3 yıldır vajinusmusum! Lütfen yardım edin!

Aynısını düşünüyorum ben de İnan. Nasıl herkes yapabiliyor da ben yapamıyorum. Benden sonra evlenip hamile kalanları duyunca görünce kıskançlk değil de kendimi düşünüp kahrediyorum o da benim psikolojimi alt üst ediyor. Ailene arkadaşlarına bile bu durumu açamıyorsun. Baktım olmuyor üstüne düşmeye karar verdim. Çünkü belli bir yıldan sonra etrafındakiler senden çocuk beklentisine giriyor. O zaman işte için içini yiyor doğal olarak eş de istiyor çocuk. Umarım bu durumdan kurtuluruz

Evlilik terapistine değil bu konuda uzman jinekologlar var onlara gitmelisiniz. 3 sene çok uzun bir zaman hem size hem ilişkiniz için üzücü bir durum ertelemeyin muhakkak bi uzmana gidin

Aynn gerçekten aynı durumdayiz durmadan hamil misin varmı çocuk diye sorunca insan kendini daha çok kahrediyor eşin baba olmak istiyor napicagini bilemez hale geliyon ve daha çok içine kapanıyon çok zor yorucu yıpratıcı bı hastalık Rabbim hepimizi kurtarsin

Evlilik terapistine değil bu konuda uzman jinekologlar var onlara gitmelisiniz. 3 sene çok uzun bir zaman hem size hem ilişkiniz için üzücü bir durum ertelemeyin muhakkak bi uzmana gidin
İnanın onu da düşündüm. ilk doktora gitmeyi düşündüm hatta gittim devlete de gitmedim ilgilenmezler diye. Özele gittim ama bana bunun kendi alanı olmadığını hatta doktora gitmemem gerektiğini terapiste gitmem gerektiğini söyledi. Yapılan botoks ya da cerrahi bir operasyonu önermiyorum psikolijk yardım almam gerektiğini söyledi. Çaresiz durumdayım. Hangi uzmana gitmem gerektiğini bilmiyorum. Çevremde kimseye de soramıyorum.

Ümitsizliğe kapılmayın mutlaka yeneceksiniz cesaretli olun ve asla ben yapamıyorum diyip bırakmayın.misyonerde bende yapamamıştım.ilk bi kaç ay hep ben üstteyken oldu.eşim düz yatıyodu ben üstte ayaklarımın üzerinde duruyordum alaturka tuvalete oturr gbi düşünün nefes verirken birz dha itiyodum kendmi aşağıya ve kayganlaştırıcı şart

4 numarayı biraz zor olsa da alabiliyorum ben ama eşimle her denemem başarısız oluyor artık çok yoruldum
4 numarayı alabiliyosan eşinle her şekilde yapabilirsin canım kendine güven cesaretlen ilişki anında aklına bu korkularını getirmemeye çalış

Umarım ben de en kısa zamanda yenmiş olurum. Tavsiyenizi denicem sağolun

4 numarayı alabiliyosan eşinle her şekilde yapabilirsin canım kendine güven cesaretlen ilişki anında aklına bu korkularını getirmemeye çalış
Dört numarayı zor yapıyorum ama ilk bir kere yaptık tan sonra biraz daha rahat yapabiliyorum ama eşime gelince korku kaplıyor içimi

Eşimle denerken sadece girmiyor gibi sanki yanlış yere gidiyor gibi duvara çarpıyor gibi oluyor ondan sonra daha fazla gidemiyorum
Hepimizde aynı şey oluyor canım sanki bi duvar var gibi o duvar düşüncesini çıkar aklından ben ameliyathne hemşiresiym öyle bi duvar fln yok orası boşluk valla kendi gözlerimle gördüm defalarca kafada bitir o olayı

Merhaba kızlar ne durumdasınız elimden geldiğince yardımcı olabilirim sizlere

Merhaba kızlar ne durumdasınız elimden geldiğince yardımcı olabilirim sizlere
Merhaba çok uzun zamandır burda yazılanları okuyorum. Evleneli 10 ay oldu hiç bir şekilde eşimi oraya yaklaştırmıyorum. Dilatör seti aldım cesaret edip açamadım. Düşününce bile kalbim çarpıyor. Bana da yardım eder misiniz?

O zaman öncelikle onları kutusundan çıkar güzelce bir yıka kurula sonra da en küçüğünü alıp egzersizlerine başla erteledikçe erteleyeceksin Popüler olan aktif olan bir konumuz var orada arkadaşlarda yazıyor seni oraya da etiketleyim o sayfalardan geriye doğru git ve okumaya başla çok kişi neler yapmış gör

valla kızlar allah yardımcınız olsun demeye geldim ,
o zevki bir alsanız var yaaa , aha böyle dolanırsınız evin içinde ,

ha gayret deyin ve başarın , olayın sonu çok zevkli

Kızlar ben dilatör seti aldım bugün elime ulaştı.2 numarayı çok kolay soktum. Ama 3 te yapamadım. Yani zorlandım sanki bir yere değdi acıdı gibi oldu ıkındım ama girmedi. Acaba hemen mi geçtim 3 e ondan mı oldu?

İşte tam o takıldığın yerde bekleyeceksin çıkartmadan gülü koklar gibi nefes al bunu üfler gibi nefes verirken ıkınıp ittireceksin oradaki kasları kullanmayı öğreniyorsun canım devam et çok iyisin

Çok teşekkür ederim dediklerinizi yaptım pes etmedim yavaş yavaş oldu yaptım darısı 4e ama önce sanırım 3le baya çalışıp kaslarımı açmam lazım .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…