4 gun geciktim dua edin hamile olayim

Sefes01

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2020
853
360
2 senedir tek hayalim cocuk sahibi olabilmek. Surekli deniyorum. Kim ne derse iciyorum yiyorum yapiyorum gidiyorum. Ama yok yok. Bu ay ilk kez farkli seyler hissediyorum. Agrim sizim hic birseyim yok. Ne mide bulantisi ne göğüs agrisi hic biri yok. Adet olacakmis givi belirtide yok. 4 gub geciktim. 2. Gun test yaptim negatif. Beyaz akintim var birde goguslerim cok dolgun agir geliyor tek belirti bu. 2. Gunu negatif cikip sonra pozitif olan var mi

9 sene beklemiş biri olarak heycanını anlıyorum ..bugun de yapsaydın test hatta şimdi hemen yap

birşey kullandın mı ilaç vs kür

Bende 2 senedir bekliyorum canım benimde adete 4 gün var senin günün geçmiş inşallah vardır beklemek çok yoruyor insanı ilk yıl umursamıyordum ama ikinci yıl psikolojik olarak çöktüm resmen bu konu yüzünden Rabbim daha fazla bekletmesin inşallah bizleri

Insallh ikimizde guzel haberler aliriz cnm. Alahim olmayan bekleyenlere nasip etsin insallh

Maalesef canm bnm 17 mysti belirtileri oldu ama hala regl olamadm bekliyorum daha doktr ilacta vermedi gelsin die ole yani benimde 3 yldr olmuyo arada bole duzensizlikler oluyo aklina getirmemye calis bosver ozmn kalıyomus zaten kafaya takarsan baya bekleriz biz boyle

Peki doktor ne dedi size. Neden adetiniz gelmemis.

5. Gun ve hala adet olmadim keske haftasonu olmasaydi. Merak ediyorum. 5 gunde idrar testinde cikar mi kizlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…