Cuma Zayıflama Yarışması 3. Takım

sahgull sahgull daha şimdi girebildim kaptanım eve.

Sabah
9:00
1 büyük bardak detoks su
9:30
1 tane haşlanmış yumurta
1 dilim peynir
1 tane domates, 1 tane salatalık, zeytinyagı
1 dilim tam bugday ekmegi

11:00
1 fincan sade türk kahvesi

15:00
1 tabak alfredo fettuccine chicken (kremalı fesleğenli tavuklu makarna yani: otur sıfır:duduk:)

18:00
1 kase yogurt içine yulaf, kuru meyve

Denas14__ Denas14__ 1 saat Leslie. Artı gün boyu koşturmaca ama o sayılmaz :KK33:

sahgull sahgull daha şimdi girebildim kaptanım eve.

Sabah
9:00
1 büyük bardak detoks su
9:30
1 tane haşlanmış yumurta
1 dilim peynir
1 tane domates, 1 tane salatalık, zeytinyagı
1 dilim tam bugday ekmegi

11:00
1 fincan sade türk kahvesi

15:00
1 tabak alfredo fettuccine chicken (kremalı fesleğenli tavuklu makarna yani: otur sıfır:duduk:)

18:00
1 kase yogurt içine yulaf, kuru meyve

Denas14__ Denas14__ 1 saat Leslie. Artı gün boyu koşturmaca ama o sayılmaz :KK33:

Ozaman sanada yarımsaat leslie cezası gelsin beybimm

Selam takim iyi geceler koca dag utum var 2 yapip 3 bebege kosuyorum ugrayamadim pek.
Menu sahgull sahgull .

Kahvalti sabah soylediydim.

Ogle: bulgur pilavi yogurt ardindan havuz.

Aksam: 2 dilim yaglama. Tadimlik. Kiz sevmiyor yemiyor yaglama ikimize kofte yaptim 3-4 kofte yemisimdir.

Aksam sonrasi cay ile cig findik 1 avuc kadar.2 hurma.

9 da da meyve yedim hic boyle yapmazdim cigerim yandi 1 portakal yedim gun kapandi.

Alnim yumurta gibi sis mor. yazayim da azicik tebessum edin.

Kizla havuzdan ciktik soyunma odasindayiz bileklik zimbirti var dolap kapagina tutuyorsun aciliyor falan. Hic de sevmem eski usul 57 numara anahtar verirsin ben gider 57 ye koyarim biter gider.

Neyse hangi dolaba koydugumu unuttum:/
Surekli basimda konusup duruyor kiz iyice kafam karisti.
Koydugum siradaki dolaplara tek tek bilekligi okutuyordum aciliyormu acilmiyor mu bakiyordum.
Acele mi desem sakarlik mi desem telas mi desem dolabi kut diye actim kendi alnima vurdurdum..
Berbat bir aciydi.
Kendime sovdum durdum icimden cocuk yapmaz yaptigimi kendini geri ceker oyle acar kapagi falan.
Dokunamiyorum aciyor.

2. Havuz gunu maceramizin hazin sonu.

Selam citirlar iyi aksamlar kacamak yapan yapana gömen gömene cuma gunu herkesin kaynanasi gelecek haberiniz olsun :KK53:

Kahvaltim 12
Domates soslu yumurta
Zeytin
Bir greyfurt
Peynir
1 dilim tb ekmegi
Cay

Aksam 18
Izgara levrek
Bol salata

Selammlar kizlar bir pazar menusude benden

Sabah 11.00 bir yemek kasigi patatesli omlet
İki dilim uno kepekli 5 zeytin kk kadar peynir

14. Bir kare portakalli kek

18.30 bir kase mercimek 2 kasik yagsiz makarna ayran salata

Bolca su cay kahve

Orda cocuk bakim ucretleri nasil? Ben bakacak kimse olmayinca islere bakip bakip ic geciridgimle kaliyorum :KK14:

3 yaştan sonra ücretsiz, 3 yaşa kadar çok acayip yüksek.
ama ben 3 yaşı beklersem kariyerime veda ederim, o kadar aradan sonra kimse almaz, şimdiki ara bile çok engel oluyor iş başvurularında.

Selam takim iyi geceler koca dag utum var 2 yapip 3 bebege kosuyorum ugrayamadim pek.
Menu sahgull sahgull .

Kahvalti sabah soylediydim.

Ogle: bulgur pilavi yogurt ardindan havuz.

Aksam: 2 dilim yaglama. Tadimlik. Kiz sevmiyor yemiyor yaglama ikimize kofte yaptim 3-4 kofte yemisimdir.

Aksam sonrasi cay ile cig findik 1 avuc kadar.2 hurma.

9 da da meyve yedim hic boyle yapmazdim cigerim yandi 1 portakal yedim gun kapandi.
Yaglama neki ilk defa duydum:KK15:

X