Premature Bebekler 34 hafta dogum yapanlar(Nisan2021)

37 haftadan önce gerçekleşen doğumlar prematüre doğum olarak adlandırılır. Bu haftadan önce doğan bebeklere de prematüre bebek denir.

Aysegul006

Guru
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2013
99
254
Nisan 1 de dogum yaptım 34 haftalık dogdu bebegim bebegimin benim gibi dogum yapan arkadaşalar varsa bilgi paylaşımı yapabiliriz

Benim küçük kızım da geçen sene 34 haftalık doğdu. 9 gün küvöz de kaldı.Şimdi 1 yaşında.

Gelişimi dig

peki yaşıtlarını ne kadar sürede yakaladı😔
Şu an gayet iyi durumda asla kendinizi strese sokmayın. Baba diyor . Tutunup kalkıyor. Emekliyor. Şarkılarda dans ediyor. Yemeğini yerken kaşığı kendi tutmak istiyor. Diğerleri gibi yani şu anda. 🤗 lütfen hem kendinizi hem bebeğinizi strese sokmayın .ona biraz zaman verin

K
Şu an gayet iyi durumda asla kendinizi strese sokmayın. Baba diyor . Tutunup kalkıyor. Emekliyor. Şarkılarda dans ediyor. Yemeğini yerken kaşığı kendi tutmak istiyor. Diğerleri gibi yani şu anda. 🤗 lütfen hem kendinizi hem bebeğinizi strese sokmayın .ona biraz zaman verin
Benim bildiğim 34 hafta çok geç bşr prematürelik gelişim sorunu vs 27 28 haftalar da sorun oluyor 7 aylık doğan bebekler bile çok güzel gelişiyor

X