3aa Embriyo Kalitesi Nasıl Acaba?

Damla3434

Üye
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2021
85
16
26
Kızlar ilk tüp bebek denemem basarız olmuştu. Şimdi 3aa kalite ve 3ab kalitede yerlestirdiler. Estrofem ve lutinis kullaniyorum lutinus bebeğin tutunmasi içinmis bugun 4.gunum birde. Ama kalitesi düşük mü bilemiyorum veya tutarmi. 9 günüm kaldı. Birde bu tüp bebek de illa yerleşme kanaması oluyormu.

Benimde 4ab ve 3bb 'di. 1 tanesi tuttu hangisi tutundu bilinmez. 3aa çok iyi kalitede bir embriyo zaten. Aa olması önemli. Ben hiç lekelenme kanama yaşamadım çok şükür. Hatta belirtimde yoktu hiç transfer olmamış gibiydim içim bomboştu. 7 haftalık hamileyim hala yok belirtim. Mide bulantım bile yok. Inşallah böyle güzel geçer hamileliğimiz ve bebeklerimizi kucağımıza alırız sağlıkla.. siz hiç takılmayın kaliteye. Bana daha önce 5aa embriyolar transfer edildi olmadi. 5. Denememde gördüm pozitifi çok şükür. Belirtide aramayın. Belirti yaşayanlar Hepsi ilaçların etkisi bence.

Merhabalar ilk kez tüp bebek tedavisi başladım pazartesi transferim olacak 9 gelişen yumurta olduğu söylendi 5.gün embriyosu olacak da bu 3aa 5aa nedir acaba o gün söyler mi doktor

Merhabalar ilk kez tüp bebek tedavisi başladım pazartesi transferim olacak 9 gelişen yumurta olduğu söylendi 5.gün embriyosu olacak da bu 3aa 5aa nedir acaba o gün söyler mi doktor
Her gün gün arayıp belirtmeleri gerek 3aa budur 4aa şudur diye ben doktorun öyle yapmıştı. Bu 3aa falan bebeğin bölünmesi ve kalitesi gibi oluyor bende tam bilemiyorum ama seni embriyoglarin sana anlatması gerek ben özelde olduğum için bana anlatmislardi devlette nasıl bilemiyorum

Bende özelde oluyorum sadece kaliteli sıkıntı yok denildi belki söylese yine anlamicam içindir hergün arıyorlar buugn de ararlar yarın transfer bakalım neyse hayırlısı olsun inşallah herkes için

Devlette 3aa filan diye belirtilmiyor genelde. Bende geçen sene orta kalite transfer oldum tuttu sonrasında kalbi durdu tabi. Bu sene kaliteli yerleştirildi tutmadı yani kalite de çok çok önemli değil. Çok kaliteli değil diye üzülmeyin.

Cok teşekkür ederim canim :) peki bu her transferde bir belirti veya kanama oluyomudur herkeste ben de hicbirsey yok çünkü

Bebeğiniz hayırlı olsuun :) sorun neydi acaba ? Ben de başladım da tüp bebeğe iğnelerin 2. Günündeyim daha bizim eş kaynaklı problem

Sonucunuz ne oldu acaba merak ettim

Beşinci deneme ne güzel. ilk negatifimi aldım ve dünyam başıma yıkıldı. Sanki çocuğum olmayacak gibi geliyor. Pes etmemişsin

Göğüs şişmesi kasık sırt ağrısı akıntı adet sancısı vs hiç mi belirti olmadı yoksa siz mi kendinizi çok dinlemediniz. Bende de şu an hiç belirti yok da aşılama yaptım hiç bir şekilde hissetmiyorum herhangi bir şey. Umutlanayım mı acaba ben kesin bir belirti olur diye düşünüyordum

Hayır göğüs şişmesi kasık ağrısı adet sancisi hiçbir belirti olmadi. Çok istedim gögüslerim büyüsün akıntım çoğalsın yemeklerden tersineyim diye. Ama hiçbiri olmadi.

Hayır göğüs şişmesi kasık ağrısı adet sancisi hiçbir belirti olmadi. Çok istedim gögüslerim büyüsün akıntım çoğalsın yemeklerden tersineyim diye. Ama hiçbiri olmadi.
Ben de şimdi resmen bi yerim ağırsın diye dua edecem nerdeyse teşekkür ederim cevabınız için hayırlı sağlıklı evlatlar olsun inşallah tebrik ederim

Ben de şimdi resmen bi yerim ağırsın diye dua edecem nerdeyse teşekkür ederim cevabınız için hayırlı sağlıklı evlatlar olsun inşallah tebrik ederim
Rabbim tez vakitte sizede nasip etsin inşallah umudunuzu kaybetmeyin. Benim 5. Tüp bebek denememde oldu

Rabbim tez vakitte sizede nasip etsin inşallah umudunuzu kaybetmeyin. Benim 5. Tüp bebek denememde oldu
Amiiin inşallah belki o kadar zorlu yollardan geçmedim daha ama eş faktörü olunca daha zor geliyor sanki çok uğraşacakmışız gibi. Allahın takdiri tabi belki de hemen olur ama genelde eş faktörü yaşayanlar daha zor hamile kalmış. Ümitlenip ümitlenip hayal kırıklığına uğramamak için kendime hatırlatıyorum bunları ama inşallah sizin de duanız tutar da bebişimiz bizi bekletmez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…