37+1 de sebepsiz yere bebeğimin kalbi durdu

bende 2 ay psikoloğa gittim ama yok yani o an rahatlıyosun yatağa giriyorsun şimdi bebeğim olsaydı onu emziriyo olurdum yada uyutuyo olurdum diyosun yine başlıyorsun ağlamaya yada dışarı çıkınca sanki etraf hep bebek ve bebek sesi gibi geliyo dokunmak kucaklamak istiyorum ama diyorum ben yavrumu bile kucağıma alamadım başkasının çocuğunu asla almamalıyım
Bende sizin hissettiğiniz gibi hissediyorum.Kocaman bir boşluk var gibi yeri hiç dolmuyor gibi hayatın lezzeti gitmiş gibi bebeğim doğduğu anki yüzü sesi hep benimle bir kumru kuşu görsem acaba bebeğim mi bana mı geldi diyorum.İsyan etmiyorum ama canım çok acıyor.Rabbim bizden çok sevmiş bebeklerimizi.Ahirette doya doya öper koklariz inşallah

Bende sizin hissettiğiniz gibi hissediyorum.Kocaman bir boşluk var gibi yeri hiç dolmuyor gibi hayatın lezzeti gitmiş gibi bebeğim doğduğu anki yüzü sesi hep benimle bir kumru kuşu görsem acaba bebeğim mi bana mı geldi diyorum.İsyan etmiyorum ama canım çok acıyor.Rabbim bizden çok sevmiş bebeklerimizi.Ahirette doya doya öper koklariz inşallah
o kadar şanslısın ki sen canlı doğum yapıp sesini duymuşsun ben doğumdan sonraki her gece meleğimi doğum anında ağlarken görüyorum atlatamıyorum ama inşallah azalıcak bu acı

o kadar şanslısın ki sen canlı doğum yapıp sesini duymuşsun ben doğumdan sonraki her gece meleğimi doğum anında ağlarken görüyorum atlatamıyorum ama inşallah azalıcak bu acı
İnşallah canım biran önce bizi bekliyorlar en güzel yerde
Ağlayarak okudum inanın açınızı çok derinden hissettim. Derdi veren dermanını da versin. Belki yaşasaydı başka sorunlar olacaktı bilemeyiz Allah herşeyin hayırlısıni versin.
Abim yaklaşık 2 sene önce trafik kazası geçirdi. 4 ay yoğun bakımda kaldı. Doktorlar yaşamaz yaşasa da yatalak kalır dediler ama biZ kabullenmek istemedik. Yeterki yaşasın zamanla iyi olur dedik. Eş dost hep ölüm hayirliysa hakinda Allah kurtarsın dediğinde kizardik. Ama iki yıl geçti bırakın iyi olmayı her geçen gün daha da kötü oluyor. Aldığı beyin travması nedeniyle aklı dengesi gitti. Ayda bir nöbet geçiriyor. Vuducu da kemiklesti oturamuyor bile. Eşi ve çocukları bakmıyor şimdi bir yatalak hasta ile ortada kaldık ve o kadar acı çekiyor ki artık kendjmiz diyoruz keşke bunlari yaşayacağına kazada ölseydi. Bazan ölüm kurtuluşmus yaşayarak öğrendik. Lütfen yanlış anlamayın aciniz çok büyük ama Rabbimin hikmetinden sual olunmaz Allah ömründe hayırlısını versin 🤲 sizlere sıhhatli bahtı güzel evlatlar nasip etsin inşallah

Konuya nereden nasıl başlasam bilemiyorum..
Bugün tam 40 gün oldu, oğlumun o minik kalbi durmasaydı eğer bugün 40 ı çıkacaktı banyosunu yaptırıp bugünden sonra onu dış dünya ile tanıştırmak için günlerimi geçirecektim ama rabbim onu benden çok sevdiği için daha anne karnındayken yanına aldı. Doğum haftamdayken 2 gün önce doktorumun herşey yolunda dediği bebeğimin hareketlerini az hissettiğim için klinik doktorum en yakın kadın doğum aciline gitmemi söyledi ve şehir hastanesine gittim 2. bayram günü kalbinin durduğunu öğrendim o an asla bunu kabullenemeyip kendi doktorumu arayıp bunların cihazları bozuk diyip bebeğime birde onun bakmasını istedim asla kabullenemedim bu durumu hoş hala kabullenmiş değilim. 17 saatlik suni sancı sonrası normal doğum ile doğurdum o kadar güzeldi ki yüzü gözü hala rüyalarımda onu doğum anında ağlarken yaşadığını görüyorum. 40 gündür nasıl olur neden oldu diye araştırmalar yaparken bugün genetik test sonucunda üreme olmadığından yani ölü doku canlanmadığından bir sonuca varılmadığını öğrendim artık ne yapacağım bilemiyorum. Özel bir laboratuvarda eşimle kromozom testi verdik şuan onun sonuçlarını bekliyorum ve regl olduktan sonra vereceğim test sonuçlarını bekleyeceğim. Genetik test sonucu benim sonucum gibi gelen var mı? yada benzer durumu yaşayan anneler varsa eğer neler yaptınız bana yardımcı olur musunuz? Ben artık bişeyler yapmak istiyorum acımı hafifletmek istiyorum 40 gündür benim için güneş doğmuyor sanki..
Bende 27 haftalik bebeyimi kaybetim aniden kalbi durdu normal doum ve kurtaj oldum ve simdi 2 ciye hamileyim genetik testi yaptirdim sizin orada fiyatlari nekadar bilmiyorum ve aynimi ben bulgaristanliyim genetik tesim 4100 tl di ama kan uyusmazli yok bizde genetikte hormon pihtilasmaya troitlere ve birkac sey vardi hepsi iyi cikti ve doktorum cok nadir de olsa oldunu soyledi ve doktor kontroluyle hamile kaldim ben biopside yaptirdim ondada abuk subuk seyler yaziyodu beyin ölumu olmus su icmis ce cigerlerine giderek beyin ölumu olmus ki internete arastirdim zaten bebkler o suyu yutuyo esimin kuzenide benim haftalarinda kaybetmisti ve hic bir test yaptirmadan 3 cu ay hamile kaldi ve 2 tane cocu var tek umudum benimde ama cok korkuyorum her kontrole gitimde herkezden dua isteyerek gidiyorum anksiyetem tavan anlatamam

X