Premature Bebekler 35 Haftalık Doğan İkizlerim

37 haftadan önce gerçekleşen doğumlar prematüre doğum olarak adlandırılır. Bu haftadan önce doğan bebeklere de prematüre bebek denir.

Hacer320

Üye
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2018
7
4
34
1 hafta önce 35 haftalık doğum yaptım. Allahın izniyle ikizlerimi kucağıma aldım. Size birkaç soru sormak istiyorum doğumdan hemen sonra yanımıza getirip emdirmeye çalıştılar. Ememeyince aptamil prematil mamaya başladık. Sütümde geldi sağıp biberonla içiriyorum ama ne zaman emmeye başlarlar acaba. Biberonu emiyorlar ama memeden emmek istiyorlar ama güçleri yetmiyor. Bu konu hakkında bilgi verebilirmisiniz. Şimdiden teşekkür ederim

Emme refleksi gelişir zamanla bide biberona alıştıysalar zor olcak memeye dönmek öyle diyolar. Maşallah yavrularına küveze girmediler mi 35. Hafta çok iyi

1 hafta önce 35 haftalık doğum yaptım. Allahın izniyle ikizlerimi kucağıma aldım. Size birkaç soru sormak istiyorum doğumdan hemen sonra yanımıza getirip emdirmeye çalıştılar. Ememeyince aptamil prematil mamaya başladık. Sütümde geldi sağıp biberonla içiriyorum ama ne zaman emmeye başlarlar acaba. Biberonu emiyorlar ama memeden emmek istiyorlar ama güçleri yetmiyor. Bu konu hakkında bilgi verebilirmisiniz. Şimdiden teşekkür ederim
Merhaba bebekleriniz nasıl oldu emiyorlar mı

Canım benimde 3.5 aylık ikizim var. 35 hafta iyi bir hafta bitirdin mi 35 i yoksa içinde mi dünyaya geldiler. 36. Haftadan sonra yutma reflekside tamamen gelişmiş olur. Sen yazalı bir ay olmuş gerçi şimdi çoktan emmeye başlamışlardır😂

X