Doğuma Hazırlık 33+2 deyim adet sancıları gibi sancılarım ve aşağıya doğru çok baskı ve karnımda sertleşme oluyor bu durmu yaşayan var mı?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

Pemberikk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2017
57
24
31
Merhabalar hanımlar
33+2 deyim adet sancısı gibi sancılarım oluyor. Yalancı sancılar olabilir evt ama aşağıya doğru çok baskı oluyor yürürken bazen yürüyemiyorm bile iş dahi yapamıyorum. Karnım sertleşiyor bazen. Benimle aynı durumu yaşayan var mı ?

• Beğen
Reactions: Z P
Merhabalar hanımlar
33+2 deyim adet sancısı gibi sancılarım oluyor. Yalancı sancılar olabilir evt ama aşağıya doğru çok baskı oluyor yürürken bazen yürüyemiyorm bile iş dahi yapamıyorum. Karnım sertleşiyor bazen. Benimle aynı durumu yaşayan var mı ?
Bende de sertleşiyo bide kasıkta aşırı agrı oluyor ama adet agrısı gibi değil adet agrısı dogumda olabiliyormuş öyle sancı çekip sonra suyu gelenler var doktora git istersen bi

Bende de sertleşiyo bide kasıkta aşırı agrı oluyor ama adet agrısı gibi değil adet agrısı dogumda olabiliyormuş öyle sancı çekip sonra suyu gelenler var doktora git istersen bi
10 kasımda randevum var da zaten beklesem mi beklemesem mi die bi sorayım dedm aynı durmu yaşayan var mı diye . Doktora yazdm bakalm gel derse gidecm hemen. Daha kçük 3.gebelğm kızım 3 yaşnda 2.si düşük yaptm bu 3.cü hç öyle.bişy yaşamadm ilkinde .

10 kasımda randevum var da zaten beklesem mi beklemesem mi die bi sorayım dedm aynı durmu yaşayan var mı diye . Doktora yazdm bakalm gel derse gidecm hemen. Daha kçük 3.gebelğm kızım 3 yaşnda 2.si düşük yaptm bu 3.cü hç öyle.bişy yaşamadm ilkinde .
Eger agrılar kısa süre olup geçiyorsa bişey olmaz bence ama sürekliyse tehlikeli olabilir

Merhaba o haftalarda bendede oluyordu bol su içmeni öneririm ve dinlenmeni bebek dogum pozisyonu almaya basladıgı için baskı oluyor

Merhabalar hanımlar
oglumda yasamıstım canım yuruyemiyordum hatta iki büklüm yürüyordum doktor bana gdl nst yr baglayalım demişti iç sancılarım çıkmıstı O gece suyum gelse dogum baslıcaktı cok sukur gelmedi

Dediğin olay son haftalar bebegin ağırlaşması ve doğum kanalına girmesi sonucu oluşur normalde. Doktorunla bu durumu görüş mutlaka

X