30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlu Olsun

Ne mutlu Türküm diyene...

Bu vatan da yaşamaktan gurur duyuyorum. Bayramımız kutlu olsun. Atam nur içinde huzur içinde yat bizler izindeyiz.

Kurtuluşun belkemiği Büyük Taarruz 100 yaşında, kutlu olsun, daim olsun Atatürk, kurmayları ve askerleri hepsi nurda yatsınlar, ruhları şad olsun

Bir ülkeyi sevmek, Atatürk’ü sevmek kelimelere nasıl ve ne kadar dökülebilir bilmiyorum.

Nefes aldığım sürece Atatürk‘e olan minnetim bitmeyecek, ona inanan ecdadımızı asla unutmayacağım.

Bugün bu topraklara vatanım diyebiliyorsam onların sayesinde, Atatürk’ümün, vatanı için savaşmış kadının, erkeğin, bıyığı terlememiş gencin, kundaktaki bebenin, askerin ruhu şad olsun.

30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlu Olsun.

Bazı borçlar vardır,ödeyemezsin
Seninle olan her yazı her şiir her makale her okuduğum anı ve her fotoğraf aklımda kazınmış vaziyette bitanem..Bu ülkeyi ne şartlarda kurduğun en yakınlarından bile kazık yediğini belirtiyorsun nutukta..kızıma seninle ilgili herşeyi okuyorum gösteriyorum canım ATAM..evladın olmaktan fikirlerine bağlı olmaktan gurur ve onur duyuyorum..seni çok seviyorum
30 Ağustos Zafer bayramımız kutlu olsun

Eklentiler

• 985B96B8-B5D1-4981-848D-D9E3B362DE54.jpeg
    45,4 KB · Görüntüleme: 59

''30 Ağustos Zafer Bayramı'nda bizlere bağımsızlığımızı armağan eden ulu önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını özlemle ve saygıyla anıyoruz. Kararlılık ve cesaretle savaşarak bağımsızlığımızı kazanan bu kahramanlar sayesinde zafer bizimdir. Bayramımız kutlu olsun."

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…