4 aylik hamileyim nasıl düşük yaparım?

Eşiniz korunsun korunmasın, güven olur mu o adama, siz neden daha garanti olması için hapla korunmadınız? Yazık değil mi? Tosun kadar bebek olmuş, kürtaj zamanı da çoktan geçmiş zaten. Artık ya düşürmeye çalışırken bebekle öleceksiniz ya da doğuracaksınız.

16 haftalik biliyorum cok buyuk
Öncelikle sakin olun. Olan olmuş bebekte büyümüş. Nedense ben bebeğe bakmaktan ziyade yeniden evlenirken sorun olacağını düşündüğünüzü bu yüzden istemediğinizi hissediyorum. Zira bebeğe babası bakım için zaten gerekli maddiyatı sağlamak zorunda boşansa dahi. Eğer hem bebeği aldırıp hem boşanmaz bu adamı çekerseniz çok yazık olur

Keşke baştan daha iyi korunsaydim diye bende cok pismanim peki babasi cocugu istiyorum diye tutturursa ne olur çünkü esim birakmaz cocugu
Zaten evlat edindirmiyorsunuz, geçici süreli bakım için veriyorsunuz.siz durumu anlatınca babanın halini onun insiyatifinde değil zaten korumaya alınıyor çocuk o şekilde düşünün. Onun zevkine kalmıyor bu şekilde vermez diye bir şey yok

Doğum kontrol haplari kisir yapiyor bir daha hic cocugun olmaz dediler prezervatif kullandik
Uydurma..Ayrıca küçücük bir cana kıyacağınıza kısır kalsaymışsınız..
Eşinizi sevmiyor olabilirsiniz ama anne sevgisi hamilelikten başlar. Hiç mi güzel bir duygunuz yok bebeğe karşı? Ayrılıp bir başkasından hamile kalırsanız o bebeği de istemezsiniz bence.

Öncelikle sakin olun. Olan olmuş bebekte büyümüş. Nedense ben bebeğe bakmaktan ziyade yeniden evlenirken sorun olacağını düşündüğünüzü bu yüzden istemediğinizi hissediyorum. Zira bebeğe babası bakım için zaten gerekli maddiyatı sağlamak zorunda boşansa dahi. Eğer hem bebeği aldırıp hem boşanmaz bu adamı çekerseniz çok yazık olur
Yeniden evlenme gibi problemim yok keske durumum olsa cocugumu alabilsem ben baksam asla evlenmem ama ailem bebeğe bakamayız diyor haklilar cunku benim calismam gerek ve ailemden de bebege bakabilcek yok babasi nafaka verse bile bebek bu eminim ihtiyaçlarini karşilayacak kadar bir para vermez yine calismam gerekir ayrica bebegi gorme bahanesiyle yine bu adam bana bela olur ama eşimin ailesinin durumu benden iyi onlar iyi bakar cocuklari da severler en azindan ona verebilirim diye dusunuyorum ama ömür boyu o bebekte ayyaş bir babayi cekecek

Uydurma..Ayrıca küçücük bir cana kıyacağınıza kısır kalsaymışsınız..
Eşinizi sevmiyor olabilirsiniz ama anne sevgisi hamilelikten başlar. Hiç mi güzel bir duygunuz yok bebeğe karşı? Ayrılıp bir başkasından hamile kalırsanız o bebeği de istemezsiniz bence.
Hersey bu kadar kolay değil mi sizler için? Benim canımdan can gidiyor da bir Allahın kulu beni anlamıyor

Hersey bu kadar kolay değil mi sizler için? Benim canımdan can gidiyor da bir Allahın kulu beni anlamıyor
Gebeliğiniz yeni olsa aldırın derdim. Ancak büyümüş, kürtaj işi yaş. Bi hata yapıp iyi korunmadınız ama karnınızdaki cana sarılıp kocansiz yol alabilirsiniz..
Bilmiyorum ben taze anneyim, karnınızdaki bebeğe çok üzüldüm. Lütfen iyi düşünün

Yaşın küçük yanlış bilgiler endinmissin korunma hakkında ve bir şekilde olan olmuş. Geçmişe dönük elden bir şey gelmez. 4 aylık bebeğin cinsiyeti bile belli olmuştur. Düşük olmaz. Yanlış bir şey yapıp kendine zarar verirsin ölüme kadar gider. Devletin bu konularda uygulamaları var. Gidip sosyal hizmetlere durumu anlatsan zaten gerekeni yaparlar.belkide doğunca tüm fikrin değişecek. Ona da kendine de zarar verme. Başka bir çözüm yolu bak. Allah yardımcın olsun.

Yeniden evlenme gibi problemim yok keske durumum olsa cocugumu alabilsem ben baksam asla evlenmem ama ailem bebeğe bakamayız diyor haklilar cunku benim calismam gerek ve ailemden de bebege bakabilcek yok babasi nafaka verse bile bebek bu eminim ihtiyaçlarini karşilayacak kadar bir para vermez yine calismam gerekir ayrica bebegi gorme bahanesiyle yine bu adam bana bela olur ama eşimin ailesinin durumu benden iyi onlar iyi bakar cocuklari da severler en azindan ona verebilirim diye dusunuyorum ama ömür boyu o bebekte ayyaş bir babayi cekecek
Üzgünüm ama bunları düşünmek için geç kalmışsınız. Gerçekle yüzleşip, kabullenip, bebeğiniz için en iyi ortamı yaratmaya çalışın bundan sonrası için

O adama vermek mi durumu iyi ama sarhoş bir babaya bırakıp büyük ihtimalle yeniden evleneceksin. O bebeğe çok üzüldüm sizde annelik hissiyatı yok. Canımdan can gidiyor demişsiniz ama maalesef ki dışardan size üzülecek bir tablo cizmiyorsunuz. Rızasız bir bebeğe gebe kalmışsın. Ondan kurtulmak için yol arıyorsunuz. Kurtulamazsan da babaya bırakıp gideceksin

Korunsaydın olmadı ertesi gün hapı alsaydın oyuncak mı bu o çocuğun suçu ne ha doğurduktan sonra öldürmüşsün ha şimdi ne farkeder.
Boşan ayaklarının üstünde dur çocuğuna bak ailenden biri de yardımcı olur elbet. Bu sorumluluğu yüklendin artık bir şekilde o çocuğa iyi bir gelecek hazırlamaya çalışmakla yükümlüsün

Merhaba ben 4 aylık hamileyim baştan beri hiç çocuk istemedim öğrendiğimde aldirmak istedim ama eşimin imzası olmadan aldıramadım esim cocuk istiyor fakat eşim alkolik ne yaptiysam biraktiramadim her gun icer sarhos olur sarhoş olunca da küfürler ufak tefek itişmeler hakaretler olur ben böyle bir eve çocuk getirmek istemedim esim duzelicem dedi dedi bu aya kadar beni oyaladı psikologa da gittik psikiyatriye de yine de içmeye devam etti şimdi boşanma sürecine girmek istiyorum ama çocuğa bakacak maddi durumum yok kimsem de yok çocuğu babasına versem benim cekemediğim adamı cocugum yillarca cekicek ne yapsam düşük yaparim biliyorum cok gunah ama bu cocugun dunyaya gelmesi daha gunah olacak
Boşanın ama çocuğunuzu da birakmayin , şuan düşük yapmanız çok tehlikeli...

Öleyim

Ertesi gün hapları tamamen kısır yapabiliyor dediler yaşın geç hapla iğneyle korunma dediler diye prezervatifle korunuyorduk
Keşke içeydin de tamamen kısır kalsaydın demek geldi içimden ama demiyorum. Kafaya bak. Allah akıl fikir versin.

4 aylık bebek düşmez, anca doğurursun. Aklını başına zamanında alsaydın. Ah bahtsız yavrucak...

Gercekten insanların, bebegi nasıl düsürürsün diye tavsiye verecegine inanarakmı actın konuyu. Hareket etmeye baslamıs bebek düsük olmaz, dogurursun artık. Elalemin lafıyla kısır kalırım diye cahilce hareket edecegine ni doktora gidip dogrusunu ogrenseydim. Ayrıca bu cahillikle keske kısır kalsaydında hamile kalmasaydın. Allah akıl fikir versin

Korunuyorduk zaten normalde ama esim sarhosken bir gun zorla yapti
Böyle kocan varsa spiral taktıracaktın. Devlet hastanesinde ücretsiz de takılıyor. Tabi devlet ne yapsın insanların beynine akıl nakledecek hali yok ya! O çocuk doğduğunda ne çekerse tek sebebi sizsiniz.

4 aylık bebek diyorsunuz. Artık o canlı herşeyi belli. Nasıl kiyacaksiniz.
Madem çocuk istemiyorsun, eşine guvenmiyorsun neden sen korunmuyorsun ?
Bu kadar istemediğin adamla sevişirken neden aklına gelmiyor ?
4 aylık düşük yapamazsın ayrıca !!!!!
Sabır yahu sabır !!!!!!!!

Merhaba ben 4 aylık hamileyim baştan beri hiç çocuk istemedim öğrendiğimde aldirmak istedim ama eşimin imzası olmadan aldıramadım esim cocuk istiyor fakat eşim alkolik ne yaptiysam biraktiramadim her gun icer sarhos olur sarhoş olunca da küfürler ufak tefek itişmeler hakaretler olur ben böyle bir eve çocuk getirmek istemedim esim duzelicem dedi dedi bu aya kadar beni oyaladı psikologa da gittik psikiyatriye de yine de içmeye devam etti şimdi boşanma sürecine girmek istiyorum ama çocuğa bakacak maddi durumum yok kimsem de yok çocuğu babasına versem benim cekemediğim adamı cocugum yillarca cekicek ne yapsam düşük yaparim biliyorum cok gunah ama bu cocugun dunyaya gelmesi daha gunah olacak
Gerizekali Gerizekali gibi konuşup insanların canını sıkma burda..
Maşallah aklın sikise gitmis yaparkende çocuk olur diyede düşünseydin kalmis burda bir canı nasıl kıyarım diye anlatıyor acik adres verdi seni şikayet edeyim ben

Doğum kontrol haplari kisir yapiyor bir daha hic cocugun olmaz dediler prezervatif kullandik
Zaten şeker gibi her ilişki sonrasında içmeyecektiz. Normalde kondomla korunuyormuşsunuz, dediğinize göre bu sefer size tecavüz etmiş zorla olmuş. Kanım dondu.

Ve tek seferliğine içebilirdiniz. Akıl var mantık var Allah aşkına, ölme riskini göze alıp illegal yollardan bebek düşürmeyi göze alıyorsunuz, ama bir (1) adet ertesi gün hapı alamam çünkü temelli infertil kalırım diyorsunuz. Sizce de tutarsız değil mi?

Hadi her şeyi geçtim madem aklınıza düşürmek geldi, eşiniz kürtaja izin vermedi, neden 4 aya kadar beklediniz?? Yanlış anlaşılmasın kesinlikle doğru bulmuyorum. Sadece mantıksızlıkları sıralıyorum. Kafanızda düşürmek varsa kocaman olmuş bebeği değil de, el kadar embriyoyu düşürmek daha kolay değil mi?

Resmen ihmaller, saçmalıklar silsilesi.

Burada kimse size düşük yöntemi önermez. Suç. Ayrıca canınızdan olursunuz yapmayın.

Polise gidin, kocanız da olsa yaptığı tecavüzdür. Ne bileyim yardım alabileceğiniz kimse mi yok??

Hem kendinize hem de bebeğe yazık etmeyin. Yasal kürtaj süresini geçmişsiniz çünkü.

X