31 haftalık hamileler kaç kilo aldınız ? Doğuma kadar daha kaç kilo alınır

Bunalimmm

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2017
230
65
Merhaba, ben 31+4 günlük hamileyim 6,5 kilo aldım sizce nasıl ? Bundan sonra kaç kilo alırım tahminen . İlk hamileliğim ve normal kilomdan biraz fazlayken hamile kaldım ideal kilom hep 52-53 dü ama ben hamile kaldığımda 58 kiloydum şu an 64.5 oldum daha ne kadar alabilirim merak ediyorum boyum 172 bu arada . Hamileliğimde çok kilo almadım ama ideal kilomdan baya fazlayım şu an doğumda ne kadarı gider acaba ?

Ben 11 kilo almıştım. Doğumdan sonra ilk 4-5 kilom gitti. Bünyeye göre değişir tabii ama verirsiniz merak etmeyin. Emzirince de kilo vermeye yardımcı oluyormuş

Ay inşallah eski kıyafetlerime girebilmeyi çok istiyorum umarım 52 leri görürüm tekrar doğumdan sonra
Ben 11 kilo almıştım. Doğumdan sonra ilk 4-5 kilom gitti. Bünyeye göre değişir tabii ama verirsiniz merak etmeyin. Emzirince de kilo vermeye yardımcı oluyormuş

Gelirsiniz ya size bağlı yürüyüş falanda yaparsınız bir süre sonra dert etmeyin:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…