30 günde hedef kiloya ulaşıyoruz(Artık bahane yok)

nuketindiyetgunlugu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Mart 2022
11
6
26
- SPOİLER - BAŞARDIM !!!

Selam kızlar,ben nüket.
24 yaşındayım,170 boyunda ve 75 kiloyum
Şuana kadar yaptığım diyetlerde hep birşeyleri bahane ettim ama artık bu bahanelerin sonu geldi.
Ben size ve kendime söz veriyorum 30 günde hedefime ulaşıcam ve bahane üretmicem.
Umarım benim gibi bahane üreten insanlara :halay:bir umut kaynağı olur bu konu.
Dediğim gibi ''30 günlük'' şekilde planladım bunu ve hergün konuyu güncellemek yerine,her 10 günde 1
güncellemeyi düşünüyorum.

Şuanki kilo:75
Hedef kilo:70

Kurallarım
-Pazartesi-çarşamba-cuma günleri direnç antrenmanı(pilates,ağırlık antrenmanı vs.)
-Her gün düzenli şekilde yürüyüş.
-Öğün sayısı kuralım vardı ama kaldırdım,içgüdüsel takılıyorum :)
-Bol su(bunu söylemeye gerek yok gerçi de)
-Katı bir diyet yerine kalori sayarak esnek şekilde ilerleyeceğim.
-Yarın başlıyorum ve 10 gün sonra ilk güncellemeyi yapacağım,hadi bakalım :super:

Dipnot:Bence sizde ufaktan başlamak istiyorsanız hemen benimle başlayın,böylece 10 gün sonra tekrar toplanıp
sonuçları karşılaştırırız,biraz motivasyon sağlamış oluruz :KK55:

5.gün:Herşey gayet yolunda,güzel şekilde ilerliyorum.
Çok kolay olduğunu söyleyemem ama çok acaip zor birşey de değil yani :)
10.gün:Günden güne daha da alışıyorum,umarım bu şekilde devam eder,
bir sonraki güncellemeyi 10 gün sonra yapacağım,hadi hayırlısı:KK48:
20.gün:Eveet ,20.günün sabahından herkese günaydın,az önce tartıldım ve
şuana kadar toplamda 3 kilo 300gr vermişim,hedefime az bir yolum kaldı.
Bir sonraki güncellemeyi 5 gün sonra yapacağım
25.gün:Artık sonlara doğru geldik,kaldı şurda son 5 gün,hadi bakalım 30.günde görüşmek üzere.
30.gün:Nihayet diyeti bitirdim,yarın sabah tartılıp sonucu sizlerle paylaşıcam,

VEEE SONUÇ:Evet kızlar,az önce tartıldım ve 30 gün sonunda toplamda 6 kilo vermişim :dondurma:
Bunun içerisinde tabiki ödem falan da vardır ama yinede başardım sonuçta :)
75 kilo olarak başladığım serüveni 69 kilo olarak bitirdim.
Şimdi sıra sizde :KK9:

Son düzenleme:
merhaba ben sizinle diyete başlayacağim , ben de aralıklı oruç yapacağım hedefim 30 günde 5 kilo , ancak leslie ile evde yürüyebilirim , bebeğim var , 5 günde 1 güncelleme yapalım mı? birbirimize destek olmuş oluruz?

merhaba ben sizinle diyete başlayacağim , ben de aralıklı oruç yapacağım hedefim 30 günde 5 kilo , ancak leslie ile evde yürüyebilirim , bebeğim var , 5 günde 1 güncelleme yapalım mı? birbirimize destek olmuş oluruz?
wow süper oldu bu :) hedeflerimiz de birebir aynı,tabiki 5 günde 1 güncelleriz beraber
isminiz nedir bu arada? ben nüket

Selam kızlar :) öncelikle hayırlı olsun hepimize. bende bir süredir devam ediyorum ve günlük olarak yazıyorum motivasyonum eksilmesin diye buralardayım sizi de beklerim.

Selam kızlar :) öncelikle hayırlı olsun hepimize. bende bir süredir devam ediyorum ve günlük olarak yazıyorum motivasyonum eksilmesin diye buralardayım sizi de beklerim.

Hoşgeldin :KK9:
Konuna baktım da,boyun kaç acaba?

X