4 aylik hamileyim nasıl düşük yaparım?

Gerizekali Gerizekali gibi konuşup insanların canını sıkma burda..
Maşallah aklın sikise gitmis yaparkende çocuk olur diyede düşünseydin kalmis burda bir canı nasıl kıyarım diye anlatıyor acik adres verdi seni şikayet edeyim ben
Hanımefendi sizin de üslubunuz çok kötü ayıp ama. Nasıl hakaretler böyle?

Dediğine göre eşi tecavüz etmiş… 😔

Merhaba ben 4 aylık hamileyim baştan beri hiç çocuk istemedim öğrendiğimde aldirmak istedim ama eşimin imzası olmadan aldıramadım esim cocuk istiyor fakat eşim alkolik ne yaptiysam biraktiramadim her gun icer sarhos olur sarhoş olunca da küfürler ufak tefek itişmeler hakaretler olur ben böyle bir eve çocuk getirmek istemedim esim duzelicem dedi dedi bu aya kadar beni oyaladı psikologa da gittik psikiyatriye de yine de içmeye devam etti şimdi boşanma sürecine girmek istiyorum ama çocuğa bakacak maddi durumum yok kimsem de yok çocuğu babasına versem benim cekemediğim adamı cocugum yillarca cekicek ne yapsam düşük yaparim biliyorum cok gunah ama bu cocugun dunyaya gelmesi daha gunah olacak
Çocuk bunları hissediyor . Onca insan anne olmak için mücadele verirken bilemiyorum

Aylarca yıllarca hastane hastane dolaşan bebek sahıbı olmak ıcın kulaktan kulaga duyulan herseyı deneyen kadınlardan bırıyım sırf anne olabılmek ıcın ve bu sayfada ben gibi yuzlerce kadın var rabbımın bızlere sınavı buyken boyle canı gönulden ısterken sız ve sızın gibiler nasıl oluyor da hamıle kalabılıyor 🤦‍♀️🤦‍♀️ Yoldan 10 yasında kı cocugu cevırın onlar bıle sıze eşten gizli korunma yollarından bahsederler ertesı gun hapı almaya gucunuz yoksa bıle saglık ocagında cok uygun fıyata aylık iğneler var devlet desteklı haplar var 🤦‍♀️🤦‍♀️

Annelik duygusu Size neden geçmedi acaba . Hataya hatayla gidip cezasını masum bı bebeğe mi keseceksiniz.madem boşanma asamasina gireceksin yeni bı hayat kurabilirsin evladına sahip çıkarak her bebek kismetiyle gelir.kiymayin😔

Hanımefendi sizin de üslubunuz çok kötü ayıp ama. Nasıl hakaretler böyle?

Dediğine göre eşi tecavüz etmiş… 😔
Ilk defa böyle yorum yapıyorum çok sinirlendim ettiyse ertesi günü hapı alsaydı tecavüzse 4 aydır yanında durmasaydi suan hiç üslubuna bakmıyorum iyikide yanımda değil saçını başını yolarım onun ben

Ya korkma kötü biri değilimde yasim 44 bebek için 2 senedir uğraşıyorum boyle canlarinkiyanlari görünce deli oluyorum
Yok estağfurullah, latife ediyorum ben de. Sadece sebep ne olursa olsun küfür edilmesini ben doğru bulmuyorum. Yoksa konu sahibine ben de sinirlendim yorumumda belirttiğim gibi.

Sizin durumunuz daha da hassas, o yüzden sizi de anlıyorum. İnşallah tez vakitte sağlıkla alırsınız kucağınıza bebeğinizi ❤️

Yok estağfurullah, latife ediyorum ben de. Sadece sebep ne olursa olsun küfür edilmesini ben doğru bulmuyorum. Yoksa konu sahibine ben de sinirlendim yorumumda belirttiğim gibi.

Sizin durumunuz daha da hassas, o yüzden sizi de anlıyorum. İnşallah tez vakitte sağlıkla alırsınız kucağınıza bebeğinizi ❤️
Insallah canim allah kimseye aratmasın isteyene nasip etsin

Konu sahibi, artık içinizde size muhtaç, sizi hisseden, sizden de başka kimsesi olmayan minik bir kuzu var
Doğduğunda, onun sıcaklığını hissettiğiniz de, kokusunu içinize çektiginizde böyle bir konu açtığınız bu düşünceler icerisinde olduğunuz için çok üzüleceksiniz
Bir süre nafaka ile geçinmeye çalışırsınız, boşanma sürecinde mal paylaşımı olur illa birseyler sizede kalır
Hatta şimdiden ufak ufak para biriktirmeye bebegin eksiklerini aldırmaya bakın
Ailesinin durumu da iyi diyorsunuz onlarda torunlarına bakar biraz büyüyünce kreşe verir bir iş e girer çalışırsınız kimseye ihtiyacınız yok birbirinize yetersiniz
Çocuğunuz büyüyünce sizinle gurur duyacak şimdi bu kötü düşünceleri tamamen silin atin aklınızdan, elinizi karniniza koyup Bebeğinizi sevin

Merhaba ben 4 aylık hamileyim baştan beri hiç çocuk istemedim öğrendiğimde aldirmak istedim ama eşimin imzası olmadan aldıramadım esim cocuk istiyor fakat eşim alkolik ne yaptiysam biraktiramadim her gun icer sarhos olur sarhoş olunca da küfürler ufak tefek itişmeler hakaretler olur ben böyle bir eve çocuk getirmek istemedim esim duzelicem dedi dedi bu aya kadar beni oyaladı psikologa da gittik psikiyatriye de yine de içmeye devam etti şimdi boşanma sürecine girmek istiyorum ama çocuğa bakacak maddi durumum yok kimsem de yok çocuğu babasına versem benim cekemediğim adamı cocugum yillarca cekicek ne yapsam düşük yaparim biliyorum cok gunah ama bu cocugun dunyaya gelmesi daha gunah olacak
Keşke 10 hafta öncesi aldırmayı dusunseydiniz yada birliktelik sonrası ertesi gün hapı alsaydiniz şu an bu bebeği düşürmeye çalışmak cinayetle eşdeğer aldırma durumunuz yok çünkü devlet bı özrü vs bulunmadığı sürece izin vermiyor bebeği doğurmak zorundasınız boşanma sürecine girdiginiz zaman devlet anneye de bebeğe de nafaka bağlıyor zaten Allah yardımcınız olsun

X