:(

_butterfly

sonsuza kadar...
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2009
849
2
Erkek arkadaşımla bu aralar çok tartışıyoruz:çok üzgünüm: Eskiden de tartışmalarımız olurdu ama hep tatlıya bağlanırdı bi şekilde.Şimdi neredeyse hergün tartışıyoruz ve artık tatlıya bağlanamıyo eskisi gibi..Neden ne diye sorarsanız,küçük şeyler..Genelde benim yaptığım onun sinir olduğu ya da onun yaptığı ve benim sinir olduğum şeyler.Karşılıklı dikkat edelim diyorum ama o etmiyo,ben de etmek istemiyorum.Eskiden ben bişiye kızdığımda onunla ilgili hep alttan alırdı,aslında alttan almak denmez de buna,işte beni rahatlatmaya çalışırdı.Acaba artık beni rahatlatmaktan mı bıktı,bilemiyorum ki..Ama bıkılmaz ki,insan seviyosa bu konuda değişmemeli bence.Artık tartışmak istemiyorum,çünkü bu tartışmalar soğutuyo ister istemez..napcağımı bilmiyorum..

aşkların böyle zamanları olur biz böyle zamanlarda sevgilimle daha çok vakit geçirip farklı şeyler yaparız sonrada birbirimize sarılıp bu günleride atlatıcaz deriz sende sevgiline öyle de canım bu gerginlik sizi bozmasın

aşkların böyle zamanları olur biz böyle zamanlarda sevgilimle daha çok vakit geçirip farklı şeyler yaparız sonrada birbirimize sarılıp bu günleride atlatıcaz deriz sende sevgiline öyle de canım bu gerginlik sizi bozmasın

Ben de hiç istemiyorum böyle gerginliklerden dolayı bozulmayı:KK43: Ama ben bu kadar hem üzülüp hem de sinirlenirken onun da üstüme gelmesi,onun da agresif tavırlar serglemesi engelliyo böyle şeyler yapmamı..Yapmaya çalışırım ama gene de yeter ki bunun yüzünden bozulmasın,saol canım..

çok sık görüşüp telfnde fln çok sık konuşmalar mesjlaşmalar sık tartışmalar neden olur canm :KK43:(
birbrnize özlemeniz için zaman ayırıyomusunz...
brbrnzi çok sıkmayın,brbrnzi bunaltmayın ki tartışmalara neden olmasn yerimseniben

çok sık görüşüp telfnde fln çok sık konuşmalar mesjlaşmalar sık tartışmalar neden olur canm :KK43:(
birbrnize özlemeniz için zaman ayırıyomusunz...
brbrnzi çok sıkmayın,brbrnzi bunaltmayın ki tartışmalara neden olmasn yerimseniben

Zaten görüşemiyoruz 2hafta kadardır,telefonda konuşamıyoruz.Mesajlaşmaya gelince,o da çok sık olmuyo..Eskiden olurdu evet,ama şimdi onu da yapmıyoruz.Çok sık görüşmek değil de,acaba uzak kalmak mı yaramıyo bize??:sm_confused:

Zaten görüşemiyoruz 2hafta kadardır,telefonda konuşamıyoruz.Mesajlaşmaya gelince,o da çok sık olmuyo..Eskiden olurdu evet,ama şimdi onu da yapmıyoruz.Çok sık görüşmek değil de,acaba uzak kalmak mı yaramıyo bize??:sm_confused:

çok sık görüşmekte,çok az görüşmekte yanlış tatlım a.s
ortasını bulcaksnz işte zemuszemus
çok az görüşürsen araya özlem giriyo,tartışmalara iyice patlıyosun...
haftada bir yada iki iyi bnce yerimseniben

çok sık görüşmekte,çok az görüşmekte yanlış tatlım a.s
ortasını bulcaksnz işte zemuszemus
çok az görüşürsen araya özlem giriyo,tartışmalara iyice patlıyosun...
haftada bir yada iki iyi bnce yerimseniben

Yüzyüze görüşmek haftada bir bana da yeter ama olamadı şu 2 hafta:çok üzgünüm: şimdi de tartıştık ya,ikimiz de demeyiz buluşalım diye.Yani onun demiceğini biliyorum,o yüzden ben de demem.

oda senn istemedigini sanıyodur...çık git yanına...düşüncelerini anlat,olmuyosa çek restini cnm...
özlemiyomu seni yani :eek:lmaz:

Bugün dayanamadım,aradım ve buluştuk:))Yani böyle bi gariptik ama özlemişiz çok.Umarım artık gereksiz yere tartışmalarımız olmaz...Saolun yorumlar içinn..

Erkek arkadaşımla bu aralar çok tartışıyoruz:çok üzgünüm: Eskiden de tartışmalarımız olurdu ama hep tatlıya bağlanırdı bi şekilde.Şimdi neredeyse hergün tartışıyoruz ve artık tatlıya bağlanamıyo eskisi gibi..Neden ne diye sorarsanız,küçük şeyler..Genelde benim yaptığım onun sinir olduğu ya da onun yaptığı ve benim sinir olduğum şeyler.Karşılıklı dikkat edelim diyorum ama o etmiyo,ben de etmek istemiyorum.Eskiden ben bişiye kızdığımda onunla ilgili hep alttan alırdı,aslında alttan almak denmez de buna,işte beni rahatlatmaya çalışırdı.Acaba artık beni rahatlatmaktan mı bıktı,bilemiyorum ki..Ama bıkılmaz ki,insan seviyosa bu konuda değişmemeli bence.Artık tartışmak istemiyorum,çünkü bu tartışmalar soğutuyo ister istemez..napcağımı bilmiyorum..

dönemsel bir süreç gibi duruyor:lepi:

erkekler odunluklarını bu durumlar iyice belli ederler :kızgın:

kadınlara düşer toparlama dağıtmama işi kaydirigubbakcemile5

baktın kavga görünüyo ufukta onunla ilgilenme, bırak sakinleşsin

Bugün dayanamadım,aradım ve buluştuk:))Yani böyle bi gariptik ama özlemişiz çok.Umarım artık gereksiz yere tartışmalarımız olmaz...Saolun yorumlar içinn..

aşkta çok fazla gurur yapmamak lazım. birbirinizi kırmadan anlaşın, bazen o alttan alsın ama gerektiğinde sen de yapmayı bil.. :)

Bu dönemleri güzelce atlatırız umarım hep..Gurur bazen öne geçebiliyo maalesef,ama abartmamak lazım tabiki de.Tşkler hepinizee

sana tavsiyem biralttan alırsın iki alttan alırsın 3üncüde baktın o alttan almıyor ozaman ilişkinin tek taraflı fedakarlığa dayalı olduğunu anlarsın ve daha net karar verebilirsin. Ama insan doğası gereği kendine yapılan iyiliğe iyilikle, kötülüğede kötülükle karşılık verme eğilimindedir. Kötülüğe iyilikle karşılık veren sonunda hep kazanır sengözlerimebaksanab belki senin durumund kötülük değilde yerine koyabileceğim bir kelime gelmiyor aklıma ondan kötülük olarak bıraktım

Anladım demeye çalıştığını,onun da alttan aldığı zamanlar oluyo ama bu aralar onda göremedim bunu.Zaman göstercek her şeyi,bakalım neler yaşayacağız...Ama böyle durumlarda burda bunu birileriyle paylaşmak insana iyi geliyo,değişik fikirler elde ediyosun ve rahatlıyosun.

X