37.5 haftalık ters bebek döner mi

Seyroke

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2018
18
6
26
Merhaba 37+5 haftalık hamileyim bebeğim bugün ters olduğunu öğrendim ilk doğum normal acaba bu haftadan sonra çoçuk normal doğum pozisyonu alır mı dönme ihtimali var mı

Benim 32 den beri ters bebeğim, suyu da az olduğu için dönmedi malesef.bugün 37+5 im artık dönmediği için Sezeryana gün aldık.Suyu yeterliyse belki bir ihtimal dönebilir

Benim yanlış hatırlamıyorsam 32.haftada baş geliş pozisyona gelmişti ama birkaç hafta sonra tekrar ters dönmüş bir daha da dönmemişti

Maşallah yan duruyormuş galiba sezaryende sıkıntı yaşadınız mı
Hayır yaşamadım çok şükür ters olduğu için biraz daha fazla kestim dedi doktor.İlk gün ağrım baya fazlaydı ikinci gün daha iyiydim şu an oturup kalkerkenn yürürkenm zorlanıyorum tabi ama ağrı kesiciler iyi geliyor

Hayır yaşamadım çok şükür ters olduğu için biraz daha fazla kestim dedi doktor.İlk gün ağrım baya fazlaydı ikinci gün daha iyiydim şu an oturup kalkerkenn yürürkenm zorlanıyorum tabi ama ağrı kesiciler iyi geliyor
Bebeğiniz sağlıklı değil mi 🧿 kız bebek miydi sizin minik bebekler saha çok ters duruyor diyorlar yüzü küçük mü 🫠

Çok çok geçmişler olsun

Yan çapraz gibi duruyor benimki öyle hissediyorum 28-32 hafta arası baş aşağıydı sonra döndü

Bebeğiniz sağlıklı değil mi 🧿 kız bebek miydi sizin minik bebekler saha çok ters duruyor diyorlar yüzü küçük mü 🫠
Evet evet gayet sağlıklı.Erkek bebek ultrasonda ki ölçümlerden daha küçük çıktı.47 cm, 2800 Gr 🥰Ama oğlum 3 haftadır gelişimini durdurmuştu neden bilmiyorum, 36 da kaldı ölçümleri.Yüzü küçücük ya , kafası biraz yassılaşmış yukarıda durmaktan ama zamanla geçermiş

X