Davranış Bozuklukları 3 yaşındaki oğlum çok inat ve ısrarcı

Çocuğumuzda karşılaştığımız huysuzluk, saldırı, şiddet, içe dönüklük, korkaklık, hiperaktiflik, pasiflik, dikkatsizlik, çevreye uyum, utangaçlık, hırçınlık vs birçok sorununuzun paylaşıldığı konular.

betty222

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2013
76
18
34
Merhaba arkadaşlar benim 3 yaşında bir oğlum var biZim sorunumuz çok inatçı ve ısrarcı olması istediği birşey olmayınca çok fazla ısrar ediyor ve ağlıyor hiçbir oyuncakla oynamıyor evin içi oyuncak dolu ama yüzlerine bakmıyor sadece suyla oynamak istiyor ama ev ortamında bi yere kadar izin verebiliyoruz başka hiçbirşeyden memnun olmuyor hepimiz çok geriliyoruz onu oyalayamadığız için benim su sorum şu tüm 3 yaş grubu böylemi yoksa onu bir pedogog görmelimi fikirlerinizi almak istiyorum

3 yas grubu genelde boyle. Ama oyuncakta kisitlamaya gidin. Hepsini saklayin ortada 4 5 oyuncak kalsin. Ilgisi dagilmasin

Valla ben çıkdırmak üzereyim artık.. Ağlama krizleri inat tatminsizlik hat safhada.. Ne yapsam memnun edemiyorum oğlumu tam olarak cümle kuramadığı için derdini zar zor anlatıyo bundan kaynaklı hırçınlığı da var akşamı zor ediyoruz hergün birbirinden zor geçiyo

X