30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

mayısta sınavım da.
çok zor geliyor çalışmak...

dün ankaraya doktora gittim kulağım için

doktor tekrarlarsa ameliyat edicez dedi :KK43:

Kulağımı açacaklar ...

kulak da çok feci birşeymiş. sesler o kadar rahatsız ediciki kulaklık kullancam artık
en sevdiğim kahve yasak :KK43:
stressiz hava sahası mümkün mü ki :))
Geçmiş olsun mavilim.. Stres İman eksikliğinden kaynaklanır diye okumuştum epey düşünmüştüm ilk duyduğumda.. ama kendi adıma stressiz kalmayı başarabilmiş değilim canım..

4 numara idi kuzum :KK70: ççok rahatım çok mutluyum şu var herkesin göz yapısı uygun olamayabiliyor :KK70: haziranda 1 yıl olacak o kadar rahatım ki :nazar::nazar::nazar:
limon nerde yaptırdın hastane ve doktor kimdi.. birde su an kaç numara .. benim 0,75- 1.0 olan arkadaslarım var numarası tekrardan

beni de yazdın mı?? kimler silindi canım:)
Mutluluğun daim olsun Petunyacım..

Amin canım hayırlısıyla huzurla yaşatsın Rabbim hepimize.. Tuğçeye az kaldı ...

seni yazmadık sanırım ceren'cim :26: kızlar bana mail atmıştı, atmayanlardan yazdım ama unuttuklarım oldu, kusura bakma..

güzel cuma günü, Rabbim seni çok seven, hayırlı bir insan nasip etsin sana da.. tüm kızlarımıza :KK16::KK16:

tebrikler için teşekkür ederim. Günaydın kızlar :KK3: hayırlı cumalar..

Ayrıca 'kutlu doğum haftası' içinde bulunuyoruz. içimizden bol bol selavat getirelim ..

Son düzenleme:
ben de senin gibi düşünce hakim oluyor arada çizdireyim diyorum cayıyorum genelde tekrarladı herkesin 0 olan sadece 1 arkadasım var...

Ben bu yaşımda gözlük kullanmak şstemedşm ve hyay kalitemi çok düşürüyordu şimdilik iyiyim ilerde bilmiyorum

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Günaydın kızçeler, hayırlı cumalar herkese!!! :KK19:
seni beğenebilmek için tanımadık kişileri bile beğendim,seni hala beğenemedim:KK9:
sonunda beğenebildim:KK3:
Ben de herkesi beğeniyorum.
Tanıdık tanımadık fark etmez. Mesajının içeriğini beğendiysem fiziksel olarak da beğeniyorum. :KK34:

Turkuaz çokkkk zorda valla dua edin şu iş yoluna girsinnn valla hiç iyi değilim hergün stresle gidiyorum
Şu iş yapmam gerekenler hayırlısı ile hallolur inş.
Dua edin kızlar bana
Turkuazcığım, dua ettim sana... Rabbim ferahlık versin. :KK16:

filocum dün işyerınde problem var dua edın demiştin, düzeldimi noldu?
Canım, ilgilendiğin için sağ ol. Hâlâ haber bekliyoruz. Bugün neticelenir inşallah, inşallah da bize göre olumlu neticelenir. Dua etmeye devam eder misiniz? Cuma gününde inşallah kabul olur tüm dualarımız hayırlısıyla...:KK16:

ben de senin gibi düşünce hakim oluyor arada çizdireyim diyorum cayıyorum genelde tekrarladı herkesin 0 olan sadece 1 arkadasım var...
Evet bir de o var; tekrarlama riski!!! :KK30:

Ben bu yaşımda gözlük kullanmak şstemedşm ve hyay kalitemi çok düşürüyordu şimdilik iyiyim ilerde bilmiyorum

evet gözlükte o sorun var, hayat kaliteni düşürüyor.
İnşallah bir daha hiç gerek kalmaz Limoncuğum! :KK34:

Geçmiş olsun mavilim.. Stres İman eksikliğinden kaynaklanır diye okumuştum epey düşünmüştüm ilk duyduğumda.. ama kendi adıma stressiz kalmayı başarabilmiş değilim canım..

İmanı güçlü kişilerde strese girer bence yanlış... Stres bambaşka birşey.. ruhun imanla güçlüdür ama. ekonomik kriz yaşadığın olaylar hep strese girersin..

hata yapmak istememek...

insanaların yaptıkları...

olayların isteğin dışında gerçekleşmesi..

Kimsede Peygamber sabrı yok.Olamayızda zaten :)

evet gözlükte o sorun var, hayat kaliteni düşürüyor.
İnşallah bir daha hiç gerek kalmaz Limoncuğum! :KK34:

Ya şu varbeski numata geri gelmşyor ama normal ilerleme olursa bunun lazerle ilgisi yok. Bu ilerlemeyi hiç bişi dırduramaz yani

İmanı güçlü kişilerde strese girer bence yanlış... Stres bambaşka birşey.. ruhun imanla güçlüdür ama. ekonomik kriz yaşadığın olaylar hep strese girersin..

hata yapmak istememek...

insanaların yaptıkları...

olayların isteğin dışında gerçekleşmesi..

Kimsede Peygamber sabrı yok.Olamayızda zaten :)

İş başlı başına stres zaten yetişip yetişmeme bile :-) ben çol yıpranıuorım her görüşmeden sonra duygularım yıpranıyor. Stres hayatın bi parçası maalesef

Ya şu varbeski numata geri gelmşyor ama normal ilerleme olursa bunun lazerle ilgisi yok. Bu ilerlemeyi hiç bişi dırduramaz yani

Hımmmm!

İşte tereddüt ediyorum. Kaldı kaldı.
Doktor zaten dedi ki: "İleride yakını görememe başlarsa sen istesen de ben ameliyat etmem bu sefer." :KK14:

İş başlı başına stres zaten yetişip yetişmeme bile :-) ben çol yıpranıuorım her görüşmeden sonra duygularım yıpranıyor. Stres hayatın bi parçası maalesef

Bende canım. Abdest almak iyi geliyor ama ... her ruhun sıkıldığında almanı tavsiye ederim bütün negatif enerjin akıyor

VE şimdi cuma saati 7 ayetel kürsü,7 ihlas,7 fatiha , okuma zamanı.. 7 nas ve 7 felakda zaman varsa oknmalı bence..

Allah dualarımızı kabul etsin 6 ay içinde her birimizin nişan,söz,sevgili haberlerini almak istiyroum :KK9:

Bende canım. Abdest almak iyi geliyor ama ... her ruhun sıkıldığında almanı tavsiye ederim bütün negatif enerjin akıyor

VE şimdi cuma saati 7 ayetel kürsü,7 ihlas,7 fatiha , okuma zamanı.. 7 nas ve 7 felakda zaman varsa oknmalı bence..

Allah dualarımızı kabul etsin 6 ay içinde her birimizin nişan,söz,sevgili haberlerini almak istiyroum :KK9:
Amin!

Güzel gönüllü arkadaşım benim, sen de bize güzel haberler ver inşallah. :KK16:

Tam 3 sene önce biriyle tanışmıştım kısa süreli bir arkadaşlığım oldu. Başka şehirdeydi öğretmendi. bir kere yüz yüze geldik. 4 aylık net-telefon derken... pislik insan aylarca aramadı. ailesinin yanında ..yok efendm telefon annesindeyniş de zırt da fırtta... ama çok şükür allahıma iyiki olmamış.. ne kadar zevksizmiş ıyyyy dedim... patlıcan moru araba almış.... ben bu kadar zevksiz olabileceğini düşnmemiştim...

Bir tane hediyem vardı ona. anahtarlık hediye ettim bir tane de bende var. bende oğlan çoçuğu..ondanki bir kız bebek anahtarlıktı. adam sözlenmiş bu gün gördüm. sözlenmeden önce de profil resmi yapmış şe... siz bu bebek anahtarlığı... kimseye küfür etmem ama adiiii hak ediyordu... sapık karakterli düzenbaz... acırım o sözlendiği arkadaşa...

salak insan her tarafa aynı rumuzu kullanmış. bir sitede edebiyat sitesinde dek geldi.. saydırdım lafı.... döktüm yaptıklarını yalancı düzenbaz... yüzü olmadığı için anahtarlığı profil resmi yapmış... dilek ola 3 sene saklamış ... benle arkadaş evlilik bahseder. annnen annem baban babam der... dört gözlü sapık.... girmiş edeebiyata hayatımda kimse yok... aşksızım bilmemem ne şiirler...

Pislik insan anahtarlığı atmamış fotoğrafını çekmiş. Kim benim hediye ettiğimi bilcek demi :mad:

Son düzenleme:
X