30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

Hayırlısı canım... Farklı bir şehre mi gideceksin? Yoksa aynı şehir ama küçük bir kasabasına falan mı?

İnşallah Tuğçeciğim ya... Nasıl da geçti zaman, her şey gözümüzün önünde oldu. Yani gözümüzün önünde derken her aşamaya şahit olduk. Gene de şaka gibi geliyor. İnanamıyorum. Rabbim hayırlısıyla tamamına erdirir inşallah...! :KK16:

Amin canımm... Allah sizlere de nasip etsin inşallah. :KK16:
Bana da şaka gibi geliyor canım. 8 ay içinde her şey oldu.
Ben hep derdim olacaksa bir anda olsun bitsin diye.
Allah ta öyle nasip etti çok şükür.

neden ağlıyorsun, yapma lütfen.. o resimlere ömür boyu bakacaksın, o anlar tekrar yaşanmayacak.. o an herkesin gözü senin üstünde olucak, lütfen tadını çıkar..

ben şahsen öyle yaptım, çok şükür herşey istediğim gibi oldu.. ağladım evet ama nişan bittikten sonra sabah, yüzüğüme bakarak..
belki yorgunluktan, belki mutluluktan.. çünkü ailem kardeşim beni öyle gören herkes çok duygulanmış ağlamıştı :KK43:

bizim evde de ağlanıo..özellikle babam..yıllardır yanımızdasın burdan birini bulamadın deyip deyip ağlıo..beni de ağlatıo..ona buraya gel diorum..iş kurdum gelemem bırakıp dio..dua ediyorm inş Alla tan bi mucize olursun gelsin die..

bizim evde de ağlanıo..özellikle babam..yıllardır yanımızdasın burdan birini bulamadın deyip deyip ağlıo..beni de ağlatıo..ona buraya gel diorum..iş kurdum gelemem bırakıp dio..dua ediyorm inş Alla tan bi mucize olursun gelsin die..

çok fazla serzenişte bulunmayın, daha zorlaşır durumlar.. hayırlısını dileyin inş. hayırlısı olur hakkınızda :nazar:

Amin canımm... Allah sizlere de nasip etsin inşallah. :KK16:
Bana da şaka gibi geliyor canım. 8 ay içinde her şey oldu.
Ben hep derdim olacaksa bir anda olsun bitsin diye.
Allah ta öyle nasip etti çok şükür.
evet, bir anda olsun bitsin! hayırlı işler uzatmaya gelmez. uzadıkça suyu çıkıyor. bir de evlilik zor bir karar, uzadıkça karar da verilemiyor falan filan!

Bizimkiler olsa ne yapar acaba?
Çok severler , bir gün akrabalara gitsem özlerler ama evlilik olunca iş, "mutlu ol da git!" derler herhalde. elbet üzülürler ama bence bana belli etmezler... :KK37:

kitap çekilişine katılmadım. zira elimde milyon tane okunacak kitap var. :KK31:

Allah sevdiceğine de memurluk nasip etsin hayırlısıyla ve tabii ki kavuşun inşallah tez zamanda...:KK16:

Duan için sağ ol. :KK54:

polarpijama sözleniyor, ben değil! onu konuşuyoruz. :KK34:
tel toka ne ya? :KK70: anlamadım ben :44:

hatlar karıştı sanırsam canım. tel toka başkasınındı :26::KK53::KK53:

tşk ederim duan için :KK16:

kaç derece idi?
ben ameliyat düşünmüyorum. göz doktorları genelde gözlükle gezerken ben neden ameliyat olayım ki?:KK37:

ben 8.sınıftan ünv sona kadar gözlük kullandım..çok sıkıldım ve lens kullanmaya başladım.aslında lens bile zararlı ama...çok rahatım..evde gözlük dışarda lens takılıyorum..
çizdirmeyi hiç düşünmedim..

4 numara idi kuzum :KK70: ççok rahatım çok mutluyum şu var herkesin göz yapısı uygun olamayabiliyor :KK70: haziranda 1 yıl olacak o kadar rahatım ki :nazar::nazar::nazar:
Aman! Nazar değmesin canım. :KK34:

ben 8.sınıftan ünv sona kadar gözlük kullandım..çok sıkıldım ve lens kullanmaya başladım.aslında lens bile zararlı ama...çok rahatım..evde gözlük dışarda lens takılıyorum..
Ben de ortaokuldan beri gözlüklüyüm. Bir dönem bir iki sene takmadım sadece... Lens ben de kullandım bir dönem. Çok da rahattım ama dediğin gibi zararlı. Bir de bende kuruluk yapıyor artık. :KK14:

Aman! Nazar değmesin canım. :KK34:

Ben de ortaokuldan beri gözlüklüyüm. Bir dönem bir iki sene takmadım sadece... Lens ben de kullandım bir dönem. Çok da rahattım ama dediğin gibi zararlı. Bir de bende kuruluk yapıyor artık. :KK14:

ben de zararını aza indireyim die evde gözlük takıp kendimi avutuyorum:))

orta 2 den üni 1e kadar lgözlük sonra 4 sene lens 1 yıldı hiç bişey :KK70:

sınıf öğretmenisin galiba bende pdrciyim :KK70: örtmen kardeşliği :KK70:

günaydın kızlar :KK3: günaydın Challenger :KK34:

çok haklısın canım, ben sığsın diye köşe tarafa yazmışım.. ama hepsi silik, sadece en üstte mavili yeşilli -suskunsultan- biraz kalmış :26:
en üste yazdığım için sanırım öyle oldu. resmi pek hoş olmadı paylaşmasam daha iyi sanki :KK25::KK25:

ben teşekkür etmeyi unutmuşum,çok teşekkürler düşündüğün için bizleri de,gayet güzel olmuş.:KK16:

X