3ncüye hamileyim eşim bebeği istemiyor

Prens1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2018
73
2
26
3ncüye hamileyim ama eşim bebeği istemiyor bakmayız diye vr ben 3 gündür perişan oldum ağlamaktan gözlerim şişti artıkın kayınvalidem 2cocuğumq baktı yardım etti ama buna bakmam dedi toplarım eşyalarımı giderim ne yaparsanız yapın dedi ben 3 cocuğu bakabilirmiyim bilmiyorum biri 7 diğeri 4 yaşında kafam allak bullak sinir krizleri geçiriyorum iyi değilim

3ncüye hamileyim ama eşim bebeği istemiyor bakmayız diye vr ben 3 gündür perişan oldum ağlamaktan gözlerim şişti artıkın kayınvalidem 2cocuğumq baktı yardım etti ama buna bakmam dedi toplarım eşyalarımı giderim ne yaparsanız yapın dedi ben 3 cocuğu bakabilirmiyim bilmiyorum biri 7 diğeri 4 yaşında kafam allak bullak sinir krizleri geçiriyorum iyi değilim
Dogurdunuzda mutlu bir hava olmayacak ve maalesef bunun gerginligi o bebek buyurken hep olacak. Bunu düşünerek karar verin. Sinir krizi geçireceginiz bir durum yok.

Keşke hamile kalmadan iletişim kursanız.
Ayrıca böyle bir ortama sürekli çocuk doğurunca ne oluyor🤦🏻‍♀️

Kadın haklı mecbur değil bakmaya kaynanaya güvenerek mi hamile kaldin. Madem kesin istemiyordunuz tuplerini bağlatsaydin. Şimdi olmuş bir bebeği öldürecek misiniz?

Neden bakamayacaksınız diğerleri büyümüş. Ve neden bu yaşa kadar çocuklarınızı kaynananız büyüttü? Çalışma saatleriniz nasıl?

Dogurdunuzda mutlu bir hava olmayacak ve maalesef bunun gerginligi o bebek buyurken hep olacak. Bunu düşünerek karar verin. Sinir krizi geçireceginiz bir durum yok.
Sinir krizi eşimin tepkilerine veriyorum ben cok istiyorum doğurmak bu günah ya girmemek Rabbım vermiş vardır bi bildiği diyorum mecburuz bakamayız diyor

X