30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlu Olsun

Ayyy çok güzel bir sürpriz oldu bu K Kazen abi ohhhh çok sevindimm

Biz vatanımızı kolay kazanmadık, Başkomutanımız Mustafa Kemal ATATÜRK'ün askeri dehası önderliğinde, silah arkadaşlarının ve Halide Onbaşı'ların, Şerife bacıların, Yörük Ali Efe'lerin, kundaktaki bebelerin, bıyığı terlememiş vatan evlatlarının kanıyla alındı.

Topraklarımızda kanımız, gözyaşımız, ruhumuz var.

Her zaferimiz bir destandır, biz bu destanları gelecek nesillere de gururla aktaracağız.

30 Ağustos Başkomutanlık Meydan Muharebesi ve Zafer Bayramımız Kutlu Olsun.

30 ağustos Zafer bayramımız kutlu olsun..zafer, Zafer benimdir diyebilenindir
ne mutlu türküm ne mutlu atatürkçüyüm diyebilene

Eklentiler

• D6F2BC6E-AAAD-4990-84A9-9413BDF5817B.jpeg
    61,7 KB · Görüntüleme: 61
  • D7F1CF3C-C341-4ABD-82FC-67B218C29CFD.jpeg
    90,5 KB · Görüntüleme: 60

Kazen sizi görmek ne kadar güzel,nasılsınız acil şifalar diliyorum bir an önce aramıza dönmeniz dileğimizle.

30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun,tüm şehitlerimizin mekanları cennet olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:

Sevgili Atam, Türk kadınlarına verdiğin haklar, Dünyanın en centilmen, en saygılı, en ileri görüşlü lideri olduğunu bir kere daha kanıtlıyor.
Daha dün hukuk yoluyla, bana yapılan haksızlığa kocaman bir cevap verebildim ve hakkımı aldım. Medeni kanunun Türk kadınına verdiği haklar olmasaydı bunu yapamazdım. Yattığın yer nûr olsun, mekanın cennet olsun. Allah seni cennetin en güzel yerinde ağırlasın. Her aklıma geldiğinde kalbim minnet, şükür ve dua ile doluyor. Bu topraklarda başımız dik geziyorsak senin sayende. Senin aşıladığın demokrasi ruhu başımızdan hiç eksik olmasın. Seni çok seviyoruz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…