinin yaşama şansı olur..

enteresannnnn beşizzz hee rabbim nne büyük hemde doğal yoldan ilaçsızakannehir allah bağışlasın kararınnda inş hayırlı olur

tebrikler canım beşiz ha. ama üçü için üzüldüm canım ya allah yardımcn olsun çok zor bir karar ama doktorunuz karar verse olurmuki sen seçmesende ultrasyonda bakılıp sağlıklı görünen ikisi kalabir ama ne bilim bende ne yazacağımı bilemedim yaaa

:nazar:
tebrikler canım mucize gibi vallahi bizlere nasip olsun inşallah:Saruboceq:
vereceğin karar çok zor bi karar ancak diğerlerinin yaşaması için bu gerekli ise katlanmak zorundasın tatlım. Hangilerinin bu dünyada yiyeceği ekmeği varsa onlar yaşayacak zaten merak etme Rabbim önceden bunun kararını vermiştir.
İnşallah sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin Rabbim.:nazar:

ayy cidden çok güzel bir haber bu ama 3 ünün gitmesi çok üzücü ama gerekli ise yapacağın bişey yok canım
rabbim dier ikisini bağışlasın size ama ne zordur onlardan vazgeçmek

ayyy süperr bişii buu yaaaaa..delikafaduldendelikafadulden

rabbim kolaylık versin canımmmmmmmmmmmmmm:Saruboceq:

ya canım bi çaresi yokmu yurt dısında cok kişi ole sekiziz bile doguruyor neden ucu gitmek zorunda yaaa :KK43:(((

canim tebrik ederimm
ne güzel dogal yolla,pcos varken hamis kalmissin..darisi basimiza...
cok zor bir durum canim ama iyice arastir sonra karar verin...
ya burda besiz falan doguranlar var,ne gibi bi riski var senin acindan acaba??
lütfen lütfennnn iyice arastirin...
insallah Allah yavrularinin hepsini sana bagislar

canım kutlarım hakkınızda hayırlısı neyse rabbim onu versin.darısı biz isteyenlere.

normal yolla hemde beşiz aman Allahım
keşek 5 ninde yaşama sanşı olsaymış
hakkınızda hayırlısı
sağlıcaklaı hamilelikler

ayy 5 tanee süper..ama verecek olduğun karar çok zor bir durum..Allahım yardımcın olsun...

Tebrikler canım
sağlıcakla meleklerinikucağına alırsın inş.
umarım hiçbirine kıymana gerek kalmaz biraz zorlasan dr.unu
ahni bi kadın vardı 8 tane birden doğurmuştu ya
belki seninde olur inşşşş

allahım bır ısterken besız vermıs kıııııızzzzz nekadar sanslı bır aılesınız sız hemde dogalından.yarabbım bızede 1 tane ,olmadı 2 tane, oda yetmez 3 tane ,veeeerrr veeerr veeeer veerrr ver allahım ver. canımcım coook tebrık ederım hakkınızda en heyırlısı olsun bıtanem

3 senelik bi uğraştan sonra artık bende hamileyim.:CüvCüv:
Pcos sorunum vardı üstesinden geldik çok şükür.Ne aşılama ne de tüp bebeğe lüzum kalmadı ve bu beni çok sevindiriyor.Ayrıca hem bu hastalıktan olup hem de normal bir şekilde beşizlerim olduğu için doktorumuzun hayatındaki ilk sıraya yerleştik.(Dördüncüydük ama beşincimizde gelince ilk sıraya oturmayı başardık.)
Şimdi tek sorunumuz bebeklerimizin üçünün ilaçla öldürülecek olması.Ya hepsinden vazgeçicez risk alıcaz ya da üçünden vazgeçicez.Seçim yapma lüksümüz yok gibi birşey.Şu an bebeklerimizin dördünün kalbi atıyor beşinci henüz minik.Ve ben onlara nasıl kıyacağımı bilemiyorum.Belki bir teselli bulurum.senağlama Benim durumumda olan var mı ya da yakınında böyle bir durumla karşılaşan? :çok üzgünüm:Çevremde doktorumdan başka fikir alabileceğim hiç kimse yok.Oysa dertleşicek birilerine ihtiyacım var.:1hug: Bebeklerim bayramdan hemen sonra gidecekler :KK43: Kimin gideceğine iki hafta içinde karar verilecek.Anne olmak ne zor :gitme:

allah yardımcın olsun canım çok zor bi şey
annelik işte henüz bir toz tanesi kadar bile olsalar seviliyolar:))):Saruboceq:

ya hayiiiiiiiiiiiirrrrrrr gitmesin hicbiriiiiii..
adiniza cok sevindim ama bir o kadarda uzuldum.. ama asil merak ettigim neden bi kacinin gitmesini istemesi dr un? tanidigim biri ikiz hamileydi bebegin biri gelismedi ve karninda henuz cok kucukken oldu 3-4 aylikken ama digeri gelisimini tamamladi ve allah izin verirse 09 eylulde doguma gitcek.. Ramazan ayindayiz cok dua edin insallah hic birinden feragat etmek zorunda kalmazsiniz. Allah hayirlisini versin insallah

maaşallah yaaa:)))normal yolla 5iz süper yani..ama üçünü neden ilaçla öldürmeleri gerekti ki canım yaa:KK43:((Allah sah salim kucaklatsın sana meleklerini:nazar:

X