36/38/40 Uygun fiyatlı ,Marka Ürünler burada & Ayakkabı ekledim/satılmıştır

Malta_love

Canımın canısıııı
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2012
1.035
18
Kızlar dolabımda beden uymadığı için giyemediğim yada 1-2 kez giydiğim , Türkiye ve yurt dışı iş seyahetlerimden aldığım kaliteli ürünleri yüklüyorum...

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Son düzenleyen: Moderatör:
1:Tunik-yurtdışı-36-38 uyumlu.15 tl..
2:Tunik-yurtdışı-38-40 uyumlu.15 tl..
3-Şifon gömlek-Zara-38-40 uyumlu.15 tl..
4-Şifon gömlek-Kahve/bej-36-38 uyumlu.15 tl..
5-Şifon gömlek-yurtdışı-siyah/beyaz-omuzlarında pul işleme var.38-40 uyumlu.15 tl..
6-Şifon gömlek-yurtdışı-Lacivert-38-40 uyumlu.15 tl.
7-Çok ince hoş bir kumaşı var..saten gibi ama parlak değil..Yandan fermuarlı..Vucuda oturmalı..Açık gri..36-38 uyumlu..15 tl..Beyazı da var...
8-Kot gömlek..Kalın bir kumaşı var..Vucuda oturmalı..36-38 uyumlu..15 tl..
9-Deri Ceket..Adres--Parlak siyah..36-38 uyumlu..25tl..
10-Açık Pembe..Çok tatlı bir rengi ve kumaşı var..İnce..Airport..36-38 uyumlu..25 Tl..

çok güzeller hayırlı satışlar canım

Arkadaşım hepsi senn gibi ciciler💋

Birazdan bu sayfaya Resim eklemeleri yapacağım.36/38/40 bedenler...
Tüm kıyafetlerimi ayıkladım..Özellikle alıp,giyemediğim yada 1-2 kez giydiğim sonra kaldırmış olduğum ürünlerin resimleri.. Fiyat yazmıyorum, ilgilendikleriniz olursa her türlü yardımcı olmaya çalışırım..Yani fiyatı karşılıklı belirleyelim...
Ürünler genellikle Colins,Koton,Mudo,Mango,Okçu tirko ve yurt dışı seyahatlerimden aldığım ürünlerdir...Temizliği ve Kalitesinden şüpheniz olmasın..Bazı hiç giymediğim dediğim ürünler vardır..Etiket nerde diye soracak olursanız..Bende Yıkama takıntısı vardır..Alış verişten eve gelir gelmez..Etiketleri keser ürünleri makineye atar ,arkasına ütüler dolaba kaldırırım..Mağazadan da alsak çoğu ürün orda da müşteriler tarafından denendikleri için,yeri gelip yerlere düştüğü için....vs vs ...Şimdiden hayırlı alış-verişler olsun bizlere

Yurt Dışı-36/38 uygun-Gri, önden fiyonk yapılıyor yani bağlanıyor. Hiç giyemedim.

Colins-36/37 uygun-Kareli,Likralı gömlek-1 kaç kez giydim-Temizdir.

Okcu Triko-36/38 ve 38/40 uyumlu 2 adet var-Dantelli Askılı Bluz-38/40 olanı 1 kez giydim.

Sisline-36/38 uygun-Lila Licralı Gömlek-1 kaç kez giydim-Tertemizdir.

Nu-36/38 pembe penye elbise.. Penyesi oldukça kalitelidir-çok para verip aldığım 1 ürün-Malesef 1 kez giyebildim.boyum 1;75 olduğu için bana kısa geliyor .

Nil's-36/38- açık gri hafif parlak çok kaliteli 1 kumaşı var.Üste duruşu çok şık-Malesef bunu da iyi paraya alıp boy sorunumdan dolayı cesaret edip hiç giyemedim.

Derin-38 beden-Asimetrik üste duruşu şık 1 elbise-sayılı giymişimdir.

Yurt Dışı-36/38- Eskitme Kot Elbise- üste duruşu muhteşemdir-sayılı giydim.

Vertigo-38 beden-Inanılmaz şık 1 elbise-çok iyi paraya aldım-1 kez giydim-hala satıp satmama konusunda kararsızım

Bu 3 ürün komple payet işlemeli. Yurt dışından almıştım.Hiç birini cesaret edip giyemedim

Yurt dışı-36/38-1 kez anca giydim. Komple simlidir.

River Island - 36/38- simli çok şık 1 bolero-özellikle staplez elbise üstüne çok şık duruyor-Giyilmiştir ama tertemiz.

Mango-36/38- simli şık 1 bluz-Giyilmiştir ,Temizdir.

Okcu Triko -Merserize ipten boyuna giyilen şal-hiç giymedim.

Sophistic-36/38- Saks Mavisi Staplez-Astarlı -vücudu sarıyor - bunuda hiç giyemedim

Koton-38- Tek omuz elbise-çok şık- hiç giyilmedi.

Yaaaa ama neden bunun bedeni küçük zorlasam sığamammı☺️
Bak nikahlık tam bu elbise jasom yaa

Yaaaa ama neden bunun bedeni küçük zorlasam sığamammı☺️
Bak nikahlık tam bu elbise jasom yaa

Balım sen acil kilo ver bu elbiseyide giyip ben Nikah'a geleyim. Hem elbiseyi 1 kez giymiş olurum hemde seni kudurturum biraz
Şaka 1 yana kuş tam 38 beden. Astarlı olduğundan esnemez.Muhteşem 1 duruşu vardır. Bende siyah çok var diye gözden çıkarıyom

Ben saks mavisini beğendm saks mavisine bayılırım yaa hazirana kadr veremem ki kilo deli oldm bakk😬
Gel annem havanı at ayıpsın seni yolayım sonra kıskançlıktan😀😀

Kız ona bende giremiyom
Zorlasam olurda.boydan dolayı bayağı mini olur,nikaha diye çıkarım ama oraya kadar gelebilirmiyim hiç bilemem:))
Ay yok ben 1 kot,1 gömlekle geleyim yolunma riskimiz varya

Yani bilmem o saçlarınıdan bir tutarmki sorma masalda tutar😄
Anam giremiosan kota talim ozman😀

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…