30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

aaa tebrik ederim canım.
ne güzel bir haber.
Allah tamamına erdirsin.
siz ne zaman tanışmıştınız?

teşekkür ederim canım:))ağustosta tanışmıştık..onun yaşadığı yerde..etkilenmiştim fakat orda yaşamak istemediğim için kabul etmemiştim..
sonra tekrar aradı fln derken oldu işte..bi kart çeker misin bana tatlım?aillemden ayrılıp uzak bi şehre küçük bi şehre gideceğim için çok üzülüyorum..içimde hiç sözlenme mutluluğu yok:KK43:((

bende ıyım cok sükür bugun.
canım bana kart çekermisin? iş ve aşk ile ilgili :KK1::KK1:

canım iş için;
bilgelik kartı geldi.
İçindeki bilgeyi dinle. o bilgelik sende var.
senin sessiz ve bilge olan parçan doğru yolu ve ne yapman gerektiğini biliyor.
Aşk için ise;
nefes al diyor kartın.
Kocaman derin bir nefes al ve bu konuyu meleklerine bırak.
Tüm sıkıntıyı, endişeyi de güzel bir nefesle bırak.

iyiyim dadlum, kitap arkadaşım ( her yerden arkadaşız. kitap konusu , dua konusu )
iş ile ilgili bir sorun var. ona taktım. dua et sen de olur mu? :KK5:
( her gördüğümden dua istiyorum. )

sen memurdun değil mi? sevdiceğinle ne oldu? bir ara birisi vardı sanki?:26:

ederim tabi inşALLAH söz kardeşim.. kitap çekilişi yaptık keşke katılsaydın :26:
bende öyleym. müminin münine ettiği dua kabul olurmuş :26:
memurum bende. 6 7 ay oluyor işte.. sevdiceğimle devam :KK31: onada dua edermisin:KK50: atanmasını beklioz:KK53: bu sene girecek sınava 2ay sonra:KK53: yoksa vermez babam beni ona :KK53:

canım iş için;
bilgelik kartı geldi.
İçindeki bilgeyi dinle. o bilgelik sende var.
senin sessiz ve bilge olan parçan doğru yolu ve ne yapman gerektiğini biliyor.
Aşk için ise;
nefes al diyor kartın.
Kocaman derin bir nefes al ve bu konuyu meleklerine bırak.
Tüm sıkıntıyı, endişeyi de güzel bir nefesle bırak.

teşekkür ederim cnm hazırlıklar nasıl gıdıyor? hersey tamammı ? cok buyuk heyecan vardır sımdı sende.. 15 gun sonra yepyenı bır hayat senın ıcın başlıyor.

ederim tabi inşALLAH söz kardeşim.. kitap çekilişi yaptık keşke katılsaydın :26:
bende öyleym. müminin münine ettiği dua kabul olurmuş :26:
memurum bende. 6 7 ay oluyor işte.. sevdiceğimle devam :KK31: onada dua edermisin:KK50: atanmasını beklioz:KK53: bu sene girecek sınava 2ay sonra:KK53: yoksa vermez babam beni ona :KK53:
kitap çekilişine katılmadım. zira elimde milyon tane okunacak kitap var. :KK31:

Allah sevdiceğine de memurluk nasip etsin hayırlısıyla ve tabii ki kavuşun inşallah tez zamanda...:KK16:

Duan için sağ ol. :KK54:

Yüzükten anlamaz onlar, evlenip gidince dank eder.
Fakat gitmen biraz sürer değil mi?
Nikah falan sonra atama ?!?

onlar anlamasa velilerim var..bakalım hayırlısı..ağustosta nikah başında,sonunda eş durumu tayini..inş çıkar..eylülde de düğün die düşündük..ctesi büyükler konuşup ayarlasın artık..

teşekkür ederim canım:))ağustosta tanışmıştık..onun yaşadığı yerde..etkilenmiştim fakat orda yaşamak istemediğim için kabul etmemiştim..
sonra tekrar aradı fln derken oldu işte..bi kart çeker misin bana tatlım?aillemden ayrılıp uzak bi şehre küçük bi şehre gideceğim için çok üzülüyorum..içimde hiç sözlenme mutluluğu yok:KK43:((

biz de ağustosta tanıştık canım.
Kısmetse 2 hafta sonra düğünümüz var. :nazar:
anlıyorum seni canım. ben de istemezdim fakat alışırsın zamanla.
yeter ki huzurun olsun.
hafifle diyor kartın canım.
olumsuz düşüncelerden ve sende yük yaratan şeylerden kurtulduğunda yenilikler ve güzellikler gelecek.

teşekkür ederim cnm hazırlıklar nasıl gıdıyor? hersey tamammı ? cok buyuk heyecan vardır sımdı sende.. 15 gun sonra yepyenı bır hayat senın ıcın başlıyor.

rica ederim canım.
Hazırlıklar daha devam ediyor. ama büyük şeyler bitti sayılır canım.
Heyecan var tabi. yatarken hep aklıma geliyor.
İnşallah yeni hayatım da huzurlu ve mutlu geçer. :KK16:

onlar anlamasa velilerim var..bakalım hayırlısı..ağustosta nikah başında,sonunda eş durumu tayini..inş çıkar..eylülde de düğün die düşündük..ctesi büyükler konuşup ayarlasın artık..
Hayırlısı canım... Farklı bir şehre mi gideceksin? Yoksa aynı şehir ama küçük bir kasabasına falan mı?

rica ederim canım.
İnşallah Tuğçeciğim ya... Nasıl da geçti zaman, her şey gözümüzün önünde oldu. Yani gözümüzün önünde derken her aşamaya şahit olduk. Gene de şaka gibi geliyor. İnanamıyorum. Rabbim hayırlısıyla tamamına erdirir inşallah...! :KK16:

slm kızlar..uzun bi aradan sonra döndüm..filozof saolsun:))

güzel bir de haber vereyim..ctesi sözüm var..gerçi çok tuhaf hissediyorum ama:))
darısı tüm isteyenlerin başına..

tebrik ederim polarpijama, anı yaşa.. tadını çıkar.. olumsuz düşünceleri at.. mutlu olmaya bak.. insanın hayatında sık yaşanmıyor böyle şeyler :KK34:

biz de ağustosta tanıştık canım.
Kısmetse 2 hafta sonra düğünümüz var. :nazar:
anlıyorum seni canım. ben de istemezdim fakat alışırsın zamanla.
yeter ki huzurun olsun.
hafifle diyor kartın canım.
olumsuz düşüncelerden ve sende yük yaratan şeylerden kurtulduğunda yenilikler ve güzellikler gelecek.

teşekkür ederim canım..senin düğün yaklaşmış..inş rabbim içinize sindirsin..her şey güzel olsun..yeni bi hayata başlıyosun..mutlu olun inş..

tebrik ederim polarpijama, anı yaşa.. tadını çıkar.. olumsuz düşünceleri at.. mutlu olmaya bak.. insanın hayatında sık yaşanmıyor böyle şeyler :KK34:

saol canım..doğru diosun bi kere oluyo da ağlamaktan helak 3 gündür..yaklaştıkça ayrılık acısı çöküo içime:KK43:(

inş hepimiz mutlu olalım..

saol canım..doğru diosun bi kere oluyo da ağlamaktan helak 3 gündür..yaklaştıkça ayrılık acısı çöküo içime:KK43:(

inş hepimiz mutlu olalım..

neden ağlıyorsun, yapma lütfen.. o resimlere ömür boyu bakacaksın, o anlar tekrar yaşanmayacak.. o an herkesin gözü senin üstünde olucak, lütfen tadını çıkar..

ben şahsen öyle yaptım, çok şükür herşey istediğim gibi oldu.. ağladım evet ama nişan bittikten sonra sabah, yüzüğüme bakarak..
belki yorgunluktan, belki mutluluktan.. çünkü ailem kardeşim beni öyle gören herkes çok duygulanmış ağlamıştı :KK43:

rica ederim canım.

inşallah tuğçe :nazar: yeni hayatın güzelliklerle dolu olsun. benim de hep aklıma geliyor kafamı yastığa koyduğumda.. düşünüyorum.. :KK16:

X