30 yaş ve üzeri evlenmemiş olanlar aynı durumu yaşadınız mı?

yorumunuza şöyle katılmıyorum, benim yaşadığım ve gözlemlediklerime göre erkeklere gösterilen ilgi onda bu bende şeklinde algılanıyor. merhaba desen oo bu benden hoşlandı baya diyor, örneğin biraz konuşmaya başladınız bir iki günlük sessizlik oldu kız yazdı erkek oo alıştırdım hemen kendimi bak yazdı diyor. üzgünüm ama 29,5 yaşıma kadar gördüğüm kadarıyla erkekler şımarıklar.
29.5 diyince komik olunuyor yapmayın. 29 diyin daha 30 olmamışsınız. Başlıkta şakasına yazdınız sanmıştım ama bayağı bayağı 29.5 diyorsunuz.

37 yaşıma girerken evlendim, şimdi 39 olmak üzereyim. Evlenmeden önce yaşımın da verdiği korkularla yalnız hissettiğim asla evlenemeyeceğimi düşündüğüm zamanlar oldu. Ama genel olarak hemen evleneyim düşüncesinde olmadım hiçbir zaman. Okul, iş hayatı vs derken hep ertelemiştim. Sonuç; evliyim, çok mutluyum. İyi ki bu yaşta evlenmişim diyorum. Erken evlenenlerin avantajları ve dezavantajları olduğu gibi geç evlenmenin de oluyor illa ki. Ama hayat bu ha erken ha geç, mutlu olmadıktan sonra yaşın önemi yok. Daha yaşınız çok genç, henüz 30lu yaşlara girerken bunları düşünerek yormayın kendinizi. Aşk her yaşta güzel, yeter ki Allah iyi insanlarla karşılaştırsın...
Eşinizle nasıl tanıştınız acaba?

X