4 aylık Bebeğim emerken söyleniyor

Bayanbaby

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Mart 2020
1
0
28
Şöyle ki bebeğim 5 gün sonra 4 aylık olacak ve bugün itibariyle sabahtan beri emerken hep ııı ııı felan gibi söylenerek emiyor 🤦🏼‍♀️ zaten bir kaç gündür de eskisi gibi çok emmiyor gibime geliyor ben mi kuruntu yapıyorum yoksa gerçekten mi öyle emin olamıyorum 🤦🏼‍♀️ bu sesleri neden çıkarıyor olabilir tecrübesi olanlar lütfen yardım

Şöyle ki bebeğim 5 gün sonra 4 aylık olacak ve bugün itibariyle sabahtan beri emerken hep ııı ııı felan gibi söylenerek emiyor 🤦🏼‍♀️ zaten bir kaç gündür de eskisi gibi çok emmiyor gibime geliyor ben mi kuruntu yapıyorum yoksa gerçekten mi öyle emin olamıyorum 🤦🏼‍♀️ bu sesleri neden çıkarıyor olabilir tecrübesi olanlar lütfen yardım
Emzirirken eee eee, ııııı falan diyor musunuz, onu taklit etmeye çalışıyor olabilir mi , kızım.da.4 aylıktan beri uykusu gelip emerek uyuyacaği zaman öyle sesler çıkarıyor ama gazi varsa da ağlar gibi ııı sesi çıkarıyor, bunlardan biri olabilir mi

Normal sesleri taklit ediyor, gayet başarılı olması gereken ☺️. Sesleri taklit etmeden pat diye konuşamaz zamanı gelince değil mi ☺️

X