38-40 Beden Olmaya Karar Verdim .

figenayten

Guru
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2008
619
1.339
Bu konuyu 44-46 bedenden , 38-40 beden günlerime dönüş güncesi olarak açmak istedim. Bazı sıkıntıların da sebebi ile son yıllarda bir çeşit yeme bozukluğu, bir boşvermişlik durumundayım. Ama bu Ben değilim. Bazen düşünüyorum da benim son yıllarda üstelik te gece uyumak üzere iken yatakta yediğim o tatlıları bir başkası yemiş olsa idi şu an enaz 120-130 kg olurdu. Üstelik te hareketli değilim. Yaşıma rağmen yine de metabolizmam hızlı çalışıyor ki ben bu kadar dikkatsizyemeye ve özellikle tatlı tüketmeme rağmen 44-46 bedenim. İlginç. Aslında ne yapmam gerektiğini biliyor olmama rağmen yapmıyor olmam sorun. En basiti akşam 20:00 den sonra yemek yemeyi bırakmalıyız. Ama ben dün gece saat 02:00 de yatakta uyumadan hemen önce 300 gram kadar lokum yemiş birisiyim (daha enaz o kadar daha yiyebilirdim de, lokum bitmişti) Dolaplar dolusu kıyafetlerim (bir o kadarını artık giyemem diye sevdiklerime hediye ettim üstelik) beklerken baktım ki bu yaz 46 bedenden oluşan yepyeni bir gardrop yapmaya başlamışım kendime. Peki, nereye kadar?

Burayı zayıflama güncem olarak oluşturmak istiyorum. İnşallah siz de gelirsiniz ve hep birlikte birbirimize destek oluruz. Şimdilik kilo takibi yapmak istemiyorum. Yeni aldığım üç kıyafet var ki şu anda bana tam olarak 1 beden dar üçü de. Özellikle böyle aldım. Yarın 15 Temmuz. İlk hedefim 15 Ağustos’ta onları kullanabilir hale gelmek. Bir de ölçülerimi alacağım. Buraya da yazacağım. Acı gerçek gözümün önünde dursun.

1.gün
1 adet pirinç sıcağa yakın su ile içildi.
Bugün neler yediğimi , içtiğimi not alıp yarın yine buraya yazacağım.

Merhaba figen bende çok fazla kilo alıp veren biriyim aynen benim yediklerimi başkası yese 120 130 kilo olırdu çok fazla diyet denedim şuanda da if diyetini yapıyorum 12 günde 6 kilo almıştım tatilde 12 gündür diyetteyim 6 kilomun hepsini verdim ben sabah 11 akşam 6 yemeğimi yiyorum 1 tane de ara öğün yapıyorum ekmek tüketmiyorum şuanlık istediğim kiloya ulaşana kadar 9 kilo daha vermem gerekiyor

Merhaba 😍
12 günde 6 kilo, muazzam.
Ama akşam 6 dan sonra yememek maalesef şimdilik bunu yapamıyorum ki..
İf diyeti gibiokudum. Lif diyeti mi? Nasıl acaba? Bir araştırayım bunu.
Ama gerçekten tebrik ediyorum , 12 günde 6 kg muh te şemmm

Aslında mantığı açlık süresini uzun tutmak mesela ben sabah 11 kahvaltı akşam 6 da yiyorum 17 saat açlık uyguluyorum arada yediğim saglıklı şeyler karatay diyetinin aynısı ekmek tüketimini de önermiyor

X