35 numara ayakkabı sorunu

arkadaşlar ilk defa bir topuklu ayakkabıyı internetten sipariş vererek aldım. ayağıma tam olarak oldu :KK52::KK52: ayakkabı bulma sorunumu çözmüş bulunmaktayım :KK76::KK76:

$kk ayakkabı.jpg

bazı internet sitelerinde 35 numara ayakkabılar var. onlara bi göz gezdir istersen. ben şimdi stiliva.com a baktım mesela orda vardı bazı modellerde..

25 yaşındayım, ben de 35 numara ayakkabı giyiyorum.
ben de ayakkabı bulmakta zorlanıyorum. özellikle bahar/yaz ayları için. kışın bot/çizme çorapla giyildiğinden sorun olmuyor ama mesela babet giyemiyorum. hiç giyemedim. :))

int. üzerinden alışverişi hiç düşünmedim bile. çok riskli çünkü.

bazı internet sitelerinde 35 numara ayakkabılar var. onlara bi göz gezdir istersen. ben şimdi stiliva.com a baktım mesela orda vardı bazı modellerde..

öneri için teşekkürler siteyi inceleyeceğim

25 yaşındayım, ben de 35 numara ayakkabı giyiyorum.
ben de ayakkabı bulmakta zorlanıyorum. özellikle bahar/yaz ayları için. kışın bot/çizme çorapla giyildiğinden sorun olmuyor ama mesela babet giyemiyorum. hiç giyemedim. :))

int. üzerinden alışverişi hiç düşünmedim bile. çok riskli çünkü.

ben a dan z ye bir çok ürünü netten alıyorum hiç bir sorun yaşamadım şimdiye dek... güvenilir bilindik siteler var biraz dikkatli olman yeterli. babet ve topuklu ayakkabılarda bende sorun yaşıyorum ama büyük bir şehirde yaşadığım için bir şekilde halledebiliyorum

Ben ne yapayım benim ayakkabı numaram 34, 34,5 kalıbı çok dar olursa 35 senin yine 35...

Yaşadığım yerde yazın 34 numara kalıbı dar 35 numara gelmiş mi takip ediyorum. Kışın sorun olmuyor ama yazn tam bir facia oluyor. Yazın gelince dükkan dükkan sorarım, bir de fitbas ve sitesi açılırsa shoelittle.com'dan alışveriş yaparım...
Sen nasıl alışveriş yapıyorsun peki, galiba siz de sıkıntı çekiyorsunuz...

Yaşadığım yerde yazın 34 numara kalıbı dar 35 numara gelmiş mi takip ediyorum. Kışın sorun olmuyor ama yazn tam bir facia oluyor. Yazın gelince dükkan dükkan sorarım, bir de fitbas ve sitesi açılırsa shoelittle.com'dan alışveriş yaparım...
Sen nasıl alışveriş yapıyorsun peki, galiba siz de sıkıntı çekiyorsunuz...

ben 35 numara bulabiliyorum ama model konusunda sıkıntı çekiyorum. çünkü maalesef 35 numarada çeşit çok olmuyor ya da benim tarzıma uymuyor. yaşadığım yer dolayısıyla çeşitli seçeneklerim oluyor. ayrıca çok bilindik online alışveriş sitelerinden de 35 numara alıyorum...

arkadaşlar benım de ayaklarım kucuk 33 34 gıyıyorum.3 yıl once ınternette bır yer kesfettım.mahır kundura dıye ıstanbulda bır magaza.ben rızede oturuyorum burdaa bulma sansım yoktu oncelerı.daha sonra ınternetten arastırdıgımda burayı buldum.tlf ettım.ılk sıparısımı verırken tereddut ettım ama gayet ıyı yapıyorlar ıslerını.hatta bıraz buyuk yaptı ılk ayakkabımı gerı gonderdım duzeltıp tekrar gonderdı.6 cıft ayakkabı yaptırdım bugune kadar.artık ayagımı bılıyo bır sorun cıkmıyor.fıyatları da 160 tl den baslıyo botlarda ve cızmelerde fıyat artıyor tabı.burda sorununuzu gorunce yardımcı olmak ıstedım.umarım olmusumdur:)

arkadaşlar bence Pabucino sitesini asla önermiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
arkadaşlar benim ayaklarım küçücük 35 numara. sorunum şu ki: ayağıma göre ayakkabı bulmakta zorlanıyorum :KK43: istediğim ayakkabıları giyemiyorum. çizme gibi kapalı ayakkabılarda sorun olmuyor ama yaz ayları için doğru düzgün terlik, babet veya sadalet bulamıyorum... bildiğim bir kaç marka var ama onların modelleri pek bana hitap etmiyor... internetten almaya kalksam hem güvenilir site adresi bilmiyorum hemde ayakkabıların kalıbını bilemiyorum yani sipariş vereceğim ayakkabının ayağıma olmama ihtimali yüksek...

benim gibi küçük ayaklara sahip olup aynı sorunu yaşayan arkadaşlar sizler neler yapıyorsunuz? bana nasıl bir çözüm yolu önerirsiniz:KK31::KK31:

Arkadaşlar pabucino diye bir site var 33 numara dahil, pek bulunamayan numaralarda ayakkabı satışları var, tanıdıklarıma tavsiye ettim siteyi, güvenilir, modelleri hiçç fena değil, bakın bakalım :KK6:

benim de ayağım çok küçük 33 34 35 her türlü numara var :p
fitbas ve gittigidiyordan alışveriş yaptım epey ve flo çocuk reyonu :p
çok zor bir durum bu Allah'tan internet var ve benim gibi olanları görüyorum aksi taktirde kendimi çok kötü hissediyordum :KK43: yalnız değiliz kızlar :) çok şükür ayağım var diyorum ama ayakkabı almaktan nefret ediyorum heleki bunu beğenmedim diyen 37 38 normal ayaklılar yok mu çok özeniyorum be :)
yalnız burada da birkaç yorum gördüm üzüldüm doğrusu hepimiz zaten küçük ayaklı olduğumuz için buraya yazmıyor muyuz? diğer insanlar gibi aa seninki de çok küçükmüş diyenlere üzüldüm doğrusu.ne kadar can sıkıcı b,r durum zaten üstüne bir de aynı durumu yaşadığınız halde böyle diyorsunuz.
bu arada yurtdışından alışveriş konusunda ne diyorsunuz 34 numaralı biri hangi numara almalı 4 büyük gelir mi acaba??:21:

kızlar bende aynı sorunu bende yaşıyordum.şimdilerde butik nişantaşı sayesinde böyle bir sorun yaşamıyorum. 33 numaradan başlıyor ayakkabılar :))

Son düzenleyen: Moderatör:
inanılmaz dertliyim bu konuda bende.
35 ayağım. ve bir model beğeniyorum 35 i yok. birde ayaklarım hem küçük hemde ince. yazlıklarda kayıyor 35 de bile ayağım öne doğru. divarese te bile çok ender 35 . geçen baktım. yok . 36 da hem büyük hemde önden ayağım kaydı. taraksız olduğundan.
berchadan aldım geçenlerde. o 35 çalışmış. nine westten aldım. oda çalışıyor. 35 buçuk oldu mesela aldığım model bana.
derimod 36 dan başlıyor. flo, polariste öyle
.Deichmann da 35 çok az model çalışıyormuş.
çok zor gerçekten. kışın, botlarda kurtarıyorum. 36 alıyorum. ama yazlıklarda olmuyor işte:KK50::KK50:

Son düzenleme:
Hanımlar merhabalar;

Bende bir bayan ayakkabısı satıcısıyım. Üretimde yaptırtıyoruz toptanda alıyoruz. Ancak seriler genellikle 36 dan başlar. Bunun aslında bir sebebi de dar kalıplı 36 numaralarında olması. Yani kalıpların büyümesi yada küçülmesi 35 numaranın 36 ya kayması yada 34 de düşmesi demektir. Buda hem üretici hem aracı hemde satıcı için sorun teşkil eder. Mağazaya kapıdan gelip ben 38 giyiniyorum diyip 40 alan müşterilerimize şahit olmuşumdur birçok kez. Kalıbı dar bazı modellerde 36 numara tercih edebilirsiniz. Sizlere Şöyle bir yardımda da bulunabilirim. Bizler mağaza dışında instagram ve facebook siteleri üzerinden de ücretsiz kargo ve kapıma ödeme imkanıyla satış yapıyoruz. Ürün fotoğraflarım tarafımızdan çekiliyor. İnternetten çalışan çoğu firma gibi iademiz yok ancak kargo alıcıya ait olma kaydıyla değişim yapıyoruz. Bizim sitemizde aklınızda bulunsun. 35 no giyindiğinizi mesaj atarsanız ordan 35 nosu elimizde olan modelleri size gönderir öncelik tanırız. Yada kalıbı dar 36 numaralar öneririz. instagram.com/shoeandshop , facebook.com/shoeandshop

Kızlar fitbas.com u öneririm 33 numara ayaklarım var istediğim modeli rahatlıkla bulabiliyorum babet stiletto platform bot hatta çizme. Taksimde mağazalarıda var isterseniz deneyerek alabilyorsunuz.

X