36 37 numara düğünde giymek için babet yada sandalet arıyorum..

sandaletinde topuksuz olması tercihim....gümüş rengi olabilir siyah yada beyazda olabilir aslında çok beğenirsem renklide olur:)) şıkır şıkır bişey lazım birde ucuz olması tabii:))

canım benim elimdeki ayakkabı bu çok minik bir topuğu var.abiye ayakkabı 1 kez düğünde giyebildim etki mağazasından 100 tl ye almıştım fiyatı 60 tl olarak
düşündüm ama pazarlık payı var eğer beğenirsen konuşalım 37 numara..benim ayağım 36,5 normalde.36 ya da olur buçuklu giyen ayaklarada

Eklentiler

• $Resim 219.jpg
    $Resim 219.jpg
    52,6 KB · Görüntüleme: 51
  • $Resim 220.jpg
    $Resim 220.jpg
    61 KB · Görüntüleme: 47
  • $Resim 224.jpg
    $Resim 224.jpg
    22,4 KB · Görüntüleme: 45
  • $Resim 223.jpg
    $Resim 223.jpg
    25,7 KB · Görüntüleme: 45
canım benim elimdeki ayakkabı bu çok minik bir topuğu var.abiye ayakkabı 1 kez düğünde giyebildim etki mağazasından 100 tl ye almıştım fiyatı 60 tl olarak
düşündüm ama pazarlık payı var eğer beğenirsen konuşalım 37 numara..benim ayağım 36,5 normalde.36 ya da olur buçuklu giyen ayaklarada

cnm çok güzelmiş ama uygun fiyatlı bişey arıyorum...ucuz ayakkabıların varsa bakarım ama :KK1:

eski olan çook yıpranmışmı peki?? aklımda cnm sendekileri beğendim...azcık düşüneyim seçenekler arttı çünküüü:KK9:

Yarın detaylı fotoğraf çeker yollarım tatlım giyilebilir durumda kötü değil ama bakar karar verirsin..

tatlım bu abiye değilkiii ama:)

ewet bu abiye değil canım sen abiye altına giyceksen olmaz bu ewet. ama ilk gösterdiğim çok kaliteli bişey yani.20 verceğine biraz daha fazla verip kaliteli başka zamanda kullanabilceğin bişey tercih etmelisin bence

dayanamadm yazicam:) kiz abiye demis ne kadar gunluk spor babet warsa eklenmis:)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ewet bu abiye değil canım sen abiye altına giyceksen olmaz bu ewet. ama ilk gösterdiğim çok kaliteli bişey yani.20 verceğine biraz daha fazla verip kaliteli başka zamanda kullanabilceğin bişey tercih etmelisin bence

cnm bende 1 kere giymek için çok para vermek istemiyorum....

yirmi dört no yazıyor tabanında 37 ye uygun

Eklentiler

• $001.jpg
    $001.jpg
    37 KB · Görüntüleme: 49
  • $005.jpg
    $005.jpg
    34,5 KB · Görüntüleme: 45
  • $008.jpg
    $008.jpg
    24,9 KB · Görüntüleme: 48
  • $006.jpg