36/38/40 Uygun fiyatlı ,Marka Ürünler burada & Ayakkabı ekledim/satılmıştır

Jasmin Hanımm :) Ben koton tek kol elbiseyi çok beğendim fiyatı nedir? Bir de çok kısa durur mu ya beni gördünüz biliyorsunuz tipimi

Jasmin Hanımm :) Ben koton tek kol elbiseyi çok beğendim fiyatı nedir? Bir de çok kısa durur mu ya beni gördünüz biliyorsunuz tipimi

Canım fiyat önemli değil biz 1 şekilde anlaşırız zaten sende kesinlikle kısa durmaz ama sanki bol gelir gibi geldi. Yada şöyle yapalım Tatlım. Benim ekliyeceğim bayağı 1 şey var.bunu sana ayırayım.diğerlerinide gör.ordan da beğendiklerin olursa sana
bırakayım sen evde rahatça denersin uyanı alır uymayani bana geri getirirsin.Sen öğrencimizsin seni mağdur etmek istemem. Bizde öğrenci olduk

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Oyy ne kadar iyisiniz ya çok sağolun valla çok seviyorum sizii :) Çok iyi olur öyle yapalım bende yazın tatilde giymelik gece dışarıda falan giymelik elbiseler bakıyorum da çok zevklisiniz ya her parça ayrı ayrı çok hoş valla :) takipteyimm yeni ekleyeceklerinizi bekliyorum :))

Canımcığım teşekkür ederim bende seni sevdim çok tatlı,çok dürüst 1 insansın.. Sephora sette ödeme opsiyonu alıp ama ertesine hemen parayı yatırdığın için sözümüz den çok öncesinde o yüzden sana itimatım çok fazla anlaştık o zaman balım.. Sen takipte kal,bol bol yaz bana..

Birine borçlu kalınca içim rahat etmiyor fırsatım olunca hemen ödemek istiyorum asıl bana güvendiğiniz için ben teşekkür ederim :) Takipteyim Çok sağolun tekrardan.. :)

Kızlar kotlara başlıyorum
Benim kotlar çok farklı,çok değişiklerdir.yolda insanların çevirip kotunu nerden aldın diye sormuşlukları çok fazladır..fotolarda pek belli olmayabilir.normal tarz arayanlara uymaz.onu belirtmek istedim baştan...

Lee-Yurt dışı- 36/38 -bilekte spor biraz bol kesim,paça katlanıp kapri havasıda veriliyor .Giyilmiş,Temizdir.

Bu 2 kotu Taksim'de 1 pasajdan almıştım.biri koyu laci skinny,diğeri kotu siyah gibi.Kalıpları çok hoş. Sagolsun paça için verdiğim terzi bana göre 1:75'e kısa yapmış olduğu için hiç giyemedim.

Koton Ole- 30 beden diyor . 38/40 a olur-siyah taşlamalı hoş 1 kot kumaşından skinny tarzı-Giyilmiştir, temizdir.

Koton-Kımızı skinny bilekte model - rengi daha güzeldir .Üste şık 1 duruşu var-1 yada 2 kez giydim.36/38

Mudo-38/40 -değişik 1 kot, önde boyalarla yapılmış şekiller var. Fotograflamaya çalıştım.üste hoş, tarz 1 duruşu var-Giyilmiştir,Temizdir .

Yurt dışı -üzerinde ne marka, ne beden var-özel tasarım kumaşı sergilemek için yapmışlar.Kumaşa bayıldım.zorla aldım. 36/38 skinny- kalıp çok hoş. 1 kez giydim sadece.

Colins-36/38- skinny kot-üste duruşu muhteşemdir-bayıldığım 1 kottu ama olmuyor -Giyilmiştir ,Temizdir .

kotlar hakikaten cok hoş 34 36 varmı?

C&A-Yessica-38/40- bol kesim, spor tarzda,dizde kendiliğinde yırt tarzı var- bir kaç kez giydim,Temizdir .

Koton-Ole-38/40 olur-29 diyor beden- spor yırtık bir kot-sadece 1 kez giydim.

Colins-Füme yüksek bel tarzı skinny kot-1 yada 2 giydim.Temizdir-foto iyi çıkmamış o sizi yanıltmasın.

Osmanbey Export tipi bir mağazadan - 36 beden-hoş 1 kumaşı var , hafif parlak gibi,toz tutmuyor -satan kız 1 ufağını al esner bunlar dedi 1 kez giydim esnemiyor,o yüzden olmadı.

anladım pekıama zevklısınız gercekten ozellıkle kot konusunda

Bunlar hiç 1 şey değil evdekileri görsen sen dedim Şekerim yolda çevirip kıyafet soran çok gördüm boyda olunca,giydiğin farklı olunca, böyle oluyormuş :)))

Buğünlük bu kadar kızlar..Yarın devam herkeze Hayırlı geceler olsun ..

Kızlar ürünleri inceleyiniz kalite,temizdirler..çok uygun fiyatlara yereceğim...Akşama doğru devamları gelicek

Kuzum kardeşim için ayrdığımız elbiseyi satmıosn dimi siyah olanı her hatrlatayımda sen dalgnsn bu aralar
Sakın hee belertirm seni😀😀

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…